המלצה למסך "21-22 דגש אמינות ונוחיות, 800 ש"ח +- 50 ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך "21-22 דגש אמינות ונוחיות, 800 ש"ח +- 50 ?

Old Cat

Recommended Posts

קראתי 3 דפים אחורה ולא הצלחתי להגיע להחלטה.

השימושים: משרדיים, אופיס, אינטרנט, קצת סרטים באיכות סבירה מכונן פשוט במחשב (לא חיוני HD), קצת להכין מהמצלמה לפני מסירה להדפסה אמיתית (התאמת פורמט וקצת שיפור ניגוד עם PAINT SHOP), קצת משחקים "פשוטים" וישנים לילדים בגיל 8-12, מה שעובד על מחשב ישן מחשב -2.4 P4 עם כרטיס מסדרת 6XXX.

המשתמשים יהיו גם אנשים מבוגרים וגם ילדים בגיל 8-12 כך שרצויה אפשרות התאמה ארגונומית בבסיס. או שזו טעות לחשוב כך? מבוגר שעומד ליד הילד מסתכל קצת "מלמעלה", הילד היושב על כסא מסתכל קצת "מלמטה". זה לגבי זויות הצפיה.

מחפש מסך שבגובה שלו יהיה דומה למה שנותן היום מסך CRT 3:4 "17 ישן, האם "22 זה המתאים? או להתעקש על פורמט 3:4?

יש חשיבות לגודל פונטים, שלא יהיו קטנים מאד בגלל הרזולוציה ה"טבעית" הגבוהה מדי לטעמי.

יש חשיבות לאמינות טכנית, אורך חיים.

אין צורך בפאנל בטכנולוגיה איכותית במיוחד אלא בשיקולי עלות-תמורה מספיק TN פשוט. האם הגישה הזו סבירה?

.

רצוי מקור רכישה RSM בגלל הקירבה לבית, אבל לא חיוני. תגידו IVORY אז גם הולך. גם ליהוד (זיגזג) אפשר לנסוע. פשוט רצוי מקום שם נותנים לראות מסך עובד שאין אף פיקסל דפוק בעת הוצאתו מהאריזה.

מה המלצתכם ודעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חשוב לך ארגונומיה וגודל הפיקסל, ה-2209WA מומלץ מאוד. החל מ-1090 ש"ח באייבורי. תוודא שהאחריות דרך יבואן רשמי של , שלא תצטרך לראות את אייבורי אחרי הקניה.

אחרת, אני לא חושב שיש הרבה דברים מעניינים חוץ מהסמסונג 2333T. הודות לפאנל מסוג PVA יהיו לך זוויות צפיה אנכיות טובות יותר מ-TN. אבל הפיקסלים יהיו קטנים יותר מהדל. האם זה יפריע? קשה לי לומר. זאת התלבטות שגם לי יש כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...