802.11n 300mb - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

802.11n 300mb

teasemE

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכוכביות האדומות אומרות שיש צורך בטכנולוגית MIMO.

אין שום אזכור לזה במדריך המשתמש של הנתב.

(אין לו תמיכה ב MIMO וכנראה בגלל זה המהירות מוגבלת ל 150M).

ולגבי הדרייבר, הורדתי מעודכן מאתר היצרנית Ralink.

כן הכרטיס היה מוגדר לעבודה עם N.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא הבין כל ערוץ ברשת האלחוטית יש לו רוחב תדר של 20Mhz ובין ערוץ לערוץ יש הפרש של 5Mhz, לכן מה שקורה הוא שערוץ 4 לדוגמא חלק מרוחב התדר שלו משותף יחד עם ערוצים 2,3,5,6.

ב CHANNAL BONDING הנתב מגדיל את רוחב התדר מ 20Mhz ל 40Mhz, לדוגמא כאשר הנתב נמצא בערוץ 6 והוא על CHANNAL BONDING הוא ישתמש בנוסף לערוץ 6 גם בערוץ 10 (מה שגורם להפרעה בין הערוצים 4-12) וככה יהיה לו רוחב פס כפול.

בנתב הזה של אדימקס יש אפשרות לבחור בין מצב של 20Mhz לבין מצב אוטומטי, במצב האוטומטי כאשר הוא מזהה עומס של רשתות על התדר הוא מעביר אוטומטית ל20Mhz - לכן כנראה שאצליכם בגלל שיש הרבה רשתות באיזור הנתב בחר שלא להשתמש ברוחב פס של 40Mhz ולכן אתם רואים רק חיבור של 150.[br]פורסם בתאריך: 14.10.2010 בשעה 22:32:07

הכוכביות האדומות אומרות שיש צורך בטכנולוגית MIMO.

אין שום אזכור לזה במדריך המשתמש של הנתב.

(אין לו תמיכה ב MIMO וכנראה בגלל זה המהירות מוגבלת ל 150M).

ולגבי הדרייבר, הורדתי מעודכן מאתר היצרנית Ralink.

כן הכרטיס היה מוגדר לעבודה עם N.

הראווטר הזה תומך במימו (עובדה שיש לו שני אנטנות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כן הוא תומך בMIMO.. לא שאני יודע מזה אומר.. :|

הכרטיס שלי תומך ב300- "Maximum data rate 54Mbps in 802.11g and 300Mbps in 802.11n."

וכנראה שיש הפרעות מרשתות אחרות באיזור... מה אני יכול לעשות עם זה? - את הראוטר אני לא יכול להעביר יש 2 מחשבים שמחוברים אליו עם קבל.

אני עדין לא מבין את כל העניין הזה של הערוצים.. :\ :s07:

עריכה:

אז ככה... כנראה שזה הפרעות.. לפי מה שאני מבין הרשתות משדרות על אותם הערוצים.. הbar-50 הזה ניראה לי מה שהכי מפריע.. לא?... כמו כן רואים ששלי משדר על 300N.

f3mop.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשורות 2 האנטנות לתמיכה ב MIMO?

אאל"ט לכל N יש שתי אנטנות.

חוץ מזה, אם הוא היה תומך ב MIMO, EDIMX היו טורחים לעדכן את זה באתר שלהם / במדריך המשתמש של הראוטר.

מימו הוא חלק מתקן N, לכן הם לא טורחים לציין את זה כי זה ברור מאליו.

הטוכנולוגיה של מימו היא שימוש ביותר מאנטנה אחת, לכן אם יש לך 2 זה אומר שהנתב משתמש במימו

יש נתבים שנקראים N למרות שהם לא תומכים במימו - יש להם אנטנה אחת והם תומכים רק במהירות של 150

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב לעוד בעיה... במידה ואני קרוב עם הלפטופ לראוטר.. אז הוא כבר לא מזהה אותו כN אלא כ-GN... הדבר הזה גורם לעליה בפינג ל1300~ וניתוקים... ואם אני מתרחק איזה 2-3 מטר הוא מתחיל לזהות אותו כ-N בלבד... ועובד מצויין.. הפינג ברשת הוא 1.

איזה קטע הזוי ומטומטם.. אתם יודעים מזה?

___

ובקשר ל300 מגה... יש לי פה איזה 16 באיזור שכנראה מפריעות... מה עושים עם זה? :| - וחוץ מהפרעות של אחרות מה עוד יכול לגרום לבעיה?

תודה וסופש נעים,

tm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שרוב הרשתות ללא הצפנה או רק WEP.

אתה יכול להתחבר ללא מוגנים ולפצח די בקלות את הWEP ולשנות להם את הCHANNEL.

ואז תבחר לך CHANNEL פנוי רחוק מרוב הCHANNELS באיזור.

עריכה: אני לא מאמין שכתבתי את זה. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...