המלצה למאוררים חזקים ושקטים לאורורה 3D 570 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למאוררים חזקים ושקטים לאורורה 3D 570

oDot

Recommended Posts

מפרט:

Intel 2 Quad Q6600 B3 NOT OCed + Thermaltake Big Typhoon VX

Gigabyte GA-P35C-DS3R

CORSAIR XMS2 2GB (2 x 1GB) 240-Pin DDR2

Sapphire ATI X1950PRO 256MB

---

Drives:

Drive #1 - ST3500320AS (465 GB)

Drive #2 - ST3500320AS (465 GB)

Drive #3 - HD203WI (1863 GB)

Drive #4 - ST31500341AS (1397 GB)

Drive #5 - WDC WD3200AAKS-22SBA0 (298 GB)

---

Gigabyte Aurora 3D 570 - Stock Cooling

+פלופי וצורב

מצורף PDF עם LOG טמפרטורות של EVEREST.. תחילה בIDLE ואז אחרי שהפעלתי Counter Strike: Source. כרטיס המסך קרס לאחר רף ה107...

המצב התחיל לאחר שנמאס לי לנקות את טונות האבק בתוך המארז ומתוך מאמץ להוריד את הכמות של אותו אבק החלפתי את הרשת בחלון פלסטיק אטום.

1.לגבי כרטיס המסך - לקנות לו לא בא בחשבון - אעדיף כבר לקנות כרטיס חדש.

2.לגבי המעבד - הBIG TYPHOON לא רק שחוסם את המאוורר האחורי העליון, הוא גם שואב אוויר מאזור הדלת, שהיא חסומה.. לא עדיף שהקירור ימשוך אוויר מאזור הכוננים ויוציא אותם לכיוון המאוורר אותו הוא חוסם, ע"י החלפה שלו לMUGEN או דומה?

אשמח לדעות המומחים בפורום..

תודה רבה!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופק אפשר לדעת למה צריך דעת מומחים בנושא? התשובה היא בגוף השאלה :

המצב התחיל לאחר שנמאס לי לנקות את טונות האבק בתוך המארז ומתוך מאמץ להוריד את הכמות של אותו אבק החלפתי את הרשת בחלון פלסטיק אטום.

ז"א שהמארז שלך כנראה לא מקרר מספיק טוב כשהוא עם החלון האטום! אין ברירה, תחליף חזרה לרשת ותתחיל לנקות אבק פעם בחודש - זה באמת לא הרבה יותר מזה.

יכול להיות שאם אתה כ"כ סובל מהנושא תוכל לעשות משהו עם המארז. המארז סה"כ גדול ומרווח אבל הקירור שלו מעולם לא היה מדהים. המאוררים הקיימים שלו חלשים (ולכן הוא שקט יחסית). אמליץ לך להחליף למאוררים יותר חזקים (זה קודם כל). כדבר שני תראה שהכל מסודר כמו שצריך מבחינת זרימת אויר, ששום דבר לא חוסם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אלרגי מאוד חריף לאבק, ולכן ניקיון שלו כל פעם - עד כמה שיהיה פשוט - הוא בגדר עינוי עבורי.

ללא רשת ניתן לנקות את המארז בפרקי זמן גדולים יותר, וכדי לשמור על זה אבקש עזרת אנשים מנוסים בפתרונות .

לגבי שדרוג המאווררים - עד כמה יהיה הבדל ברעש?

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תקנה מאוררים חזקים ושקטים יחסית אני לא חושב שיהיה הבדל גדול אם אתה לא סופר רגיש לעניין הרעש. תוכל לפנות לפורום כדי שיעזרו לך לבחור. קח בחשבון ששלושה מאוררים זה לא עסק זול ויכול לצאת 150 ש"ח אפילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתנצל לא שמתי לב.

אני לא חושב שיש טעם בדיון חדש, אבל - שנה את הכותרת (שבכל מקרה לא תקנית מאחר ואי אפשר להבין כלום ממנה) למשהו כמו : "המלצה למאוררים חזקים ושקטים לאורורה 3D 570" וזהו - אם יש לך תקצבי מסוים ציין אותו, אם לא פשוט תן לאנשים לבחור בישבילך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...