ריבוי דומיינים על אכסון אחד - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריבוי דומיינים על אכסון אחד

shaithebest

Recommended Posts

שלום חברים,

לא יודע אם השאלה קשורה לכאן אבל מדובר בשרת אכסון ישראלי שרכשתי ב50 שקלים לחודש.

שרת ,300 מגה נפח,20 גיגה תעבורה חשוב לציין שרת יושב בישראל.

יש שם עכשיו דומיין אחד שיושב שם .co.il והוא סטטי לגמרי אתר תדמית אשר בנוי רק HTML CSS JS

בתוך הדומיין יש תת תיקייה אשר שם אני מריץ JOOMLA

רכשתי עוד דומיין .co.il ואני רוצה שיישב באותו שטח אכסון, זאת אומרת לא בא לי לבזבז עוד 50 שקל לחודש לשטח משלו

על הדומיין הזה אני רוצה להריץ WORDPRESS ECOMMERCEבלבד והוא יכול לקבל MYSQL נוסף חוץ מהקיים לJOOMLA.

השאלה שלי היא, זה אומנם חוסך לי כסף אבל האם זה דבר שיכול לפגוע בקידום האתרים (ברבים) במנועי חיפוש?

האם זה יכול לפגוע בזמן הטעינה?

האם שני האתרים מקבלים IP דומה?

האם אני יכול להגיע למצב שאני משקיע המון זיעה בקידום שני האתרים לשווא וגוגל בכלל לא מתייחס?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא יפגע בקידום האתרים, קידום האתרים תלוי דומיין (או סאב-דומיין)

2. יכול להיות פגיעה בזמן הטעינה אם יש עומס על השרת מצד הדומיין השני (אם מבחינת חישובים או מבחינת תעבורה)

3. אכן, זה הרי אותו שרת

4. לא הבנתי כל כך את השאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההתייחסות

יש תעבורה 20 גיגה אז זה מתחלק בין 2 דומיינים???

אני גם יודע שגוגל מייחס חשיבות רבה לאכסון, לדוגמא , צריך לבדוק טוב אם בשרת שאתה מאכסן ישנם אתרים על אותו שרת שהם מפוקפקים כמו הימורים , פורנו ושטנה ושאר ירקות.

אז 2 אתרים על אותו שטח אכסון לא יגרום לפגיעה בקידום???מכיוון שמקדמי אתרים אומרים שזה לא מומלץ וגוגל לא אוהב את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם שהתעבורה מתחלקת בין כמות הדומיינים שלך שיושבים על השרת.

ולגבי פגיעה בקידום וכדומה, כל עוד השרת שלך הוא לא dedicated (והוא לא) (כלומר מכונה פיזית שמשרתת אותך ורק אותך ולרוב עולה דיי הרבה כסף), כמאט 100% יושבים עליו עוד אתרים שהם לא שלך, כמה אני לא יודע תלוי במכונה ובחברת איכסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...