האם אתם חולקים קבצים בקאזה? - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם חולקים קבצים בקאזה?

WizMaster

האם אתם חולקים קבצים עם משתמשים אחרים בקאזה?  

318 הצבעות

1. 1. האם אתם חולקים קבצים עם משתמשים אחרים בקאזה?

Recommended Posts

תחשבו גם על זה שיש לא מעט אנשים שמשתפים קבצים וברגע שאתם מתחילים להוריד מהם משהו הם בודקים עד כמה אתם משתפים קבצים ואם הם רואים שבקושי יש משהו ב-SHARED FOLDER שלכם אז הם סוגרים את ההורדה ולא מאפשרים לכם להמשיך.

אממ... לא חשבתי על זה... תודה על הרעיון! :smoke:

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשבו גם על זה שיש לא מעט אנשים שמשתפים קבצים וברגע שאתם מתחילים להוריד מהם משהו הם בודקים עד כמה אתם משתפים קבצים ואם הם רואים שבקושי יש משהו ב-SHARED FOLDER שלכם אז הם סוגרים את ההורדה ולא מאפשרים לכם להמשיך.

אממ... לא חשבתי על זה... תודה על הרעיון! :smoke:

Prog.

זה נכון... בתחילת דרכי כשלא היה לי מה לשתף ראיתי אנשים שבודקים מה יש לי ןכשראו שאין לי מספיק, חסמו אותי מלמשוך קבצים!

זה מגעיל בכל רמה, כי תחשבו על זה, אם לא מתחילים איפשהו אז איפו מתחילים??

ד"א, למי שיש מודם ADSL או כבלים אין שום סיבה לא לשתף, נקודה. יש אפשרות ברוב התוכנות להגביל את ערוץ ה UPLOAD גם ברוחב הפס וגם בכמות האנשים שימשכו ממך... ולמי שיש PII ומעלה עם פס רחב, לא לשתף זו קמצנות לשמה ואגואיסטיות (וזה לא המקום לזה)

אז אם יש למישהו סיבה מנומקת היטב למה לא לשתף עם תנאים כאלו, אשמח להחכים וללמוד ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לערוץ upload יש השפעה על מהירות ה download ובגלל זה אני מבטל את האפשרות הזאת... אם לא הייתי מפסיד קצב הורדה אז לא הייתי חושב פעמיים!

תבדוק את זה ותראה שמדובר בהבדל זניח לגמרי.

אבל בוא לרגע נניח שההבדל הוא משהו שכן אפשר לראות. אני משוכנע שיש לך חיבור ללא הגבלה, נכון? אז מה זה באמת משנה אם הורדה מסויימת ייכולה להסתיים קצת קודם, אם זה ממילא קורה ברקע בזמן שאתה נמצא בביה"ס\עבודה או ישן? בסופו של דבר הקבצים ירדו ואתה תהיה אזרח מועיל יותר בקהילה... :hat:

תראה, אם הייתי משאיר את הקזאה פתוח ברקע כל הזמן אז הייתי משתף כי באמת לא איכפת לי, אבל אני מוריד רק דברים מסויימים,

אני נזכר למשל בשיר אז אני פותח את התוכנה מחפש, מוריד וסוגר.

ואני כן רוצה שזה יוריד כמה שיותר מהר כי בכל זאת זאת המהות של אנטרנט מהיר הכל נגיש ומיידי (ובגלל זה אני גם יוריד טוויק שיוסיף לי חצי בייט לשניה...).

אם הייתי מוריד ארבע משחקים שלכל אחד יש 7 מקורות הורדה שונים אובר נייט, אז הייתי משתף, אבל בגלל שאני לא, אז כמה שיותר מהר יותר טוב.

בקשר להשפעה "הזניחה" בין הערוץ ההעלאה לערוץ ההורדה, מתוך ניסיון יש השפעה ואפילו די גדולה! כשאני שלחתי ב10-12K הקצב

הורדה שלי ירד דרמטית בחמישים אחוז והתחיל לטפס חזרה על ל 70-80% מהקצב המקורי... ככה שקודם כל הפסדתי את הזמן שבו המהירות טיפסה, וגם את ה20% שלאחר מכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

הסיוט הכי גדול הוא AudioGalaxy.

אמנם הוא נחשב כתחליף הטוב ביותר ל Napster אבל יש בו חסרונות!

א. ממשק לא הכי ידידותי למשתמש המתחיל שרוצה להוריד שירים.

ב. ברוב המקרים השיר המבוקש לא יורד ישר ויש צורך להמתין, תלוי גם לכמה sims הגדרתם...

ג. שרתים שקורסים כל יום לכמה שעות טובות.

והחסרון הכי מעצבן הוא : שיתוף הקבצים שכביכול נכפה עלי בניגוד לרצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיוט הכי גדול הוא AudioGalaxy.

אמנם הוא נחשב כתחליף הטוב ביותר ל Napster אבל יש בו חסרונות!

א. ממשק לא הכי ידידותי למשתמש המתחיל שרוצה להוריד שירים.

ב. ברוב המקרים השיר המבוקש לא יורד ישר ויש צורך להמתין, תלוי גם לכמה sims הגדרתם...

ג. שרתים שקורסים כל יום לכמה שעות טובות.

והחסרון הכי מעצבן הוא : שיתוף הקבצים שכביכול נכפה עלי בניגוד לרצוני.

ד. אפשר להוריד רק שני קבצים במקביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

מה פתאום... אפשר עד עשרה במקביל... אבל תיקח בחשבון שאם אתה מגדיר את זה ל10 כך גם אפשרות העלאה שלך ולא ניתן לעשות שום דבר בנידון חוץ מלסגור את התוכנה, להמתין חצי שעה עד שהמטרידנים ימצאו אחרים להוריד מהם ולהיכנס שוב.

בעמוד הבית שלך ב Audiogalaxy אתה יכול לשנות את זה.

ברירת המחדל היא 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם אני מחזיקה את כל הקבצים בתיקייה אחרת?

מה זאת אומרת? למה את מתייחסת בכך? בניגוד למה - שיתוף קבצים מסיפריות שונות אמרו להשפיע איכשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני בעד להכריח לשתף קבצים - אחרת יותר מידי משתמשים יהפכו ללימרים.

אני מסכים איתך לחלוטין.

בקאזה למשל ישנה אופציה שנויה במחלוקת שנקראת "Disable sharing of files with other KaZaA members". לדעתי, התוכנה צריכה לאפשר לעשות Ban לכל מי שסימן את האופציה הזאת. פרזיטים צריך להרחיק מהקהילה :AR15:

אולי מישהו יודע אם ישנה תוכנת P2P אחרת שמאפשרת את זה?

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בגלל 56K משתף רק חומר נדיר, כלומר cracks, serials, תוכנות מיוחדות וכו'. את החומר הרגיל ניתן להוריד מאנשים בעלי פס רחב ובלי לעצבן אותי עם 0.2KB upload.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...