גלעד שליט והקמפיין למען "שחרורו" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלעד שליט והקמפיין למען "שחרורו"

danker

Recommended Posts

הצלב האדום מממן את ההעברה של משפחות האסירים הבאות לבקר אותם משטחי הרשות לישראל - הסעות, אישורים, מגעים עם הצבא וכו'.

הרשות הפלשתינית דואגת להפקיד כל חודש מיליוני שקלים בחשובונות של האסירים הבכירים, והם רוכשים בקנטינה לשאר האסירים.

כל נושא החינוך (תואר באוניברסיטה הפתוחה) ממומן על ידי השב"ס, כלומר, מדינת . בכל מקרה, בכל פעם שהם מרגישים מקופחים

הם עושים איזה שביתת רעב או משהו בסגנון ומקבלים בסופו של דבר שיפור בתנאי המחייה או הקלות בהסדרי הביטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי "הרוב המוחלט", אני לא יודע. השטחים הם, טכנית (עד שתוקם מדינה פלסטינית) חלק ממדינת , למרות שההגדרה שלו בעייתית מאוד. אני מודה שאין לי שמץ אם לתושבי השטחים יש ת"ז כחולות, או מסמך ישראלי רשמי אחר.

ועדיין, כל עוד הם פשע על שטח ישראלי (שנוי במחלוקת עד כמה שיהיה), אין סיבה שלא יעצרו ע"י הרשויות הישראליות.

אני יודע שאני אצטער 1000 פעם שהגבתי בת'רד כזה :s07:, אבל רק למען ה"סדר הטוב":

* מבחינה "טכנית" השטחים הם לא חלק ממדינת אלא שטח כבוש בו יש לישראל אחריות מתוקף היותה הכוח ה"כובש".

זאת כמובן שזה אם אתה מתייחס לחוק הבינלאומי בקביעה של מה זה "טכנית".

אם "טכנית" זה לפי הרבנים של נוער הגבעות וברוך מרזל הרי כל איראן/סוריה/ירדן עד הפרת והחידקל הם שטח "ישראלי" כבוש בידי הערבים...

* אין להם תעודות כחולות (מלבד לתושבי מזרח-ירושלים שהם 'כאילו' אזרחים ישראליים ברמה ה'טכנית') או כל מסמך ישראלי מלבד

מה שמונפק להם ע"י הרש"פ או צה"ל באיזורים שבשליטת הצבא כיוון שבפועל הם תחת שלטון צבאי ולא אזרחים של ארץ כלשהי.

* מהסיבות הנ"ל, מי ש"מטפל" בפלשתינאים הוא הצבא ולא משטרת שלה סמכות רק על אזרחי כמו במזרח ירושליפ (מג"ב זו מעיין יחידת כלאיים עם סמכויות צולבות שקיימת כדי לענות על מצבי התפר).

תוך סיכון בלהשמע צדקני, וכחן (וזקן) בכל זאת רציתי לבקש מכולכם (במיוחד מהצעירים בחבורה) קצת לקרוא וללמוד על המצב הסבוך של איזורנו מעבר להתלהמות והסיסמאות של הפוליטיקאים/עיתונאים/טוקבקים לפני שאתם חורצים דעה או פשוט הולכים עם הזרם.

שום דבר לא כזה פשוט וחד משמעי - ודאי לא במציאות המזרח תיכונית... הלוואי וזה היה כל כך פשוט כי אז גם הפיתרון היה ברור לכולם.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...