עזרה בבחירת נייד בתור HTPC עד 2500 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת נייד בתור HTPC עד 2500

pAnAhI

Recommended Posts

אהה אוקיי.... זה לרגע ממש בלבל אותי :silly:

עוד שאלה (נראה לי שברתי שיא חפירות בפורום ::)), האם לא אמור להיות ל I3 יחידה לעיבוד גרפי שמשולבת בצ'יפ עצמו כמו בחלק מהדגמים של ה I5?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נאמר את האמת, ראתי את כל ה 18 עמ' ולא זכור לי שהיה שם איזכור לכך שישנה ליבה גרפית ב I3 ולכן שאלתי פה. כנראה פרח מזכרוני או שלא שמתי לב (זה כתוב בעמ' 17 שקראתי הכל כי אין לי חיים...) והאמת שבזכותך ובזכות הדיון ההוא הגעתי לדגם הזה מלכתחילה. ואני עדיין לא מבין למה יש כרטיס של אם כבר קיים כרטיס מובנה במעבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=467265.msg4010603#msg4010603

http://www.notebookcheck.net/Review-Fujitsu-Lifebook-AH550-Notebook.27389.0.html

For graphics processing, our test model uses the GMA HD graphics chip, integrated directly into the processor. In contrast to the CPU it is made using the 45nm process. The GMA HD can help out the CPU through hardware acceleration when decoding HD content. MPEG-2, VC-1 and AVC are fully supported.

The graphics card uses a portion of the integrated as shared memory.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את זה בוודאות! כנראה שלא זכרתי את זה... :bash:

בכל אופן תודה רבה על העזרה Guardian Angel ואני חושב שאני אומר את זה בשם רבים כאן בפורום שבזכותך קנו את המחשב הנ"ל.

כרגע לא עולות לי שאלות נוספות ולדעתי מיציתי את הנושא וכנראה שאלך עליו.

לדעתי הדיון הזה יכול לעזור לאחרים גם כן.

לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הלכתי מקודם לקנות את המחשב ישירות מהסניף (רציתי לשלם במזומן ולא באשראי) ונאמר לי שניתן להזמין רק באינטרנט ושאין סיכוי שאני אקבל את המחשב במחיר שרשום (הכוונה אם רשום החל מ 2200 אז אין סיכוי שאני אקבל את המחשב במחיר הזה) ובת'ארד של גארדיאן אינג'ל היה כתוב שבתכלס זה המחיר. ובכן זהו מכרז אמיתי או שמדובר בחארטה והמחיר של המחשב הוא בתאכלס מה שכתוב החל מ..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית קורא את הדיון בצורה מעמיקה היית מבין שזהו מכרז.

במכרז יש "מוצר שמחירו החל מ-x ש"ח" אני רכשתי את שלי בסופו של דבר ב2579שח כולל משלוח.

הם לא חייבים לתת לך את המוצר במחיר הזה.

דרך המכרז התכוונתי שתוכל לנסות להוציא אותו מתחת לסכום שרכשתי אותו ולאיו דווקא

ב2200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני אומר לך שקראתי את כל העמ' שם (כשקראתי את זה זה היה 17) אני לא זכרתי שככה היה רשום. גם תוך כדי קריאה של 17 עמ' רצוף אתה מתחיל לאבד ריכוז...

מה שאני זוכר זה שמישהו אמר שהוא התקשר לברר את זה ואמרו לו בטלפון שתאכלס זה חארטה ושזה המחיר ולא באמת מכרז. ננסה להוציא את זה בכמה שפחות.

מה הסכום הכי יקר שכדאי להוציא את המחשב הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...