חוות דעת אחרונה לפניי קניה , תקציב 2000 , סיכום לאשכול קודם. - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת אחרונה לפניי קניה , תקציב 2000 , סיכום לאשכול קודם.

NaorYfrach

Recommended Posts

לדעתי זה לא שווה ביחס לתמורה שאתה מקבל, אתה בעצם קונה מחשב חדש, אז כבר עכשיו כדאי לך לשדרג את הכרטיס (במיוחד אם זה במסגרת התקציב)

גם בעוד שנה לא תקבל כרטיס מסך טוב יותר למחיר אותו אתה משלם, כי מדובר פה בחתיחת מחיר על כרטיס מעולה.

לדעתי חשוב מאוד שתבחר דווקא בקניית מחשב חדש לגמריי ולא לעשות טעות של קניית מחשב חדש עם השארות של כרטיס מסך וספק מעאפנים.

קח את המפרט המוצע בRSM ותאמין לי אתה לא תתחרט.

אל תעשה את הטעות הזאת.

שמע אחי .

אני כבר ילד גדול בן 20 ואין לי זמן לזה עוד תאמין לי שלא .

אני מעדיף לקנות מחשב שיחזיק לי לכמה שנים הבאות בשקט שאני יודע מראש שאני מחליף רק ספק וכ.מ ביחד שיצא לי שתייהם באיזור ה800 שקל

המעבד הזה חלש עכשיו מה יהיה עוד שנה שנתיים אחי ..

עם מה שאני קונה יש טוב ככהנוכל לעשותOC קטן ומספק לכל החיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמע אחי .

אני כבר ילד גדול בן 20 ואין לי זמן לזה עוד תאמין לי שלא .

אני מעדיף לקנות מחשב שיחזיק לי לכמה שנים הבאות בשקט שאני יודע מראש שאני מחליף רק ספק וכ.מ ביחד שיצא לי שתייהם באיזור ה800 שקל

המעבד הזה חלש עכשיו מה יהיה עוד שנה שנתיים אחי ..

עם מה שאני קונה יש קירור טוב ככהנוכל לעשותOC קטן ומספק לכל החיים

אתה עדיין לא הפנמת את העניין שכל מעבד מהחדשים (חוץ משל וכו) הוא מעל ומעבר לשימושים רגילים

אם עכשיו אין לך זמן למשחקים אז עוד שנתיים שתשדרג יהיה לך?

אם המחשב לא מיועד למשחקים גם מחשב ב 1400 שקל יהיה מספיק ואפילו יותר. הבנתי שמסיבה כלשהי התקציב לא יורד מ2000 שקל. במקרה הזה לא לקחת כרטיס מסך למשחקים זאת טיפשות. אין שום יתרון לא במשחקים ולא בגלישה, MSN במעבד חזק יותר כל עוד הכרטיס מסך הוא 8600GT

אתה צריך להתגבר על ההרגשה שאתה מבזבז... אם התקציב חייב להיות 2000 שמור את ה 8600GT בצד וקח כרטיס מסך נורמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עדיין לא הפנמת את העניין שכל מעבד מהחדשים (חוץ משל וכו) הוא מעל ומעבר לשימושים רגילים

אם עכשיו אין לך זמן למשחקים אז עוד שנתיים שתשדרג יהיה לך?

אם המחשב לא מיועד למשחקים גם מחשב ב 1400 שקל יהיה מספיק ואפילו יותר. הבנתי שמסיבה כלשהי התקציב לא יורד מ2000 שקל. במקרה הזה לא לקחת כרטיס מסך למשחקים זאת טיפשות. אין שום יתרון לא במשחקים ולא בגלישה, MSN במעבד חזק יותר כל עוד הכרטיס מסך הוא 8600GT

אתה צריך להתגבר על ההרגשה שאתה מבזבז... אם התקציב חייב להיות 2000 שמור את ה 8600GT בצד וקח כרטיס מסך נורמלי

אז ככה אם אני קונה כ.מ אני צריך להביא גם ספק בהתאם .

ספק יעלה באיזור ה250-300 שקל אחד כזה שיספיק ביותר למערכת + כרטיס מסך טוב .

נחכה שירדו המחירים של הכרטיסי מסך כי הם הדבר הכי נמכר בשוק היד שניה ויורד להם המחיר הכי מהר .

את ה8600GT קניתי אז ב700 שקל ! היום הוא לא שווה את ה200 אז עלה 8800GTS מעל ל1400 שקל היום יד 2 מפוצצת בכאלו ב300

ככה שאני לא ממהר שיפול לידיי הזדמנות אני אקנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה אם אני קונה כ.מ אני צריך להביא גם ספק בהתאם .

ספק יעלה באיזור ה250-300 שקל אחד כזה שיספיק ביותר למערכת + כרטיס מסך טוב .

נחכה שירדו המחירים של הכרטיסי מסך כי הם הדבר הכי נמכר בשוק היד שניה ויורד להם המחיר הכי מהר .

את ה8600GT קניתי אז ב700 שקל ! היום הוא לא שווה את ה200 אז עלה 8800GTS מעל ל1400 שקל היום יד 2 מפוצצת בכאלו ב300

ככה שאני לא ממהר שיפול לידיי הזדמנות אני אקנה .

אני מסביר לך בצורה הכי פשוטה שיש:

מעבד חזק יותר לא ייתן לך כלום לא בשימוש רגיל ולא במשחקים וגם לא בעוד 5 שנים.

אם התקציב חייב להיות 2000 שקל, אפשר לעשות מחשב מתאים לגיימינג וכמובן מתאים לשימוש רגיל (כל מחשב מתאים לשימוש רגיל), או מחשב שלא מתאים למשחקים ומתאים כמובן לשימוש רגיל.

תתגבר על ההרגשה שאתה מבזבז... אין הגיון בלא לקנות מחשב שמתאים למשחקים

ספק דרך אגב יעלה כ120 שקל (אם תקח hd 5670)

ואתה בעצמך אומר שאפילו 8600GT יספיק לך למשחקים, אז מה יש לך לחכות שהכרטיסים יתחזקו? יש לך כרטיסים עכשיו פי כמה מ8600GT במחיר מצוין

הבעיה שלך נובעת מזה שהתקציב הוא 2000 שקל שרירותית, כי אתה אומר ש8600GT מספיק, אז גם עם מחשב ב 1300 שקל הכרטיס מסך יהיה הצוואר בקבוק ולא יעזור שום מעבד חזק יותר.

אני מבין שאתה מרגיש שה8600GT מבוזבז כי הוא מספיק אבל אם אין לך אופציה להוריד את התקציב האופציה הכי טובה היא להחליף אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו בי אומר לי לא לקחת בשום מצב מערכת שמבוססת על למרות שזו זולה בהרבה .

החלק היחיד שכביכול מיקר את המערכת שלי לכמעט 2500 הוא הלוח + המעבד שהם לבד 1500 .

אני יגיע כבר לאייבורי ונדבר שם ונראה לאן זה יתפתח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הולך ראש בקיר. אתה לא רוצה מסיבה כלשהי ללכת על למרות שכבר הוסבר לך פה לא מעט פעמים שזה לא משתלם- אל תלך על זה, תקנה איזה מפרט שאתה מרגיש בטוח לגביו. באת לכאן לקבל עזרת וחוות דעת- ואותן קיבלת (לא שהן עזרו במיוחד לכן לא ממש מבין למה פתחת את הדיון מן ההתחלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הולך ראש בקיר. אתה לא רוצה מסיבה כלשהי ללכת על AMD למרות שכבר הוסבר לך פה לא מעט פעמים שזה לא משתלם- אל תלך על זה, תקנה איזה מפרט שאתה מרגיש בטוח לגביו. באת לכאן לקבל עזרת וחוות דעת- ואותן קיבלת (לא שהן עזרו במיוחד לכן לא ממש מבין למה פתחת את הדיון מן ההתחלה).

כן אני גם מרגיש שהבעיה כאן היא אני .

בכל מקרה מה ש100% אני קונה זה ככה :

זכרונות:

Corsair DDR3 4Gb Kit 1333Mhz CMV4GX3M2A1333C9 - 463 שח .

http://wellcom.co.il/catalog/product_info.php?cPath=26&products_id=10844

או

Transcend 4GB Kit (2GBx2) DDR3 1333Mhz Core I3 I5 I7 - מחי 429 .

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=1921

צורב :

צורב LG GH22 SATA x 22 Black - 109 שקל

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=96

דיסק קשיח :

Samsung 500GB 16MB Sata2 HD502HJ SpinPoint F3 - 201 שקל

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=1324

מארז :

Antec Two Hundred - מחיר 240 , באייבורי

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=4179&CatCode=625

מערכת הפעלה :

WIN 7 אולטימט 64 BIT שיש כבר .

כרטיס מסך :

8600GT שיש לי כבר .

ספק כוח :

350W של fsp שיש לי כבר .

---------------------------

עד כאן אני חושב שהכל בסדר גם המארז הבנתי שהוא דיי שקט וקריר .

גם זכרון אני מעדיף סטיק אחד של 4 ג'יגה בגלל שיש לי רק 2 סטיקים על הלוח .

הסיבות שאני מעדף אינטל על :

1. באינטל יותר אפשרות לOC .

2. אני מרגיש יותר בטוח עם מעבד של אינטל .

3. כל המנהלים כאן רק עם מעבדי אינטל לפי המפרט שהם מפרסמים .

4. צורכים יותר חשמל משמעותית מאינטל דבר שלא טוב לי כרגע בגלל ספק חלש .

5. ברוב המקומות שעברתי שיש בהם השוואות ראיתי שבתוכניות כמו סריקות במחשב חילוץ קבצים וכד' הi5 הרבה

יותר טוב ממקבילו בAMD .

6. עוד 3 שנים הI5 760 עם הקירור פרייזר יהיה עדיין מעבד עוצמתי לעומת הAMD אתלון שיהיה כבר חלש .

7. תחושת בטן חזקה אומרת לי ללכת על האינטל ואני מאמין בזה .

בנוסף המשחק היחיד שיהיה על המחשב זה כנראה פיפא 2011-15 ככה שכרגע אני חושב שלשימושים שלי

שהם בעיקר תוכנות ושימוש בהרבה תוכנות שפעילות בו זמנית אני סומך יותר על האינטל .

תודה רבה לכולם על העזרה ניפגש עוד כמה חודשים שאקנה כרטיס וספק חדשים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבות שאני מעדף אינטל על :

1. באינטל יותר אפשרות לOC .

2. אני מרגיש יותר בטוח עם מעבד של אינטל .

3. כל המנהלים כאן רק עם מעבדי אינטל לפי המפרט שהם מפרסמים .

4. צורכים יותר חשמל משמעותית מאינטל דבר שלא טוב לי כרגע בגלל ספק חלש .

5. ברוב המקומות שעברתי שיש בהם השוואות ראיתי שבתוכניות כמו סריקות במחשב חילוץ קבצים וכד' הi5 הרבה

יותר טוב ממקבילו בAMD .

6. עוד 3 שנים הI5 760 עם הקירור פרייזר יהיה עדיין מעבד עוצמתי לעומת הAMD אתלון שיהיה כבר חלש .

7. תחושת בטן חזקה אומרת לי ללכת על האינטל ואני מאמין בזה .

1. גם בAMD יש אחלה אפשרויות לאוברקלוק (ואפילו לפתיחה של ליבה נוספת), לכן בקטע הזה עדיפה.

2. זה כבר אתה.

3. מה הקשר? מן הסתם שיש פה לרוב מחשבי אינטל כי עד לא מזמן (לפני יציאת פאנום ואט'לון 2) הם היו יותר משתלמים. בספק אם תמצא הרבה אנשים, שמבינים בתחום, שיש להם מערכת i3 לדוגמא.

4. ברגע שמעבד מרובע ליבה טוב של יקרטע, גם ה760 כנראה לא יהיה משהו. זאת גם השוואה לא נכונה, היות וAMD זול הרבה יותר.

5. מה שאמרתי בהודעה הקודמת שלך.

בנוסף המשחק היחיד שיהיה על המחשב זה כנראה פיפא 2011-15 ככה שכרגע אני חושב שלשימושים שלי

שהם בעיקר תוכנות ושימוש בהרבה תוכנות שפעילות בו זמנית אני סומך יותר על האינטל .

תודה רבה לכולם על העזרה ניפגש עוד כמה חודשים שאקנה כרטיס וספק חדשים .

אם זה כל השימושים, לקחת מעבד כה חזק זה אולי לא הצעד הכי חכם. הייתי מפרט לך יותר למה כדאי ללכת על AMD ולחסוך את הכסף לשדרוגים עתידיים, אבל ממילא לא תלך על זה אז אין טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה אל תעשה את הטעות הזאת :-\

קח את ה http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=2099

הוא כולל ספק חזק בתוכו עם כרטיס מסך חזק מאוד שיחזיק לך זמן רב במחשב.

תוכל לשדרג את כל המפרט הזה מתי שרק תרצה.

רק קח אותו, אני רק רוצה לטובתך. בבקשה תקנה מערכת שלמה ואל תעשה את הטעות שאתה עומד לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה אל תעשה את הטעות הזאת :-\

קח את ה http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=2099

הוא כולל ספק חזק בתוכו עם כרטיס מסך חזק מאוד שיחזיק לך זמן רב במחשב.

תוכל לשדרג את כל המפרט הזה מתי שרק תרצה.

רק קח אותו, אני רק רוצה לטובתך. בבקשה תקנה מערכת שלמה ואל תעשה את הטעות שאתה עומד לעשות

תאמין לי אחלה בנאדם אתה ואולי בגללך אני בסוף לא יקח את האינטל .

מה שמבאס במפרט הזה זה המעבד הוא נראה לי מאוד חלש , אם כבר אז אני אקח את האתלון X4 640 .

לא יגרע מהביצועים העובדה שזה רק 2 מגה של זיכרון מטמון לעומת 8 של אינטל ?

יש אפשרות להוסיף גם את ה8600GT ללוח אם עם האם הוא יורגגש ואם הוא בכלל יכול לעבוד עם ATI ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי אחלה בנאדם אתה ואולי בגללך אני בסוף לא יקח את האינטל .

מה שמבאס במפרט הזה זה המעבד הוא נראה לי מאוד חלש , אם כבר אז אני אקח את האתלון X4 640 .

לא יגרע מהביצועים העובדה שזה רק 2 מגה של זיכרון מטמון לעומת 8 של ?

יש אפשרות להוסיף גם את ה8600GT ללוח אם עם האם הוא יורגגש ואם הוא בכלל יכול לעבוד עם ATI ?

אתה יכול לבקש מהם לשדרג את המעבד ל640\630\620, למעשה, זה אולי גם מה שאני הייתי עושה! :)

מדובר בטכנולוגיות שונות, אל תדאג, יגרוע זה לא, וגם אם כן, לא תיהיה לזה השפעה כי ביחס למעבד חזק+כרטיס מסך חלש מעבד ממוצע+כרטיס מסך חזק מנצח :D

המעבד הזה לא יגביל אותך, במיוחד אם תעשה לו OC (מה שמאוד מומלץ! :) )

אין אפשרות אבל אם תשדרג את הלוח לאחד עם 2 חריצים תוכל להשתמש בו כPHYSX, אבל זה לא שווה את כל הכסף ואת הטרחה כי הכרטיס רק יגרום למשחקים לרוץ חלש יותר, שמור אותו במחשב הקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לבקש מהם לשדרג את המעבד ל640\630\620, למעשה, זה אולי גם מה שאני הייתי עושה! :)

מדובר בטכנולוגיות שונות, אל תדאג, יגרוע זה לא, וגם אם כן, לא תיהיה לזה השפעה כי ביחס למעבד חזק+כרטיס מסך חלש מעבד ממוצע+כרטיס מסך חזק מנצח :D

המעבד הזה לא יגביל אותך, במיוחד אם תעשה לו OC (מה שמאוד מומלץ! :) )

אין אפשרות אבל אם תשדרג את הלוח לאחד עם 2 חריצים תוכל להשתמש בו כPHYSX, אבל זה לא שווה את כל הכסף ואת הטרחה כי הכרטיס רק יגרום למשחקים לרוץ חלש יותר, שמור אותו במחשב הקודם.

המחשב הקודם הלך ..

ככה שהחלקים הולכים איתו בגלל זה אין לי מה לעשות איתם ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין.

הם לא יהיו שווים הרבה, אתה יכול לנסות למכור אותם (אבל לא תשיג יותר מ200 ש"ח על הכרטיס, או 100-150 ש"ח על ספק הכוח)

לדעתי עדיף לך לשמור אותם או להביא לחברי משפחה. (לי היה 7600GT מיותר אז שמתי אותו במחשב של אבא שלי :) )

פשוט לא משתלם לקנות מפרט מחשב ולהשאר עם החלקים הללו, אתה חייב להבין זאת.

תעשה את הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות, אני בעצמי הייתי קונה את המפרט הזה עכשיו, קח את מפרט הRSM עם הHD4870.

אם תעשה אחרת אתה תפסיד את ההזדמנות הגדולה הזאת.

אני מבטיח לך שלא תתחרט :)

המחשב הזה יריץ כל מה שתזרוק עליו היום :D

הגיע הזמן לקנות מחשב חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין.

הם לא יהיו שווים הרבה, אתה יכול לנסות למכור אותם (אבל לא תשיג יותר מ200 ש"ח על הכרטיס, או 100-150 ש"ח על ספק הכוח)

לדעתי עדיף לך לשמור אותם או להביא לחברי משפחה. (לי היה 7600GT מיותר אז שמתי אותו במחשב של אבא שלי :) )

פשוט לא משתלם לקנות מפרט מחשב ולהשאר עם החלקים הללו, אתה חייב להבין זאת.

תעשה את הדבר הכי טוב שאתה יכול לעשות, אני בעצמי הייתי קונה את המפרט הזה עכשיו, קח את מפרט הRSM עם הHD4870.

אם תעשה אחרת אתה תפסיד את ההזדמנות הגדולה הזאת.

אני מבטיח לך שלא תתחרט :)

המחשב הזה יריץ כל מה שתזרוק עליו היום :D

יש לי אפשרות להביא עכשיו 9800GT של ג'יגה בייט 1024MB ב300-350 האם שווה יד שניה כמובן עכשיו לנסוע להביא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן ששווה, אבל לא יהיה לך מה לעשות איתו.

הHD4870 חזק ממנו פי 2.

לא כדאי לך להביא אותו ולקנות מחשב סביבו, זה פשוט לא משתלם והמחשב לא יהיה חזק כמו שהוא יכול להיות.

הHD4870 עולה פי 2 מה9800GT וחזק פי 2 מה9800GT כך שאין לך באמת רווח אמיתי, חוץ מזה שהHD4870 חדש דנדש :)

אל תתעסק בשטויות האלו, קנה מחשב חדש, אתה לא תצטער.

קח את ה http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=2099 , תשדרג מה שתרצה בו, הוא יהיה הדבר הכי טוב שהכסף שלך יכול להשיג כיום ובעתיד.

אנשים פה לא מאמינים שאתה באמת תסכים לעשות את הצעד החכם הזה ולקחת את המפרט המוצע בRSM, אבל אני כן.

הגיע הזמן לקנות מחשב חדש, המחשב הקודם נפטר יחד עם רוב חלקיו, אין צורך לנסות להחיות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...