המלצה על מחשב נייד... תקציב עד 5000 עם חריגות לפה ולשם.. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על מחשב נייד... תקציב עד 5000 עם חריגות לפה ולשם..

b007

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אנא קרא את חוקי הפורום . הקפצה אסורה לפני שחלפו 24 שעות.

מעבדי SU הם מעבדי ULV - Ultra low volutage. אלו מעבדים בעלי צריכת חשמל נמוכה אך גם ביצועים פחות טובים. יתרונותיהם ביכולת להפיק חיי סוללה ארוכים יותר (בתיאוריה, זה לא תמיד בא לידי ביטוי בצורה אחידה) ובכך שהם מייצרים פחות חום.

לגבי ההמלצות, ציינתי את מה שמומלץ לטעמי. אם אתה יורד לסביבות ה-5000 ש"ח זה משנה מאד את ההיצע, זו הסיבה שחשוב להגדיר תקציב.

מה לגבי דגמים של DELL?

או מקבילים?

דגמים מקבילים יהיו גם הם יקרים ובעלי מסך 12.1", זו המשמעות של דגמים מקבילים....יש את ה-2540p כפי שכבר פירטתי. לדל אין מתחרה דומה.

לעומת זאת, לדל כן יש את ה-E4310 שגם אותו כבר ציינתי. כל אלו עוברים את התקציב של סביבות ה-5000 ש"ח ביבוא רשמי. האם אתה מוכן לשקול יבוא אישי מארה"ב?

לחילופין, אפשר לרדת ברמה לדגמים לא עסקיים כגון ה-Inspiron שעלה כאן כבר ויש מבחר לא קטן ב-13.3". יהיה יעיל יותר אם תחליט קודם כלעל הכיוון שאתה לוקח כי הדיון מתפזר לכל עבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה - 2540p מגיע במסך 12.1 ואני מחפש 13.3

לגבי ה הוא דגם מצויין - אבל מתחיל ממחירים של 6000+ [HD 7200 / מעבד i5 / בטריה 6Cell ...)

לא מתחמם על יתר המידה...

קצת מוזר שאין לו יציאת HDMI.

יש דגם מקביל זול יותר? או חברה אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה - 2540p מגיע במסך 12.1 ואני מחפש 13.3

לגבי ה הוא דגם מצויין - אבל מתחיל ממחירים של 6000+ [HD 7200 / מעבד i5 / בטריה 6Cell ...)

לא מתחמם על יתר המידה...

קצת מוזר שאין לו יציאת HDMI.

יש דגם מקביל זול יותר? או חברה אחרת?

לא הייתי מתקרב לדל ,,, וחבל לך על הכסף 2 הדגמים של סאמסונג ואסוס מוצלחים מאוד u35 / q330.....בעודף שנשאר לך תקנה כונן ssd ועוד ישאר לך עודף.

[br]פורסם בתאריך: 30.09.2010 בשעה 07:43:10

דגם X201 יקר ובעל מסך 12.

מה לגבי דגמים של DELL?

או מקבילים?

ממליץ לך בחום על X201 , R700 או מקבוק פרו כסוף 13".

במידה ויש לך תקציב מוגבל לך על : q330 של סאמסונג או u35

הדל לא מוצלח בכלל - כל הסדרות שלהם השנה סובלות מבעיות קשות של חום, סוללות גרועות וכו' (הכי פשוט תבדוק בפורום התמיכה של ותראה כמה תלונות יש על הסדרות החדשות שלהם).

מבחינת עלות תועלת - אני גם חפשתי עסקי (אחרי התנסות גרועה מאוד עם 3300 vostro של דל) ובחרתי בסוף באסוס u35 פשוט מבחינת מחיר ותמורה הוא המשתלם ביותר. (אבל כל הדגמים שהצעתי לך מעולים).

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון אתה אומר שלא כדאי להתקרב ל DELL?

שני המחשבים שהצעת פה.. אחד של TOSHIBA והשני של מעל המתאפשר לי מבחינת התקציב. וגם המסך של ה קטן מדי.

יש לך חלופה מקבילה בשבילי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון אתה אומר שלא כדאי להתקרב ל DELL?

שני המחשבים שהצעת פה.. אחד של TOSHIBA והשני של IBM מעל המתאפשר לי מבחינת התקציב. וגם המסך של ה IBM קטן מדי.

יש לך חלופה מקבילה בשבילי?

מנסיון רע מאוד עם 2 דגמים (E4310 & VOSTRO 3300 )- שגרמו לי להפסיד מאות שקלים - מכרתי אותם ביד-

יש מספר דגמים שאתה יכול לבדוק - כולם אגב חדשים יחסית בשוק:

SAMSUNG Q330

ACER 3820T

ASUS U35JC

היתרונות שלהם: זמן סוללה מעולה באייסר\סאמסונג כמעט 8 שעות באסוס עד 11.5 שעות , גופי קרור טובים יותר (תבדוק טוב טוב את נושא החום) ומקלדות מעולות....וכמובן כולם מתחת ל 2 ק"ג

בקרוב צריכה גם להגיע סדרה חדשה של לנובו זולה יותר שאמורה לתת מענה לשלישיה שהבאתי לך

אגב אם אתה מחפש נייד ממש קטן

יש לך ב 11.6" 2 דגמים מאוד מוצלחים קצת קשה למצוא אותם בארץ:

THINKPAD 100E - שים לב שאני מתייחס לחדשים שמגיעים עם מעבדי I3 I5 ULV ולא לישנים עם מעבדים חלשים מאוד של AMD

ויש לך 1830T (יש לי אחד כזה שרכשתי בחו"ל - מעולה לעבודה בחוץ)

הדגמים האלה שוקלים כ 1.4 ק"ג עם זמן של כ 7 שעות לאייסר ו 5 ללנובו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו?

אני כבר כמה שנים עובד בעיקר רק עם ACER/ASUS ועד היום אני מאוד מרוצה - לדעתי הם נותנים את התמורה הכי טובה למחיר

רוצה משהו אחר....שיהיה לך בהצלחה - כבר כתבתי לך מה קרה לי עם ולכן אני אישית לא ממליץ עליהם.

לגבי יש להם רק סדרה אחת באמת טובה וזה THINKPAD לא EDGE... אני מדבר על T410 X3XX וכו'

אגב יש גם והאחריות היא של חיון מחשבים.

תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...