עוד באותו נושא טחון - איזה הרדדיסק הכי משתלם - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד באותו נושא טחון - איזה הרדדיסק הכי משתלם

realmagic

Recommended Posts

אהלן,

כאילו לא טחנו את הנושא מכל הכיוונים, אני מחזיר את השאלה (נקווה שבפעם האחרונה, וזה לא יעלם לעמוד 19 כל כך מהר).

אני עומד בפני החלטה גורלית (אעלק): איזה הרדדסק יבחר להחליף את ההרדדיסק הנוכחי (40 ג'יגה של WD).

בין המתמודדים:

1. Maxtor 80GB ב557 שקל

2. Maxtor 120GB ב643 שקל

3. 80GB ב 509 שקל

4. 120GB ב670 שקל

כולם 8 מגה באפר, 3 שנים אחריות ולא SATA (כי לא השכלתי לקנות לוח שתומך רק לפני חצי שנה).

מכוון שהם באים להחליף הרדדיסק קיים, רצוי שאיתם גם תגיע איזה תוכנה שתדע לשכפל את המידע מהדיסק הקודם לצורך הסרתו והעברתו לגרוטאה העתיקה.

פרמטרים חשובים: שהרעש לא יהיה יותר ממה שהמאורר של המעבד עושה (וזה לא מעט), שהוא יהיה יותר מהיר (אבל זו לא חוכמה) ושאני לא ארגיש פראייר כמו שקורה לי בד"כ רבע שעה אחרי שאני קונה חלק חדש למחשב ;).

מה עוד צריך להגיד בנושא? נראה לי שזה הכל.

תודה רבה,

זהר

נ"ב

אולי באותה הזדמנות אני גם אחליף את הכונן דיסקים המזדקן שלי (פרקינסון מתקדם + ניוון מגשים) - למישהו יש המלצה שלא תעשה לי חור בכיס - לא חייב להיות צורב, כי זה יש לי בלי קשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

כאילו לא טחנו את הנושא מכל הכיוונים, אני מחזיר את השאלה (נקווה שבפעם האחרונה, וזה לא יעלם לעמוד 19 כל כך מהר).

אני עומד בפני החלטה גורלית (אעלק): איזה הרדדסק יבחר להחליף את ההרדדיסק הנוכחי (40 ג'יגה של WD).

בין המתמודדים:

1. Maxtor 80GB ב557 שקל

2. Maxtor 120GB ב643 שקל

3. 80GB ב 509 שקל

4. 120GB ב670 שקל

כולם 8 מגה באפר, 3 שנים אחריות ולא SATA (כי לא השכלתי לקנות לוח שתומך רק לפני חצי שנה).

מכוון שהם באים להחליף הרדדיסק קיים, רצוי שאיתם גם תגיע איזה תוכנה שתדע לשכפל את המידע מהדיסק הקודם לצורך הסרתו והעברתו לגרוטאה העתיקה.

פרמטרים חשובים: שהרעש לא יהיה יותר ממה שהמאורר של המעבד עושה (וזה לא מעט), שהוא יהיה יותר מהיר (אבל זו לא חוכמה) ושאני לא ארגיש פראייר כמו שקורה לי בד"כ רבע שעה אחרי שאני קונה חלק חדש למחשב ;).

מה עוד צריך להגיד בנושא? נראה לי שזה הכל.

תודה רבה,

זהר

נ"ב

אולי באותה הזדמנות אני גם אחליף את הכונן דיסקים המזדקן שלי (פרקינסון מתקדם + ניוון מגשים) - למישהו יש המלצה שלא תעשה לי חור בכיס - לא חייב להיות צורב, כי זה יש לי בלי קשר.

ההבדל ממש זניח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולסיכום שתי ההודעות שמעלי, שתי החברות יתנו לך בערך את אותם הביצועים.

למקסטור לפעמים יש נטיה להרעיש אבל זה לא רציני...

אני חושב שהתמיכה של בארץ יותר טובה משל מקסטור וגן יש לHD 3 שנים אחריות...

אז סך הכל, אני אומר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מאקסטור ואני שונא אותו...

מרעיש, לא מזוהה בתוכנות של עצמו, תמיכה לא משהו, ביצועים ככה ככה...

אני לא שומע אותו.. רק שומעים את ההדלקה שלו וזהו, הרעש נעלם כאילו הוא יתכבה.

המקרה אצלי הוא ההפך משלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...