מישהו משחק בGOTHIC 4? - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו משחק בGOTHIC 4?

ag43

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המשחק נפילה גדולה... בלי שום קשר לביצועים הגרועים (שאת זה אפשר לפתור בקלות כך אתם אומרים), פשוט מדובר במוצר מאכזב מאוד...

ניסו לעשות פה הכלאה בין the witcher בקטע של האיזורים הלינאריים וההתקדמות מאזור לאזור חדש, ו-divinity 2 בקטע של הגלגולים בקרבות, אבל קיבינימאט - זה gothic. תחשבו איזה בזיון זה יהיה אם משחק ההמשך ל-oblivion יהפוך פתאום ללינארי...

ואם כבר מנסים לעשות משחק כמו the witcher, אז המקורי לצערי עולה על החיקוי בכל האספקטים האפשריים.

חסרים קסמים, חסרות אפשרויות להתקדמות של הדמות, העלילה גרועה ברמות, פשוט אכזבה.

הוא גם קל מדי, דרך אגב, ב-hard הצלחתי למות רק פעם פעמיים (אני באמצע המשחק בערך)

את gothic 3 דווקא מאוד אהבתי, אבל חבילת ההרחבה שלו היתה גרועה אפילו יותר מ-gothic 4, אז כנראה שהייתי צריך לצפות את הנפילה הזו מראש.

risen - זה למעשה gothic 4 האמיתי - משחק מעולה, מי שלא שיחק מפסיד.

אם אני מחפש משהו להחמיא למשחק כדי לא לצאת פולני לגמרי- הדבר היחיד שמרשים במשחק זה הגראפיקה שלו, אבל כמעט ואין איזורים לחקור אז זה לא ממש חוכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל, גם על הגדרות נמוכות הוא מגמגם וזז בתקיעות.

לא מבין למה שיחררו אותו ככה.

עכשיו אני מתקין את המשחק ועשיתי כהרגלי חיפוש מהיר לPATCH.

מסתבר שיש איזה HOTFIX שמשפר משמעותית את הביצועים במערכות מסוימות.

http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=3633&id=22309

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1505961

משתמשי כבר מקבלים את העדכון דרך העדכון האוטומטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סיימתי את המשחק לפני שבועיים על הרמה האחרונה Gothic, המשחק בהחלט מאכזב לעומת קודמיו אבל עדיין בגלל שאני חובב מושבע של כל הסדרה סיימתי גם אותו, אני כבר מחכה ליציאה של Risen 2, שבתקווה יהיה יותר טוב, עם פחות באגים ויותר עולם פתוח, אני פחות אוהב את הרעיון של לעבור ממקום למקום, זה עושה את המשחק הרבה יותר ליניארי, שזה בדיוק אמור להיות ההפך מכל הרעיון של גוטיק לדעתי.

היתרון בגוטיק 4 על קודמיו הוא שה-quick save וה-quick load עובדים סוף סוף כמו שהם אמורים לעבוד, תוך שניה ולא לוקחים דקה פלוס על פעם, למשחק יש באגים אבל הוא יותר טוב מהתוספת של גוטיק 3 לפחות, אם לא קניתם את המקורי כמוני יש איזה פאטצ' שאמור לעזור קצת בגראפיקה כי המשחק יקרתע לחלק מהמערכות או לרובם (גם לי הוא לא עבד חלק).

מה שכן הסרטון בסוף בהחלט מראה שכנראה הם מכינים את הקרקע לעוד גוטיק.

עוד דבר שהתאכזבתי ממנו זה שהמשחק היה יותר מדי מהיר בשבילי, אפילו ברמה האחרונה שבהחלט גבתה עוד זמן ממני (אתה מת במכה או שתיים) עדיין סיימתי את המשחק בפחות מ-30 שעות אחרי שעוד עברתי על כל המקומות וחקרתי את הכל (או 99%).

מבחינת הקסמים, אני לא יודע אם זה טוב הפשטות שהם עשו או שזה רע, זה היה ככה ממה שאני זוכר גם בRisen.

לסיכום יש כאן איזה סרטון חמוד לחובבי גוטיק שמצאתי בזמן שחיפשתי משהו שיתקן את הגראפיקה לגוטיק 4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחות מבוגבג מGothic 3 שעם Community Patch 1. 74 עדיין צולע על המחשב שלי. שלא לדבר על הבאג המעצבן שמוציאים לפיד במערה חשוכה והאור מרצד עד לכדי התקף אפילפסיה, אבל למה שיטרחו לתקן את זה, המשחק בשוק רק 4 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...