למה מאווררים מפסיקים לעבוד? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה מאווררים מפסיקים לעבוד?

Fighter

Recommended Posts

יש לי כרגע מעבד intel 2 duo 1.8@2.8 שעובד כרגע על 65 מעלות וזה בגלל שאין לי איוורר במארז

הסיבה לכך היא שכל פעם ששמתי מאווררים הם הפסיקו לעבוד

אמרו לי שזה בגלל שנכנס אבק לתוך המנגנון שלהם

בכל מקרה אני לא יכול כל שני וחמישי להזריק שמן או לקנות מאווררים חדשים, האם זה משהו שאני עושה לא טוב שגורם להם לצבור אבק ולהתקע?

אני ממש מוטרד בקשר למחשב הבא שאני אקנה כי אני לא יודע מה לעשות בעניין הקירור, הרי הוא גם יכול להפסיק לעבוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מלוכלכך אני מנקה את האיזור

המאווררים בהחלט לא היו איכותיים כי לא היה לי תקציב לקנות מאוורר ב50+

אז קניתי ב15 שקלים כל אחד

אבל גם פעם אחת שמתי מאוורר של scythe שבא עם הסינק והוא הפסיק לעבוד אחרי כמה זמן שהוא הוציא אוויר מהמארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד אתה קצת נסחף..מאווררים איכותים לא צריכים ניקוי של שבוע או שבועיים..כמובן בתנאים נורמליים..

וכמו בכל דבר..אתה לא יכול להתקין משהו ולצפות שהוא יעבוד כל החיים בלי תחזוקה נורמלית ומינימלית..

תרכוש מאווררים איכותים כן ב50+- שקלים..ותנקה את המערכת פעם בחודש-חודשיים תוי באבק..והכל יהיה בסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לחות גבוהה מאוד כי אני ליד הים במרכז הארץ

אני כמעט אף פעם לא מכבה את המחשב, הוא כל הזמן דולק

ואני לא אומרתי על מאווררים איכותיים שהם צריכים ניקוי כל כמה זמן

דיברתי על המאווררים הגנרים ב15 שקל שהפתרון שלי היה להוריד להם את המדבקה ולהכניס להם שמן כדי שהם יעבדו שוב

והמארז נקי מאוד כרגע, אני כל הזמן מנקה אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את המדבקה איפה שאתה שם שמן

יש שם חתיכת פלסטיק לבנה כזאת. א תנסה לדחוף אותה פנימה תראה שהיא חתוכה במקום אחד

תכניס 2 סיכות למקום הזה ותדחוף לצדדים כך שהפלסטיק ייצא מהציר

תסובב ותוציא את המאוורר מהמקום. תוציא מאחור את הגומיה שהיתה מתחת לפלסטיק

תנקה את הציר של המאוורר מהשכבה של השמן

תגלגל נייר / מגבת נייר / נייר טואלט למשהוא דק כזה ותמשוך אותו בכוח דרך החור במנוע כדיי לנקות משם את השכבה של השמן

ניתן להמיס לכלוך אם דאודורנט - תרסס לשם דאודורנט ותנגב מהר אם נייר טואלט

תסגור את המאוורר תבדוק שהוא מסתובב חופשי

תפתח שוב ותסגור קצת כך שהחור שרואים מבחוץ לא יהיה פתוח לתוך המנוע אבל הציר עדיין בפנים. במצב הזה תכניס קצת שמן ותשחק אם המאוורר (תכניס תוציא) כדיי שהשמן יימרח בכל הצינור הזה

תסגור את המאוורר ותחבר את הגומיה והפלסטיק הלבן (ניתן לדחוף אותו למקום אם הצינור דיו שיש בתוך עט - תבחר כזה שקצת יותר גדול מהציר של המנוע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב האמת שאין כבר מאווררים במארז אז אני אשמור את ההוראות למקרה שאני שוב אתקל במאוורר כזה

אבל נגיד עוד כמה זמן אני ארצה לקנות מחשב חדש, איזה מומלצים? איזה מאווררים מומלצים? האם כדאי לי בכלל להשקיע בקירור מים?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...