WINDOWS 7 קרס בדיוק אחרי העידכון של ווינדוס - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WINDOWS 7 קרס בדיוק אחרי העידכון של ווינדוס

STRENGTH

Recommended Posts

בעזרתך היה לי את האומץ להריץ את הפקודה הזאת,עד עכשיו הייתי בטוח שזה יסדר את הבעיה רק לא היה לי את האומץ להשתמש ב-COMMAND PRMPT

אבל...גם זה לא עזר :nono:

מה לעזאזל קורה פה?! שום דבר שאני עושה לא יעזור זה כבר מתחיל באמת לעצבן :pissed:

אני כבר מתחיל לחשוש שאפילו FORMAT לא יסדר את זה

אני באמת לא מבין איפה הבעיה הדיסק של הווינדוס הוא מקורי

ראיתי גם שזה קרה לעוד אנשים אבל אצלי שום דבר לא עזר (לא SYSTEM RESTORE לא SAFE MODE וגם לא הפקודה המיוחדת)

אולי זאת בכלל בעיה בחומרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בוט של ווינדוס? אני צריך לעשות את זה דרך הדיסק של הווינדוס ולא דרך ה-STARTUP REPAIR האוטומטי שעולה יחד עם המחשב? לזה התכוונת?

טוב ניסיתי את זה אבל בלי ה-COMMAND PROMPT אתה חושב שאם הייתי מנסה לעשות שם את הפקודה הזאת CHKDSK\R אז זה היה עוזר?

באמת ניסיתי הכל ובסוף התייאשתי עשיתי פירמוט למחשב.אבל בסוף זה לא היה כזה נורא לא ידעתי ש W7 מאפשר לעשות FORMAT עם שמירה על התוכן הישן שנמצא על הכונן ומסמן אותו כ-.OLD אם הייתי יודע את זה הייתי כבר מפרמט מהיום הראשון.

בכל מקרה אני רוצה לדעת מה גרם לבעיה ואיך אני יכול להמנע מזה בעתיד (עדיין זה הרבה עבודה להתקין את הכל מהתחלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה מסתבך כבר נתנו לך עצה טובה בעזרת LIVE CD תעתיק את כול החומר החשוב לך ותפרמט מחדש. ואם אין לך נסיון עם LIVE CD יש את . לפחות תסיג מסקנה אחת חשובה, לא שומרים קבצים חשובים במחיצה של מערכת ההפעלה. ועוד עצה טובה, לאחר פירמוט תיצור קובץ תמונה בעזרת נורטון גוסט של כונן C הכולל את מערכת ההפעלה והתוכנות הנלוות המשמשות אותך, כדי שלא תחזור אל הבעייה שאתה נמצא בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אני רואה שלא עקבת אחרי כל ההודעות שלי כבר עשיתי פורמט כי לא הייתה לי ברירה המחשב לא עבד איזה שבוע :nixweiss:

בקשר ל-LIVE CD לא ממש הבנתי מזה בדיוק אני יקרא על זה אחר-כך באמת בגוגל.

למדתי בדרך הקשה שאי אפשר לסמוך על הכונן של ה- יותר אני לא אשמור שם דברים חשובים בלי גיבוי.

רק דבר אחד אני לא מבין ,איך כל זה קרה זה היה באמת בעדכון או וירוס?

ה- חוקי ואני לא מבין איך קיבלתי את השגיאה הזאת.איך אני יודע שזה לא יקרה לי שוב? ווינדוס 7 לא אמין? אני שוב יגיד שדבר כזה אף פעם לא קרה לי לא עם WIN ולא עם WIN 98 או 95 זה לא צריך להיות ככה. :nono:

בכל מקרה בפעם הבאה אני יהיה מוכן לזה ,עשיתי כבר גיבוי של הווינדוס וגם צרבתי על דיסק(כולל LIVE CD) ואם אני יצטרך שוב לפרמט אני לא יתחיל הכל מהתחלה ואני יוכל לחזור לגיבוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק הערה לתצומת ליבך, ציטוט מדבריך "למדתי בדרך הקשה שאי אפשר לסמוך על הכונן של ה- יותר אני לא אשמור שם דברים חשובים בלי גיבוי."

טעות, לא שומרים שום דבר במחיצה של מערכת ההפעלה עם גיבוי או בלי גיבוי, לשם כך יוצרים מחיצה נפרדת. משני סיבות עיקריות 1. שאתה מפרמט אין חשש לאבד חומר חשוב, 2. שעושים מדי פעם איחוי לכונן. ויש עוד סיבות שלא אכנס כרגע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איחוי דיסק יכול לפגוע בתוכן המידע שיש בכונן של ה-WINDOWS?

מה רע בגיבוי שאני עשיתי? אני לא יודע לאיזה סוג של גיבוי אתה חושב שעשיתי אבל..נגיד שאני שם תוכנה או שמירות של משחקים וזה נמצא כבר על הכונן של ה-WINDOWS אני משאיר את זה שם ובנוסף אני שם את אותו דבר על הכונן האחר(מחיצה) ואם זה דבר שבאמת חשוב לי אני יעשה גיבוי גם על דיסק או DISK ON KEY.אני מודע לכך שהארד דיסק יכול יום אחד להתקלקל ואז כל המידע עליו הלך...

עשיתי גם גיבוי של ה- BACKUP IMAGE זה גיבוי כולל של כל התוכן של ה- ובכלל מה שיש באותו כונן.(כמובן שזה לא נמצא על אותו מחיצה)

עכשיו אם אני יצטרך מתישהו שוב לפרמט אני יוכל אחרי זה לעשות שיחזור מגיבוי שעשיתי ואז זה יחסוך הרבה עבודה וכאב ראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...