זקוק המלצה לקומפקטית איכותית (בסביבות 3000) - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק המלצה לקומפקטית איכותית (בסביבות 3000)

Danikk8

Recommended Posts

שלום לכולם

אני זקוק להמלצה לקומפקטית איכותית, כמה שיותר קטנה, אבל הדגש הוא על האיכות העדשה והוידאו ( הדבר הכי חשוב זה איכות העדשה, התווך יכול להיות גם עד 100mmבטלה ), אם יש חיה כזאת, כרגע מה שמצאתי זה:

Panasonic Lumix DMC LX5

Canon PowerShot S95

Canon PowerShot G12

LEICA V-LUX 20

האם יש עוד דגמים למצלמות הנ"ל או האם יש הבדל משמעותי באיכות העדשה\חומרים בין המצלמות הנ"ל לבין המצלמות יותר פשוטות כגון Panasonic Lumix DMC-TZ7 /DMC-ZS3

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגדרה שהיא תיכנס לכיס??

או שההגדרה שהיא תוכל לבצע כמעט כל פונקציה של מצלמת SLR רק בקטן יותר???

אם שהיא תיכנס לכיס אתה חייב לוותר על יכולות עדשה ואיכות חיישן- ובעיקר על צילומי לילה, שליטה מלאה וקומפקטית כזו תוכל למצוא בTZ10\8 של פנסוניק או זו של קנון SX210- ותקבל מעולה אך חיסרון בצילומים חשוכים- ואפילו תקבל שליטה מסויימת בצמצמם ותריס.

אם תרצה להגדיל קצת את הכיס לכיס של דגמח או מתלה על חגורה לך על הG12, שהיא מעולה וכוללת את רוב המאפיינים של מצלמת SLR למעט חסרונות כאלה וכאלה לעומתה, אך היא מתקדמת הרבה יותר מרוב הפוינט אנד שוט- אבל קלה ונכנסת לכיס היא לא ממש, למרות שהיא קומפקטית יחסית(עדשה נכנסת לגוף המצלמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו שמעתם שיצאה ה sx30is של קאנון....? אני מתחרט שקניתי את הsx20..נראית מעולה.

אתם חושבים שאם אני אחזיר לחנות את הSX20 במצב חדש של שימוש רק חודש ובתוספת תשלום הם יתנו לי את הSX30..?

או שאין מה להתלהב סהכ עם זום יותר גדול..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגדרה שהיא תיכנס לכיס??

או שההגדרה שהיא תוכל לבצע כמעט כל פונקציה של מצלמת SLR רק בקטן יותר???

אם שהיא תיכנס לכיס אתה חייב לוותר על יכולות עדשה ואיכות חיישן- ובעיקר על צילומי לילה, שליטה מלאה וקומפקטית כזו תוכל למצוא בTZ10\8 של פנסוניק או זו של קנון SX210- ותקבל מעולה אך חיסרון בצילומים חשוכים- ואפילו תקבל שליטה מסויימת בצמצמם ותריס.

אם תרצה להגדיל קצת את הכיס לכיס של דגמח או מתלה על חגורה לך על הG12, שהיא מעולה וכוללת את רוב המאפיינים של מצלמת SLR למעט חסרונות כאלה וכאלה לעומתה, אך היא מתקדמת הרבה יותר מרוב הפוינט אנד שוט- אבל קלה ונכנסת לכיס היא לא ממש, למרות שהיא קומפקטית יחסית(עדשה נכנסת לגוף המצלמה)

זהו בדיוק ההגדרה, שתכנס לכיס, אבל לא לכיס של ג'נס אלה לכיס של מעיל סקי, ככה שראיתי אתמול את LX5 בחנות והיא מאוד קטנה (החיישן של TZ10 הרבה יותר קטן לאומת LX5, ושל SX210 עוד יותר קטן, בגלל זה הדגמים שמוזכרים למעלה הם הבחירה ), העדשה של LX5 נראת בסדר, השאלה היא איך היא בצילומי חושך, אין לי בעיה בחשיפות ארוכות (יש לי גרילפוד קטן), אבל התוצר אמור להיות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ראיתי את המצלמה בDPREVIEW, עשיתי השוואה לעומת הG12, אכן יש תחרות יפה מאוד בינהם שהגודל הוא מרכיב קריטי לעומת זה שאתה מקבל עדשה עם זום קצת יותר גבוה, אך מהצד השני אתה מקבל עדשה רחבה שנכנסת פנימה. יש הבדלים גם בוידאו, שאין ספק שהקנון הולכת לכיוון הסטילס בעוד שפנסוניק הולכת לכיוון הוורסיטליות על חשבון העדשה המינימלית שאתה מקבל(שניתן להחליף, בעוד שבקנון אתה מסוגל רק להוסיף על העדשה הקיימת).

לעומת הTZ10 אין ספק שהLX5 לוקחת בגלל חיישן יותר טוב, אך הTZ10 לוקחת בחשבון עם זום יותר טוב ועדשה רחבה יותר, לעומת הקנון שזו אותה המשפחה-

קשה קשה, בסכום של 500 דולר לשתיהם...צריך להחליט מה יותר חשוב, עדשה טובה יותר בקנון או טוב יותר וחיישן טוב יותר על חשבון עדשה פחות טובה בפנסוניק(למרות שלהחליף עדשה שם, נראה לי יקר ולא משתלם אם לוקחים קומפקטיות בשיקלול המכריע), לעומת זאת אם העדשה המגיעה איתה מספיקה לך מבחינת הורסיטליות שאתה צריך- אז אין ספק שהיא המנצחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...