מחשב נייד 4000-5000 ש"ח למשחקים ושימוש כללי - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד 4000-5000 ש"ח למשחקים ושימוש כללי

Toolbox

Recommended Posts

אני לא חושב שיש מחשבים ניידים למשחקים עם מסכי מט. אני לפחות לא נתקלתי במשהו כזה אף פעם.

אם אתה חושב ללכת על מסך 17 אינצ' יש אופציה עדיפה על זו אותה אתה בודק:

http://www.zol.co.il/Product.aspx?ProductID=471

המעבד חזק מ-i3 330m ויספיק למשחקים.

ה-gtx260m חזק מה-5850 בשיעור של כ-10 אחוז.

אני לא הייתי קונה 17 אינצ' כי אתה מעבד את כל ה"ניידות" במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה חושב ללכת על מסך 17 אינצ' יש אופציה עדיפה על זו אותה אתה בודק:

http://www.zol.co.il/Product.aspx?ProductID=471

מה לגבי המעבד? Intel 2 Duo P8700 לא נחות יחסית למעבדי I5 או I7 על מחשבים באותה קטגוריית מחיר?

ולגבי הזיכרון, הוא אמנם 6GB, אבל מדובר ב .

בנוסף, בחלק מהביקורות שקראתי נאמר שהוא מתחמם מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק רשמתי בפוסט שלי על המחשב שהצעת.

דבר ראשון- האייסר שאותו אני רוצה לקנות הוא עם I5-430M שלפי דעתי חזק יותר מה P8700 במפרט שהצעת, מעבר לזה שצריכת החשמל והחום שלו נמוכים בצורה משמעותית.

האסוס שאותו הצעת שוקל 4 ק"ג לעומת האייסר, ששוקל באזור ה 3.5. המסך של האסוס קטן יותר ב 0.2" אבל משום מה הרזולוציה שלו היא 1440x900 במקום 1600x900 באייסר.

שני דברים שבעיקר מונעים ממני לקחת את האסוס שהצעת הם צריכת חשמל מטורפת, בביקורות שקראתי המחשב מחזיק פחות משעה וחצי בהגדרות סבירות, והרכיבים הפנימיים שלו מגיעים לרמת חום גבוהה מאוד (ה GPU מגיע למעל 100 מעלות במאמץ).

האייסר מגיע לטמפ' סבירה ביותר, אזור ה 70 מעלות במאמץ על, וצריכת החשמל שלו נמוכה משמעותית. עם סוללת 9 תאים הוא יכול להגיע ל 5 שעות עבודה בהגדרות סבירות ומעל שעתיים במאמץ מלא. המחשב הזה מסופק עם סוללת 6 תאים, מה שאומר פחות זמן עבודה... אבל הוא עדיין עם זמן סביר יותר מהאסוס.

אמנם הניידות פחות מפריעה לי ביום-יום, אבל עדיין היכולת לעבוד ללא חיבור חשמל זמין יכולה להיות שימושית.

הכרטיס מסך של האסוס חזק יותר, אבל לפי דעתי במקרה הזה עניין החום יכול להגביל (גם לפי הביקורות בדגם הזה עשתה אנדרקלוק לכרטיס בגלל פליטת החום הגבוהה- הוא עדיין מעט חזק יותר, אבל פחות משמעותי).

לגבי גודל המסך- מדובר במחשב שישב כמעט כל הזמן על השולחן בחדר, אין לי צורך לנייד אותו ממקום למקום. אולי במקרים בודדים, ומידי פעם להזיז אותו לצפיית או משהו דומה. גודל המסך והרזולוציה העדיפה עונים לי על הדרישות הרבה יותר מאשר מסך 15.6" עם 1366x768 שאני יכול לנייד אותו יותר, אבל אין לי לאן. בכל מקרה גם 15.6" הוא די מרגיז מבחינת ניידות ואם זה היה הנתון החשוב לי הייתי הולך על 13.3".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...