כל רכיבי המחשב מתחממים ב-20 מעלות יותר מהטמפרוטורה שהיתה כשקניתי את המחשב. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל רכיבי המחשב מתחממים ב-20 מעלות יותר מהטמפרוטורה שהיתה כשקניתי את המחשב.

elyasaf755

Recommended Posts

שלום לפורום HWZ :)

לאחרונה (שבוע - שבועיים האחרונים) קיימת אצלי בעייה שהמחשב שלי מתחמם ב-20 מעלות יותר מהטמפרטורה שהיתה כשקניתי את המחשב.

את המחשב קניתי בתחילת החופש הגדול, והטמפרטורה של המעבד היתה בסביבות ה-29-30 מעלות והכרטיס מסך היה בסביבות ב-24-25 מעלות.

היום הכל התחמם ב-20 מעלות יותר, המעבד שלי מגיע ל-50 מעלות ובמשחקים (BC2) מגיע ל-60 ואפילו 65!

הכרטיס מסך היום מגיע ל-38 מעלות בלי מאמץ ו-48 מעלות במשחקים.

המפרט שלי:

Intel 2 Quad CPU Q 8300 2.5 GHz

2GB ,2.5 GHz

Nvidia GT220

בדקתי את הטמפקטורות עם HWMONITOR לאחר שקיבלתי ירידות FPS מטורפות במהלך המשחקים שלי ורציתי לראות מה הסיבה.

כמובן כשפתחתי את המחשב הוא היה לוהט.

תודה מראש לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מה השתנה מאז שהמחשב היה חדש

אם זה מאוורר אז אתה תראה שיש מאוורר תקוע שלא מסתובב בכלל או מסתובב לאט מדיי ולא מוציא הרבה אוויר. אם אתה מכבה מאוורר תקין הוא אמור להמשיך להסתובב כמה שהוא זמן מהמהירות שהייתה לו (או : כשהמאוורר מכובה תיתן לו דחיפה ותבדוק אם הוא חופשי לגמרי וממשיך להסתובב מהמהירות של הדחיפה). מאוורר שלא ממשיך להסתובב או שאתה מרגיש שהוא מתנגד הוא לא תקין ואתה אמור לנקות / לשמן את המנוע שלו

אם זה פילטרים של אוויר תפרק אותם ותנקה כמו פילטרים של מזגן. יש כאלה בחלק מהמחשבים. הם נמצאים בפלסטיק הקדמי למטה + בדלת מול המעבד

אם אתה תפתח את הספק כוח יכול להיות שתראה קבלים מנופחים או סימנים של שרוף. אם יש שם כאלה תחליף אותו לספק של חברה איכותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...