סקייטר חדש - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקייטר חדש

yossi21

Recommended Posts

תקשיב

תיקנה לא משנה איזה סקייט לא משנה ABEC סוג גלגלים או צירים הדבר היחיד שיגביל אותך זה אתה וזהו.

לדוגמא לא משנה איזה סקייט תביא לי ולא משנה איזה נעליים אני יעשה לך 90 אחוז ממה שאני יודע בלי בעיה אז תפסיק לשמוע לילדים שמשפיעים עליך לקנות דברים יקרים.

עם תתמיד ותשקיע ולא תיסע על סקייט לפוזה אז אתה תיהיה תותח.

תשמע ברור שהסקייט שתיקנה שיהיה סביר ויסע זה הכי חשוב אז תשים לב לזה ותתאמן הרבה ועל תתיאש מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מסכים,

אני קניתי 2-3 סקייטים ג'נרים ושברתי אותם אחד אחד בגלל האיכות הירודה של הצירים\פלטה.

כמובן שהיום זה כבר לא רלוונטי, לאחר אימון רב.

עדיף להשקיע מראש במשהו איכותי, במיוחד אם אתה יודע שהתחום מעניין אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי לחנות אחת ברחובות וראיתי סקייט נראה של ילדים כזה, קרש יחסית דק והוא עולה 170 שקל. הלכתי לעוד 2 חנויות גם ברחובות ולא מצאתי שם כלום. איזה בעסה!

מחר אני אלך לעוד חנות בצומת ביל"ו נקראת מגה אני מקווה שאמצא שם משהו כי זה רחוק מהבית שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר חיפוש בגוגל הבנתי שגריפ זה הנייר זכוכית שעליו ממקמים את הרגליים בסקייט, הסקייטבורד שהיה לי פעם לא היה לו גריפ זה היה סתם משטח שחור שלא נראה כמו נייר זכוכית. הוא עלה לי אז 200 ש"ח של דיאדורה. יכול להיות שהוא היה מעפן ובגלל זה בקושי הצלחתי לעשות איתו אולי? כי אני לא רוצה להידפק שוב, זה ממש חשוב לי.

לא רוצה להרכיב, לא רוצה לקנות יד שנייה, אין לי כח וזמן לזה. אני רוצה שיהיה לי סקייט טוב שאני יוכל להתחיל לנסוע ולהתאמן עליו. תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זאת לא הסיבה שלא הצלחת אולי.....

לא הצלחת אולי בגלל שאתה לא הצלחת לסדר לך בראש את התנועה.

גריפ עוזר זה ברור אבל בוא נגיד שזה לא בגללו

ואני אומר לך מנסיון של הרבה שנים, ככה שאם מישהו יגיד לך שזה הכי חשוב בעולם וזה. תדע שאתה יכול גם בלי.

סקייט טוב עולה יקר

אז עם יש לך אז לך על זה

אם לא אז סתם חבל כי במיוחד כשאתה לא יודע לנסוע אתה תהרוס אותו מהר יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח

עם תיקפוץ ולא תינחת על הסקייט טוב אז לא משנה איזה סקייט זה היה ב10 שקל או ב1000 שקל

גם לא משנה עם הסקייט ניכנס בקיר או בריצפה או לא משנה איפה אז יתחיל לעוף חתיחות צ'יפים ולא יודע בסוף לא ישאר לך נוס או טייל

קיצר תתחיל כבר לנסוע וזה לא מחשב ל100 שנים כולה סקייט שגם ככה וככה ישבר אז תיסע חודש או שנה

לי היה פעמים שאחרי כמה ימים שברתי קרש.. ויש גם כמו עכשיו אני עם קרש כבר 3 שנים... הכל תלוי עם אתה נוחת טוב ועם אתה לא מזיין את הסקייט אז הסקייט ישמר ליותר זמן

בכל מקרה לך קנה סקייט שנוסע וזהו תתחיל להתאמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...