גלעד שליט והקמפיין למען "שחרורו" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלעד שליט והקמפיין למען "שחרורו"

danker

Recommended Posts

מצב בהחלט לא פשוט - הצד השני מבין שיש לו פה עסק עם סמרטוטים (ואת זה אומר "שמאלני מניאק" כמוני)

מחד אני באמת רוצה שיחזירו את השבוי (הגיע הזמן שנפסיק להגיד חטוף - כי זה פשוט לא נכון) - אבל מאידך המחיר הוא כבד. והוא תוצאה של שנים של ניהול עסקאות

חליפי שבויים כושלות מצד .

המצב עם הפלשטינאים הוא בכלל לא פשוט - גם ברמה המדינית - אני באמת לא רואה מצב לפתרון שלו. מדובר בנבלות (אבל בוא נודה באמת אם הם לא היו נבלות לא היינו מחזירים שעל מאדמתם).

רק כדי להבין מבחינה היסטורית מה קרה עם מצריים - כבשה את חצי האי סיני ב-67 - גם אחרי שהמצרים ניסו להחזיר את סיני בדרכי נועם (והם ניסו - יש גם תיעוד לכך)

הם פתחו במלחמה (שעלתה לנו כמעט במדינה) ואז פנו לשלום...

אנחנו מבינים רק כח. ואת זה כבר הבינו בצד השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם פתחו במלחמה (שעלתה לנו כמעט במדינה) ואז פנו לשלום...

אנחנו מבינים רק כח. ואת זה כבר הבינו בצד השני.

גם הצד השני מבין רק כוח.

השאלה היא איך אתה מונע מצב של חטיפה חוזרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחד אני באמת רוצה שיחזירו את השבוי (הגיע הזמן שנפסיק להגיד חטוף - כי זה פשוט לא נכון)

שבוי? אני לא חושב שיש לו את הפריווילגיה להיקרא ככה.

במהלך פעילות לא מבצעית, ולא במהלך מבצע צבאי או מלחמה, הג'יפ שהוא נסע בו נתקף, והוא נלקח מתוכו. פעולה שכזו נקראת "חטיפה".

לשבויים יש זכויות בסיסיות (כמו לראות את הצלב האדום פה ושם, מכיר?), חטופים מוחזקים במרתף אי שם בנתק מהעולם ברוב המקרים, כמו במקרה הזה.

גלעד שליט הוא חייל חטוף, לא "שבוי".

בנוסף, הלוואי והייתה דרך להעביר את הסרטון הזה לכל עם ושיפנימו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוציא להורג כל מחבל עם דם על הידיים ככה לא יהיה להם את מי לבקש בחזרה.

האמת שקלתי את זה ולדעתי באמת מגיע להם,אחרי הכול מדובר ברוצחים.

השאלה היא: האם בחטיפה הבאה הם לא ידרשו שטחים תמורת חייל,והשאלה האם יהיו פה ההזויים שיסכימו לכך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבוי? אני לא חושב שיש לו את הפריווילגיה להיקרא ככה.

במהלך פעילות לא מבצעית, ולא במהלך צבאי או מלחמה, הג'יפ שהוא נסע בו נתקף, והוא נלקח מתוכו. פעולה שכזו נקראת "חטיפה".

א) גלעד שליט לא נסע בשום ג'יפ

ב) אין דבר כזה פעילות לא מבצעית בשטח. כל פעילות היא מבצעית. זה לא שחטפו אותו באמצע חרבון בשירותים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצאתי טמבל. אלו היו עדי אביתן ועומר סואעד שנחטפו בזמן סיור בג'יפ, גלעד שליט נחטף מתוך טנק שהוצב לשמירה על הגדר...

בכל מקרה, אני עדיין מתנגד להגדרה של "שבוי", זה היה חטיפה נטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ו?

לרגע לא אמרתי שמהצד שלנו אין חטיפות אני לא טוען ש "ישראל לא חוטפת אז למה הם חוטפים לנו" או משהו כזה, אני פשוט מתנגד להגדרה של גלעד שליט בתור "שבוי".

לגבי "הרוב המוחלט", אני לא יודע. השטחים הם, טכנית (עד שתוקם מדינה פלסטינית) חלק ממדינת ישראל, למרות שההגדרה שלו בעייתית מאוד. אני מודה שאין לי שמץ אם לתושבי השטחים יש ת"ז כחולות, או מסמך ישראלי רשמי אחר.

ועדיין, כל עוד הם מבצעים פשע על שטח ישראלי (שנוי במחלוקת עד כמה שיהיה), אין סיבה שלא יעצרו ע"י הרשויות הישראליות.

מה שגם הם מוחזקים בתנאי בית מלון. חדרים ממוזגים, מיטות, 3 ארוחות מלאות ביום, בחלק מהמקומות, לימודים ואפשרות להוציא תואר (מה שדי מחרפן אותי עד לרגע זה. כספי המיסים עוזרים לממן לימודים לטרוריסטים, מדהים), שיחות טלפון (קצובות, אבל עדיין), ביקורים, ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...