סקר : "איך הדברים עובדים"- המוצר הבא - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : "איך הדברים עובדים"- המוצר הבא

Dark_Phantom

Recommended Posts

דבר ראשון הסיקור על הלייזר היה מעניין מאוד!!

ואלה כמה נושאים שהייתי רוצה לקרוא עליהם:

מנוע של מכונית (או מנוע בכלליות)

מזגן

מקרר

ומערכת מים בביניים (איך המים עולים למעלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מוצא הדרך: לא היתה צריך לקטול כך את זה שסיפר את הבדיחה על המוח של הבלונדיניות (זה היה מצחיק)

אני היתי רוצה לדעת על הרובה המהיר בעולם, לפי מה שהבנתי הוא שולח זרם חשמלי שגורם לכדורים להתפוצץ ולהפלט מהקנה, אני חושב שהוא יורה בערך מליון כדורים בדקה (אני לא בדיוק זוכר)ויש לו יותר מקנה אחד (10~).

נב: זה יכל להיות הבולט טים הכי יפה שיש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוצא הדרך: לא היתה צריך לקטול כך את זה שסיפר את הבדיחה על המוח של הבלונדיניות (זה היה מצחיק)

אני היתי רוצה לדעת על הרובה המהיר בעולם, לפי מה שהבנתי הוא שולח זרם חשמלי שגורם לכדורים להתפוצץ ולהפלט מהקנה, אני חושב שהוא יורה בערך מליון כדורים בדקה (אני לא בדיוק זוכר)ויש לו יותר מקנה אחד (10~).

בדיחות זה בפורום מלמטה. פה זה פורום מקצועי, שצערם של רבים, בדיחות בת'רד רציני לא מתקבלות באהדה יתרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 10 חודשים מאוחר יותר...

אני מניח שאתה מתכוון לסופת מתכת (מטל סטורם)... הרעיון שלו הוא שכל הכדורים בקנה והוא יורה כל כדור ע"י זרם חשמלי לחומר הנפץ שלפני הכדור

יש לו שתי טריקים סך הכל האחד שהכדורים ננעלים במקום כשהחומר נפץ שמאוחריהם מתפוצץ ומשתחררים כשהחומר שלפניהם מתפוצץ

והשני שהוא עושה הכל בעזרת זרם חשמלי לכן אין חלקים נעים

המהירות שלו היא 45 אלף כדורים לדקה פר קנה כאשר יש יש בין16 ל25 קנים במערכת

קיימים גם אקדחים ורובים כאלה שהיתרון הוא שאין רתע על הכדור (הכדורים יוצאים לפני שהרתע מזיז את הקנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אני מניח שאתה מתכוון לסופת מתכת (מטל סטורם)... הרעיון שלו הוא שכל הכדורים בקנה והוא יורה כל כדור ע"י זרם חשמלי לחומר הנפץ שלפני הכדור

יש לו שתי טריקים סך הכל האחד שהכדורים ננעלים במקום כשהחומר נפץ שמאוחריהם מתפוצץ ומשתחררים כשהחומר שלפניהם מתפוצץ

והשני שהוא עושה הכל בעזרת זרם חשמלי לכן אין חלקים נעים

המהירות שלו היא 45 אלף כדורים לדקה פר קנה כאשר יש יש בין16 ל25 קנים במערכת

קיימים גם אקדחים ורובים כאלה שהיתרון הוא שאין רתע על הכדור (הכדורים יוצאים לפני שהרתע  מזיז את הקנה)

המהירות המקסימלית היא מיליון כדורים בדקה, ראיתי סרטון, תחפש בגופ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מהירות של מיליון כדורים בדקה, זה לא אומר שהוא חייב באמת לירות מיליון כדורים בדקה, זה פשוט הקצב שבו הוא יורה...

בסרטון שאני ראיתי זה היה אותה מערכת שאתה ציינת אני חושב, ובכל קנה היו בערך 10 כדורים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה קליעים מתכתיים בקטרים משתנים (יש מ9 מ"מ עד 40 ממה שהבנתי)

יש לו את כל התכונות של קליע מהחומר/קליבר המתאים

הטריק הוא שבמקום הפעלה ע"י נוקר הוא מופעל ע"י זרם חשמלי

והיעוד של המערכת הוא כנראה נגד טילים, שולחים המון קליעים על הטיל וככה מרסקים אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויר נדחס לתוך המנוע ע"י טורבינה, מתערבב עם דלק שמוזרק ממזרקים בתוך המנוע ואז מוצת ויוצא החוצה כסילון.

הסבר לא מדויק כ"כ אבל זה הסבר בסיסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...