בעיה בהרשמה לפייפאל וקניה באיביי. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהרשמה לפייפאל וקניה באיביי.

Roy.T

Recommended Posts

אני אתחיל ואומר שזו הפעם הראשונה שאני משתמש בפייפאל.

הייתה לי בעיה בהרשמה של פייפאל עם משהו שניקרא billing statements, מה שקרה זה, שנירשמתי על שמי ונתתי כתובת מגורים בארה"ב

של חבר שהוא בעל הכרטיס ומתגורר בכתובת שנתתי בארה"ב, לפי דרישה של פייפאל לאימות הכרטיס (הוא לא קיבל כתובת אחרת בגלל אימות הכרטיס).

ולשם הוא אכן מקבל חיובי אשראי.

הבעיה שהוא לא קיבל שום חיוב מפייפאל הביתה ועבר כבר מעל שבוע, כניראה שזה בגלל שהרישום היה על שמי והכתובת לשליחה לא זוהתה כי הכתובת על שמו.

ניסיתי לשנות את שמי בפרופיל לשם שלו אבל לא מצאתי אפשרות כזו, אז פשוט ביטלתי את החשבון שלי, ואני רוצה לפתוח חשבון חדש ומסודר.

מה האפשרויות שלי?

א.לפתוח חשבון בארה"ב עם שמו וכל פרטיו ולחכות שישלחו שוב אימות אשראי?, איפה אני רושם פרטי דירה, מספר? לא ראיתי מקום למילוי בהרשמה.

ב. שאלה- במידה ואני פותח חשבון בישראל עם כרטיס שלו, הם עדיין יהיו אמורים לשלוח חיוב מפייפאל לאימות הכרטיס? עם החיוב הזה של דולר וחצי,

וישאלו לאיזה כתובת מגיע הפרטי חיוב? כי שוב, הכרטיס שייך לו, והוא מתגורר שם.

ושאלה נוספת, יש אפשרות לשלם לחלק מהמוכרים באיביי ישירות מכרטיס האשראי ללא פייפאל, זה דבר שבטוח לעשות או שזה לא מומלץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסיתי לעבוד עליהם, פשוט בהרשמה לא הייתי מודע לאימות עם הקוד הזה לכתובת מגורים ונתתי את שמי מתעמי נוחות והרגל.

שוב, זו פעם ראשונה שאני נירשם לפייפאל.

נתתי להם את הכתובת שלו בארה"ב לאחר שהבנתי שהם זקוקים לאימות כרטיס ונתינת הקוד, והחיוב היה אמור להגיע לכתובת

של בעל הכרטיס שמתגורר שם, מה שלא קרה. תקרא את מה שרשמתי.

אז כבר לא הצלחתי לשנות את שם החשבון והחיוב של האימות עם הקוד לא הגיע לכתובת של בעל הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נירשמתי מחדש וקיבלתי קוד ועכשיו החשבון שלי פעיל.

יש לי כמה שאלות,

כרגע יש לי 8 שקל בחשבון, אני צריך להעביר כסף נוסף לחשבון הפייפאל כדי לקנות או שאני פשוט מזמין מה שאני רוצה באיביי בקניה דרך פייפאל

והם לוקחים כסף מהכרטיס בלי קשר למאזן שלי?

ועוד שאלה, שאני מזמין משהו באיביי המשלוח נשלח לכתובת שרשומה באיביי או בפייפאל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...