מחפש לקנות Thinkpad t510 מארה"ב. כמה שאלות. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לקנות Thinkpad t510 מארה"ב. כמה שאלות.

MasterOr

Recommended Posts

1. מאיפה הכי כדאי לקנות אותו?

2. נניח שאני שולח לארץ, הדבר היחיד שאצטרך לשלם זה 16% מע"מ נכון?

3. אפשר להזמין מהאתר של ארהב או שזה רק לבעלי כתובת בארהב?

תודה

1. באתר של יש בד"כ - ככה שיוצא יותר כדאי להזמין דרכו

2. משלוח + 16 אחוז מע"מ בלבד (אחרי מס בתוך ארה"ב)

3. צריך כתובת למשלוח בתוך ארה"ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן האמת שדי הבנתי מה הולך...

לקנות דרך אני לא חושב שאוכל אבל ראיתי באיביי מחירים מדהימים לW510 נראה לי שאלך על האפשרות הזו.

אין הבדל בין הסדרות חוץ מהחומרה נכון?

שים לב שיש הבדלים בין מודלים שונים של W510, ראיתי שבאתר של הסדרה היא 4318 ובחנויות אחרות 4319, ובכל סדרה יש כמה מפרטים חלקם עם 4 memory slots שמאפשרים הרחבה עד ל 16GB, וחלקם רק עם 2 slots שמאפשרים 8GB. גודל cache שונה, מסך HD/HD+/FHF/FHM with multi touch, בחלק מהדגמים יש , אפשרות לכיול מסך, תמיכה ב RAID, כונן Blue ray...

אם אתה קונה באיביי תבדוק שיש אחריות על הדגם הספציפי בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אחריות בינלאומית של 3 שנים, אבל צריך לבדוק, אני תמיד אומר במקיסמום נשלח לארהב גם ככה אני קונה בחצי מחיר מחשב של מעל 10 אלף שקל בארץ. נתקשר ללנובו באמת נשאל.

בקשר למפרט אני די נעול על

i7-720QM/4GB/FHD/320G-7200/Quadro FX880M

וכל שאר הפיצ'רים כלולים חוץ מהמסך מולטיטאץ'.

מישה יודע כמה עולה חריטה בארץ לשפה העברית? לא סתם מדבקה אני אולי אעשה את זה אצל אפילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שיש הבדלים בין מודלים שונים של W510

לדעתי בכל הW510 יש 4 סלוטים, אלא אם כן את מכירה אחרת... ובכולם יש USB3 וQuadro FX. עד כאן בערך ההבדלים המרכזיים בינם לבין הT510. השאר זה ענייני מפרט ספציפי.

מישה יודע כמה עולה חריטה בארץ לשפה העברית? לא סתם מדבקה אני אולי אעשה את זה אצל אפילו

חריטה עולה בין 100 ל150 שקלים. מקלדת אצל אמורה לעלות בסביבות ה200, אולי שווה כבר לקנות מקלדת עם עברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי בכל הW510 יש 4 סלוטים, אלא אם כן את מכירה אחרת...

נתקלתי בכמה מפרטים בחנויות וב ebay של W510 שיש בהם רק 2 סלוטים, למשל פה -

http://www.pcbay.co.il/Product.aspx?ProductID=3162

בספר המפרטים של לנובו, שנמצא בלינק הבא, אפשר לראות כמה דגמים כאלו למשל בעמודים 73, 75 -

http://www.lenovo.com/psref/pdf/tabook.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מעניין. הTabook שלי לא היה מעודכן, ואותם הדגמים שציינת הופיעו שם תוך אזכור של 4 סלוטים. כנראה באמת יש דברים בגו, אם שינו את זה בעדכון האחרון.

במדריך התחזוקה (HMM) לא הצלחתי למצוא שום דיפרנציאציה בין לוחות לW510 לפי כמות הסלוטים, והדגמים שבTabook מופיעים עם 2 סלוטים בכלל לא מופיעים בHMM...

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מעניין. הTabook שלי לא היה מעודכן, ואותם הדגמים שציינת הופיעו שם תוך אזכור של 4 סלוטים. כנראה באמת יש דברים בגו, אם שינו את זה בעדכון האחרון.

במדריך התחזוקה (HMM) לא הצלחתי למצוא שום דיפרנציאציה בין לוחות לW510 לפי כמות הסלוטים, והדגמים שבTabook מופיעים עם 2 סלוטים בכלל לא מופיעים בHMM...

???

חרשתי די הרבה לקראת הקנייה, ומקווה בקרוב להכיר לא רק את המפרט (-:

שלחתי לך הודעה פרטית עם כמה המלצות מתוך ההתנסות שלי בקניה בארה"ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרשתי די הרבה לקראת הקנייה, ומקווה בקרוב להכיר לא רק את המפרט (-:

שלחתי לך הודעה פרטית עם כמה המלצות מתוך ההתנסות שלי בקניה בארה"ב

אפשרי לקבל גם?

בעיקרון אני חושב לקנות דרך (אני קונה שם די הרבה, אבל עוד לא יצא לי לקנות בסכומים כאלה וגם לא להביא מכשירי אלקטרוניקה), אבל אני לא יודע איך כל התהליך הולך. למשל אם מחשב עולה 1000$ כמה אני אצטרך לשלם בסה"כ כולל המיסים, איך אני בודק אם יש לו אחריות או לא וכהנה וכהנה.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, אני אוטוטו מזמין כבר סגרתי את כל הפינות עם המוכר.

המדריך לא מעודכן סופית המיסים שצריך לשלם על הנייד יהיו 16% מעמ.

רק דבר אחד מעניין אותי לדעת אם המכס באמת יפתח את המחשב ויבדוק את הדגם איכשהו או שהוא פשוט יחייב על פי מה שמצויין בטופס המכס שמילא המוכר?

כשזה משהו מאיביי ויש חשבונית משם אני יודע שהם מיידית בודקים את הITEM NUMBER לראות שזה באמת הותאם להצהרה.

אני לא קונה מאיביי ככה שזה לא משנה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...