רשת ביתית באמצעות TP-Link WR1043ND - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת ביתית באמצעות TP-Link WR1043ND

kresa3333

Recommended Posts

אפשר. השאלה היא למה להתעסק עם זה כשכרטיס עובד כל כך טוב? ההשפעה של כרטיס כזה על ביצועים או יציבות היא בעיקר ברמה התאורתית. אני יכול להעיד השתמשתי בכרטיסי שונים ומשונים וגם עם מחשבים שמקומם במגרש הגרוטאות לא נתקלתי בבעיות ביצועים או יציבות כלשהן.

אין לי ספק שבשניה שהייתי מוצא כרטיס -N עם שלוש אנטנות הייתי מעיף את כרטיס ה-PCI שיש לי במחשב ואת קונסטרוקציית הכבלים והאנטנות שמחוברת אליו. חבל שזו הדרך היחידה לנצל את המהירות של הרשת שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Aternus Sicarius הסביר את זה מצוין מבחינה טכנית.

בנוסף, למה לדעתך הרוב הגדול של האנשים מחברים את המודם ADSL/כבלים שלהם דרך כרטיס רשת ולא דרך ה-USB? (למרות שבהרבה מקרים יש אופציה כזו) - פשוט מפני שיש להם כניסת רשת פנויה ומדובר בחיבור ישיר שאינו משותף עם התקנים אחרים.

כרטיסי רשת פנימיים הם המצאה ותיקה הרבה יותר מ- ולכן גם אמינה יותר וסובלת פחות מבעיות. בכל החברות בעולם משתמשים בכרטיסי רשת כבר שנים, כי זו טכנולוגייה שהוכיחה עצמה.

זה שאתה לא נתקלת בבעיות זה מצויין, אבל זה לא אומר שכך המצב אצל כולם.

חיבור כרטיס כזה ב- שקול לחיבור מכשיר חשמלי דרך מפצל לשקע, יחד עם עוד מכשירים אחרים, כשממילא יש לך שקע ייעודי המתאים רק לו ואינו משותף (סלוט PCI).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף, למה לדעתך הרוב הגדול של האנשים מחברים את המודם ADSL/כבלים שלהם דרך כרטיס רשת ולא דרך ה-USB? (למרות שבהרבה מקרים יש אופציה כזו) - פשוט מפני שיש להם כניסת רשת פנויה ומדובר בחיבור ישיר שאינו משותף עם התקנים אחרים.

הסיבה להעדפה היא שלא צריך להתקין דרייברים למודם. פשוט מחברים את לכרטיס רשת וזהו. תאורתית גם כרטיס הרשת המובנה עלול לדרוש דרייברים, אבל אלה בד"כ מותקנים ביחד עם כל שאר הרכיבים על הלוח, מייד בההתקנה הראשונית של המחשב. כשמגיעים לחבר את המודם כבר לא צריך להתקין שום דבר, רק לחבר את הכבל של כרטיס הרשת.

בקיצור, אני מסכים שיש כאן יתרון לעבודה עם כרטיס הרשת המובנה, אבל לא עם זה שהיתרון קשור בשיתוף עם התקנים אחרים. אני לא מכיר מישהו שהשיתוף הזה מטריד אותו, אבל אם אתה כן חושב שיש כאן בעיה אז יהיה נחמד אם תסביר איך לבצע בנצ'מארק שמדגים אותה, כך שגם אחרים יוכלו לראות על מה מדובר.

כרטיסי רשת פנימיים הם המצאה ותיקה הרבה יותר מ- ולכן גם אמינה יותר וסובלת פחות מבעיות. בכל החברות בעולם משתמשים בכרטיסי רשת כבר שנים, כי זו טכנולוגייה שהוכיחה עצמה.

כרטיסי רשת PCI חוטיים הם סבבה. הטענה שלי היא נגד כרטיסי רשת PCI אלחוטיים. מדובר ברעיון כושל וקלוקל והסברתי קודם מדוע. כרטיס עם 3 אנטנות היה עושה את החיים הרבה יותר קלים. הוא היה עוזר למנוע מהמארז להסתיר את השידור; הוא היה חוסך את הצורך לקנות כבלים ואנטנות נוספות; הוא היה מקטין את כמות הכבלים שמפוזרים בחדר, והוא היה קולט ומשדר באותה אפקטיביות גם אם הכבל אל המחשב ארוך, כי האנטנות נשארות צמודות לכרטיס ולמערכת ההגברה שלו (בניגוד לכבלים של אנטנות שמרחיקים בין השניים).

חיבור כרטיס כזה ב- שקול לחיבור מכשיר חשמלי דרך מפצל לשקע, יחד עם עוד מכשירים אחרים, כשממילא יש לך שקע ייעודי המתאים רק לו ואינו משותף (סלוט PCI).

זה יפה בתאוריה, אבל יהיה לך קשה מאוד להראות שיש ההבדל של ממש בביצועים עקב התצורה הזו, בעוד שקל מאוד לראות את החסרונות של כרטיס PCI .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...