יוון - טיול דרך עינית HDR - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יוון - טיול דרך עינית HDR

Chevy

Recommended Posts

שלום חברים,

לאחר טיול של 10 ימים ביוון (ממליץ!), מביא לכם מן המראות הדרמטיים ביוון של מטאורה.

התמונה של הכלבה צולמה במיקום אחר (קניון ויקוס, למתעניינים) במהלך מסלול רגלי לקרקעית ולנחל שעובר שם.

תהנו!

88755002.jpg

35219923.jpg

87793062.jpg

18634420.jpg

80788508.jpg

62543821.jpg

11957128.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4-5 חשיפות ידניות בהפרשים של סטופ אחד ובצילומי השמש יותר כדי לתפוס טווח דינמי רחב יותר, על גבי חצובת GorillaPod וטיימר כדי למנוע רעידות.

צולם עם ה-Canon A610 הוותיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן,

כל פעם שיניתי בסטופ, התחלתי מהתריס הכי מהיר בשלבים עד שראיתי שהתמונה "שרופה" ברמה שתספק את המידע בתמונה שאני צריך.

התזוזה הייתה מינימלית כי קיבעתי את המצלמה ובכך ששמתי טיימר בין צילום לצילום נתן למצלמה זמן להתייצב לאחר שהלחיצה שלי "לחצה" על המצלמה והיא זזה רגעית.

כמו כן, יש בגירסא החדשה של Photomatix הגדרת Align שדווקא פעלה טוב ולא ראיתי סטיות בהתבוננות ב-100%.

ולמי שביקש את התמונה של הש/ל בצבע, שימו לב לזוית של השמש, הקרניים והצל שנופל.

58877233.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין משהו קבוע פשוט לשחק עם ההגדרות כדי להגיע לרמה הרצוייה והכלל הכי חשוב זה לא להגזים בהגדרות כך שתצא תמונה לא ריאליסטית ומוגזמת.

מאד התרשמתי מגירסא 4.0 ויש שם דברים שלא היו בגירסאות הקודמות בנוסף להרבה Preset-ים שמובנים בתוכנה ובנוסף אליהם צריך עדיין לכוון ולהתאים אישית לכל תמונה כי אף תמונה היא איזה זהה מבחינת חשיפה והאובייקטים שנמצאים בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש, רק שהייתה לי פאדיחה רצינית ולפני הטיול פירמטתי את הכרטיס ושכחתי להכניס את התיקייה של CHDK אליו.

ובמהלך הטיול לא הזדמן לי להתקין את זה באיזה אינטרנט-קפה.

בנוסף לזה, כרטיס ה- III שלי נתקע ביום השני כ-LOCKED והמפסק נשבר אז הייתי חייב לקנות כרטיס 2GB פשוט אחר בתור תחליף.

לא היה קל אבל הסדרתי.

חבר שהיה איתי בטיול צילם עם ה-Pextax K-x, והוא הרבה פעמים הפעיל את פונקציית ה- הפנימית (למרות שזה לא משתווה להגדרה ידנית של כל הפרמטרים) ובכלל יצאו מצויינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...