תשתית בזק רוצה לגרום לי להתנזר מגיימינג - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשתית בזק רוצה לגרום לי להתנזר מגיימינג

AviramH

Recommended Posts

התשתית של בשבועיים האחרונים הפכה לתשתית הכי גרועה שחוויתי אי פעם.

זה התחיל לפני שבועיים, הפינגים התחילו לעלות בצורה מטורפת בין הראוטר לספקית (בדקתי עם 4 ספקיות שונות ועם כמה רשתות אלחוטיות שיש פה באיזור, בכולם הפינגים זהים לספקיות [40-300 פינג]).

אני התקשרתי לבזק פעמיים, בפעם הראשונה הם האשימו את הספקית לאחר שנתנו לי את השם משתמש עם ה@1 והפינגים היו בסדר והטכנאי פשוט זלזל בי ולא נתן לי אפילו זמן להגיד לו שהוא מפגר השיחה הסתיימה.

לאחר מכן התקשרתי לטריפל סי והטכנאי ענה תוך כמה שניות והסביר לי שזה חייב ליהיות אם זה בכל הספקיות תכלס הרגשתי רע ששיגעתי אותו כי הוא באמת צודק בתכלס אבל הטכנאי בבזק גרם לי לבילבול אגדי.

התקשרתי עוד פעם לבזק, סוף סוף ענה לי נציג נורמלי שהסכים איתי שזה הבעיה איתם, הם קבעו לי טכנאי ליום שני (שבוע ממועד ההתקשרות יאי!) הטכנאי הגיע, לא נתתי לו להכניס מילה וישר הראתי לו פינגים. הוא עלה למעלה ואמר שהוא יחליף כמה מעגלים.

הפינג היה 40-70 (שזה לא בסדר עדיין כי לפני זה קיבלתי 90 פינג לשרתים אירופאיים כשכרגע אני מקבל כאלה פינגים רק לספקית).

הטכנאי התקשר ואמר שיש בעיות עומס וכדומה ועזב את התשתית ואמר שמחר (אתמול) המרכזייה בירושלים או משהו בסגנון תבדוק את זה לעומק וכו' , הוא ציין שזה אמור להסתדר מחר (אתמול).

היום אני קם ואפילו בשעות שהם לא אמורות ליהיות כל כך עמוסות אני מקבל 200-300 פינג לספקית.

אני כבר אובד עצות, התקשרתי לבזק היום , שמו אותי על המתנה 4 דקות לאחר שהנציג ענה, אחרי ה4 דקות המתנה הוא אמר "אתה עדיין שם?" והחזיר אותי להמתנה, כשלבסוף אמר לי "זה בטיפול עם הטכנאיים הראשיים".

קיצר כפי שזה נראה אני בחיים לא יקבל פינגים נמוכים שוב.

אני לא יודע מה לעשות.. אני בהתחייבות איתם עד נובמבר למישהו יש מושג אם יש לי איזשהי זכות לתבוע אותם או דרך לעזוב אותם בלי לקבל קנס אגדי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק מומחים בלנפנף לקוחות עם תקלות..

אתה יכול לדרוש לדבר עם בכיר ולומר שאתה לא מקבל את השירות שעליו אתה משלם ולכן אתה רוצה שינתקו אותך ללא קנס.

אם זה לא הולך, אתה יכול לשדרג לNGN, או להקפיא את (גם את זה הם לא ירצו שתעשה) לחודש חודשיים ותעשה תשתית UFI/הוט לזמן הזה..

יש עכשיו אחלה UFI 12מגה ב77 ממוצע לחודש התחייבות לשנה. 50שח התקנה (לי הם בכלל ויתרו על זה..).

בדרך יצא לך לדבר עם שימור לקוחות ששם הם ינסו להחזיק אותך אצלם בין אם לדבר עם הטכנאים שלהם ובין אם להציע לך הוזלה/פיצוי לא יודע מה...

אז זהו, שאני כבר בNGN.

תודה על התגובה, אני ינסה את מה שאמרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבירם

אתה יכול להיכנס לנתב\מודם שלך בכתובת 10.0.0.138 או 192.168.1.1 (אחד מאלה), ואז לstatus ואז לdsl line ולעשות צילום מסך או להעתיק את הנתונים לכאן?

captureqy.jpg

capture2d.jpg

מצטער על התגובה המאוחרת, עזבתי את הדיון לאחר שהפינגים הסתדרו באופן פלא.. עד עכשיו. עוד פעם 140MS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה יכול להביא את הנתונים? אולי יש לך הפרעות בקו

אני שמתי תמונה בפוסט האחרון שלי, לא?

אני פשוט ילנקק אותך עכשיו במקום להשתמש בתגית התמונה:

capturepl.jpg

http://img338.imageshack.us/img338/8739/capturepl.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אתה לא כתבת פוסט קודם עם תמונה בכלל

הנתונים נראים די תקינים, וזה גם נראה שאתה יושב מאוד קרוב לארון תקשורת של בזק

עכשיו אני באמת אובד עצות מה גורם לפינג כזה גבוה

[br]פורסם בתאריך: 1.10.2010 בשעה 17:20:39

תעשה פינג ל 10.0.0.138, כמה הוא מחזיר?

ויש עוד מחשבים על הראוטר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אתה לא כתבת פוסט קודם עם תמונה בכלל

הנתונים נראים די תקינים, וזה גם נראה שאתה יושב מאוד קרוב לארון תקשורת של בזק

עכשיו אני באמת אובד עצות מה גורם לפינג כזה גבוה

[br]פורסם בתאריך: 1.10.2010 בשעה 17:20:39

תעשה פינג ל 10.0.0.138, כמה הוא מחזיר?

ויש עוד מחשבים על הראוטר הזה?

אני דיי בטוח שזה עומס על הארון, יש לי חבר שגר משהו כמו 800 מטר ממני ואין לו את הבעיות הנ"ל, אז אני מניח שזה לא יכול ליהיות משהו איזורי.

תודה על הניסיון לעזרה אבל בכל מקרה, אני לא אידיוט שאני לא יבדוק פינג לראוטר לפני שאני יאשים את התשתית.

חוץ מזה שעשיתי trace routes עם כמה רשתות אלחוטיות פה באיזור ולכל הרשתות שיש יש פינגים בשמיים.

(ניסיתי גם 4 ספקיות שונות, כולם פינגים גבוהים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן בעיה בארון כנראה, א בירם, תתקשר לבזק תמיכה טכנית וספר להם על כל התחקיר שלך, שגם לך וגם לשכנים יש בעיות.

תבקש לדבר עם מנהל תמיכה טכנית, אחרת כנראה שלא יצא לך מזה כלום!, תתעקש עד שיעבירו אותך למנהל בטענה שרק לו יש את היכולת לבדוק את הבעיה לעומק ושהיא קיימת כבר הרבה זמן, תעמוד איתם על הקו עד שיעבירו לך מנהל, תסביר למנהל שוב את כל הסיפור ותקווה שהוא ישלח טכנאי לבדוק את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן בעיה בארון כנראה, א בירם, תתקשר לבזק תמיכה טכנית וספר להם על כל התחקיר שלך, שגם לך וגם לשכנים יש בעיות.

תבקש לדבר עם מנהל תמיכה טכנית, אחרת כנראה שלא יצא לך מזה כלום!, תתעקש עד שיעבירו אותך למנהל בטענה שרק לו יש את היכולת לבדוק את הבעיה לעומק ושהיא קיימת כבר הרבה זמן, תעמוד איתם על הקו עד שיעבירו לך מנהל, תסביר למנהל שוב את כל הסיפור ותקווה שהוא ישלח טכנאי לבדוק את הבעיה.

כבר התקשרתי אליהם מלא פעמים, הסברתי להם את כל התחקיר ואחרי טכנאי אחד שניפנף אותי אף טכנאי לא ניסה להגיד לי שזה לא הם.

כשאני מתקשר עכשיו פשוט שמים אותי על המתנה ואומרים לי שזה בחקירה במערכת תקשוב שלהם, וכבר שלחו אלינו טכנאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה מתאר קרה לי פעם וזה קרה גם לשכנים קרובים (ההורים של אשתי גרים 30 מטר). רוב האנשים לא ישימו לב לזה אבל כדאי לידע אותם. הדבר האחרון ששבזק רוצים זה הרבה רעש.

אתה מוזמן להריץ חיפוש זה קרה קצת אחרי או קצת לפני שהגיע הNGN אני מנחש שהשידרוגי תשתית שלהם גורמים לפעמים לבעיות . לי לקח איזה שבוע עד שזה הסתדר . הבעיה בדרך כלל רק בשעות העומס אז להתקשר בבוקר ממש לא יעזור. צריך לתפוס אותם בערך בין 17-18 כי יש עוד עובדים קבועים בשעות האילו...

בכל מקרה עזוב את הנתונים של המודם כי הבעיה לא שם . הבעיה היא בין הארון למרכזיה שמחברת אותך לספק. אתצה תראה פינג מטורף בקפיצה הראשונה אחרי המודם .

אגב באיזה עיר אתה גר?

עריכה: הנה השירשור הישן שלי :

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=437310.0

והנה עוד שירשור שאולי קשור כי הוא קישר לשירשור למעלה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=439797.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חקירה??! אני הייתי עובר להוט.

נראה לך שלא הייתי עובר כבר?

תודה ניסג על המידע, אך יש לי NGN משהו כמו חצי שנה, נראה לי פשוט הם חשבו שהם יכולים לספק לכל האנשים באיזור מהירות גבוהה ולא אכפת להם שיש פינגים בשמים כל עוד הם כביכול מספקים את המהירות.

אני התקשרתי וגם בא טכנאי, הם פשוט גרועים זה מפחיד.

אני מאשקלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...