מדינות לשני עמים?,מדינה אחת לעם הפלשתיני - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדינות לשני עמים?,מדינה אחת לעם הפלשתיני

danker

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3958399,00.html

לעוד מישהוא יש ספק בכוונה האמיתית שלהם?

יואב?

:o

לא חבל על הזמן שלנו,המו"מ זו הצגה אחת גדולה,אפילו סלאם פיאד שכל כך האדירו אותו,יצא אותו ערבי פשוט הרוצה בהשמדת .

פיאד ביקש עוד הקלות בתנועת הפלסטינים ביהודה ושומרון ואילו אילון השיב: "לא נהמר על עתידה וביטחונה של . כל דבר תלוי במצב הביטחוני ובפתרון פוליטי על בסיס הסכמה. שייקח בחשבון את האינטרסים הישראלים".

אילון דרש ערובות, שכספי התורמות לא יופנו להסתה ולחרם על מוצרים ישראלים.

הנה אף אחד לא צריך לדאוג,הפלשתינים מקבלים תרומות מדי שנה לחינם,אז שיאספו את כול מה שקיבלו שיעופו לכול הרוחות מהמדינה שלי.

אני מסכים עם פיאד באמת לא צריך לכתוב שני מדינות לשני עמים=>מדינה אחת לעם אחד לעם היהודי.

ומדינה אחת לכול הפלשתינים שמקומה בירדן,מדינה שהיא יותר גדולה מישראל כך שהם לא מפסידים.

471px-MiddleEast.A2003031.0820.250m.jpg

עדכון:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3958362,00.html

הפגנת ענק נגד מובארק ג'וניור :behead:,כמו שניתן לראות שושלת מובארק הגיעה לקיצה,העם המצרי מאס בגנרלים==> מה שיוביל לעליית האחים המוסלמים או למפלגה דמוי האחים המוסלמים כמו מפלגת הצדק והפיתוח של ארדואן בטורקיה.

אז המצב באזורנו: <==>=קשר ברית

טורקיה<==> אירן

מצרים<==> אירן(בקרוב מאוד,לא יאוחר מ2012)

לבנון<==> אירן

עזה<==>אירן.

ניבואים עתידיים:

הגדה<==>אירן(לאחר הקמת פלשתין)

ירדן<==>אירן.

וישראל לבדה תשכון :eek2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באמת שאין לי כוח שוב ושוב לדיון המפגר הזה,

ולכן אני רק אעלה שאלה אחת ויחידה, וכנראה לא אטרח לענות שוב על תגובות:

ובאיזה סרט אתה חי שירדן תסכים לקבל מרצונה החופשי 3 מיליון פליטים?

ולא, אני לא איזה שמאלני שרוצה להחזיר את תל אביב. הפתרון האידאלי מבחינתי היה להעלות את כולם לגרדום וזהו.

פשוט צריך לזכור שאנחנו חיים במין מקום כזה שנקרא "המציאות", שבו לא כל מה שאנחנו רוצים אפשרי (אלא אם כן אני אקום עם מייגן פוקס לצידי בעתיד הקרוב ואז אולי עוד יש תקווה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציאות? מציאות???????????

תגיד ביקרת במשרפות בפולין? אל תדבר איתי על מציאות. במציאות הנכונה וההגיונית לא החלום המערבי בחסות האו"ם נטבחו 6 מיליון יהודים ואף אחד לא הזיז אצבע.

אם נראה לך שמישהוא יגן עלינו כאשר זה יקרה שוב אתה חיי בחלום ורוד!

במציאות שאתה צועק מדי יום מיליוני פקיסטנים והודים עברו מהודו לפקיסטן ולהיפך!

המציאות שאתה צועק כול הזמן עברו מליוני גרמנים מחבל הסודטים לגרמניה .

זה מספיק מציאותי בשבילך או שאתה עדיין רוצה להוביל את עמך לגבולות אושוויץ?

0000000387_M.jpg

וכל מי שתומך בהסכם העלוב הזה שנקרא הסכם שלום למען הקמת מדינת פלשתין 2 ,משתין בקשת(במכוון או לא במכוון) על חללי צה"ל של 67 ו47 :

ידע כול יהודי כי את דם אחיו ואחיותיו מכר תמורת חתיכת נייר חסרת חשיבות.

%D7%94%D7%A0%D7%A6%D7%97%D7%AA-%D7%97%D7%9C%D7%9C%D7%99-%D7%A6%D7%94-%D7%9C1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה מציע בדיוק? להקים מחנות השמדה? לרכז את כולם ולהרוג אותם בגז?

אז הנה מבזק מציאות קטן בשבילך: כ-9% מהאוכלוסיה הגרמנית בשנת 1939 מתה במהלך מלחמת העולם השנייה.

כלומר, נניח ונגשים את הרעיון החכם שלך לפי המודל הנאצי, אפשר להניח שימותו לפחות 600 אלף ישראלים במהלך הביצוע.

עדיין נשמע לך כמו רעיון חכם?

והאו"ם הוקם בכלל בשנת 1945, לאחר המלחמה

או שמא ציפית שכמו ב"רד אלרט" הם ימציאו מכונת זמן וימנעו את המלחמה?

הגרמנים מחבל הסודטים הוגלו בעקבות המלחמה ובעקבות הסכם הכניעה של גרמניה.

הפקיסטנים וההודים שעוברים ממדינה למדינה יש להם מדינה שתקלוט אותם

אתה רוצה לסלק את הפלשתינאים מכאן? בבקשה, אני בעד.

אבל אתה צריך למצוא מדינה שתסכים לקבל אותם

אתה יכול להמשיך בדמגוגיה המפגרת שלך, בהשוואת לשואה, או בכל שטות אחרת.

במציאות שבה חיים שאר האנשים (כלומר, כולם חוץ ממך ועוד כמה פסיכים), אתה לא יכול (על פי החוק הבינלאומי)

לסלק מכאן את כל הפלשתינאים ללא מדינה שתסכים לקלוט אותם.

וחוץ מזה, זה שמישהו יהודי לא אומר עליו כזה הרבה. רבים היהודים שהייתי מעמיד מול כיתת יורים ופוטר את העולם מקיומם המיותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה מציע בדיוק? להקים מחנות השמדה? לרכז את כולם ולהרוג אותם בגז?

איפה אתה רואה שכתבתי את זה??

תקשיב שנינו יודעים טוב מאוד שבין אם תקום מדינה פלשתינית או יגורשו הפלשתינים לירדן תפרוץ מלחמה קשה בין הערבים לישראל. השאלה פה היא נקודת הפתיחה שלנו:

האם אתה רוצה שנקודת הפתיחה שלנו תיהיה גבולות 67? או הגבולות כיום עד הירדן.אתה יכול לצעוק עד מחר בבוקר שיש לחתום על הסכם שלום,שנינו יודעים שזה יסתיים במלחמה,השאלה מאיזה נקודת פתיחה אתה רוצה להיות,מנקודה טובה(ללא הסכם שלום והתחלת הגירוש) או מנקודת רעה שבו אתה נסוג לגבולות אושוויץ.

תפעיל את ההיגיון שלך ותגיע למסקנה הנכונה.

הנה חדשה מרעישה בשבילך לפני האו"ם היה גוף זהה לאו"ם עם אותו כוח פחות או יותר ועם אותם הצלחות וכשלונות כמו של האו"ם קראו לו חבר הלאומים.

חבר הלאומים לא מנע את מלחמת העולם השנייה וכך גם האו"ם שמום הזה לא ימנע את מלחמת העולם השלישית העתידה לבוא.

עצם זה שהזכרת את רד אלרט מעיד על הניתוק הקשה שלך מן המציאות,רד אלרט זה משחק מעולה ובאמת שאין לי צפייה מהאו"ם הנוכחי שימנע את מלחמת העולם הבאה.

מה זה למצוא מדינה שתסכים לקבל אותם,על אירופה שמעת על אמריקה שמעת,על לחץ דיפלומטי שמעת.

אירופה מקבלת מהגרים מוסלמים מדי שנה,אז מה שונה בין זה ללקלוט פלשתינים.

באותה מידה ארה"ב. עם קצת לחץ דיפלומטי והרבה כסף ואיום על שלטון המלכות הירדני,אני בטוח שירדן תאלץ לקלוט חלק מניכר מהם והשאר יפוזרו בכול העולם.

"במציאות שבה חיים שאר האנשים (כלומר, כולם חוץ ממך ועוד כמה פסיכים), אתה לא יכול (על פי החוק הבינלאומי)

לסלק מכאן את כל הפלשתינאים ללא מדינה שתסכים לקלוט אותם."

אם אני פסיכי,חבריך מאוסלו-שמעון ורבין ושאר השמאל שדם של אלפי ישראלים הרוגים על ידם מה הם?

אולי אני פסיכי בעינך אבל אני מציע לך פיתרון שיפתור את הבעיה אחת ולתמיד,אתה מציע לשמר את הבעיה,להקטין את המדינה שלך,להיכנע לאויב הערבי,לקבל את דרישותיו ולהגיד גם תודה. זה כמו לקבל סטירה אחת ואז לבקש עוד אחת.

החוק הבינלאומי שאתה סוגד לו יום וליל,האויבים שלך משתינים עליו,כולל הפלשתיניפ,האירנים,הטורקים הרשימה ארוכה. אפילו האמריקאים ובריטים עוד ועוד מפרים את החוק הזה מדי יום. חוץ מזה שלפי החוק הבינלאומי אזור עיו"ש(עזה יהודה והשומרון) לא היה שייך לאף עם לפני כן,אתה יכול לבדוק את זה אפילו.אז גם מהבחינה הזו אנחנו מסודרים ואנחנו יכולים לעשות בשטח מה שנרצה כולל העברתם של הפלשתינים למקום מבטחים.

"רבים היהודים שהייתי מעמיד מול כיתת יורים ופוטר את העולם מקיומם המיותר"

אין לי מה להגיד על זה,באמת,נגמרו לי המילים. לא מבין מאיפה השנאה הזו הגיעה.

תבין רצח העם היהודי בשואה זו לא תופעה נדירה,רצח עם עדיין קורה בימנו באפריקה וברחבי העולם ומה העולם והאו"ם עושה? כלום!

החוק היחיד שפועל פה זה חוקי הטבע,היום אתה הטורף מחר אתה הארוחה-דברים משתנים וצריכים לעמוד על המשמר כול הזמן.

[br]פורסם בתאריך: 22.09.2010 בשעה 00:30:23

דנקר הוא פשוט טרולרוני V2.

"למה שירדן תסכים לקבל 3 מליון פליטים?"

"כי היו משרפות בפולין"

:kopfpatsch:

אין שכל אין דאגות,נכון יואב? :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

אם לא תסלק את ה3 מיליון הפלשתינים הללו ,השואה והפוגרומים יקרו שנית,הבנת את זה עכשיו?

ואז אתה יואב ואני נארוז מזוודות ונחזור לגלות ופתאום תראה שלהעביר 6 מיליון יהודים לגלות בחזרה אפשר בקלות. אז תבחר מי יוגלה

היהודים או הפלשתינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אני ויתרתי, אני לא הולך להוציא זמן ועצבים על בנאדם עם IQ חד-ספרתי.

דנקר, אם אתה לא מסוגל להבין את קונספט הדברים ואת המציאות, בבקשה אל תגיב כאן. הפורום הזה אמור להיות בית לדיונים אינטיליגנטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אני ויתרתי, אני לא הולך להוציא זמן ועצבים על בנאדם עם IQ חד-ספרתי.

דנקר, אם אתה לא מסוגל להבין את קונספט הדברים ואת המציאות, בבקשה אל תגיב כאן. הפורום הזה אמור להיות בית לדיונים אינטיליגנטיים.

הפסקת כי אין לך מענה אמיתי חוץ מאשר לדקלם את זמירות השלום של אוסלו,אתה מזמר דברים מוכרים שלימדו אותו. כבר ניסינו את דרך ה"שלום" וקיבלנו טילים לראש,לא הלך. עכשיו הגיע הזמן לשנות אסטרטגיה. לא הגיוני?

אני לא צריך אותך כדי להעריך את ה-IQ שלי,יש לי את המרצים בטכניון שיעשו לי את זה.

אינטלגנציה? להקטין את המדינה שלך לזה אתה קורא מעשה חכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

danker

אני די מסכים לרוב הדברים שאתה כותב בנושא זה.

אך כמובן שתמיד צריך לשאוף לשלום + ביטחון =כאחד.

במקרה שלנו לדעתי זה לא הולך לקרות -מכיוון שהשורש שם רקוב.

ועצה לי אלייך כדאי תמיד שתירד מאדם שמזלזל בך ויורד לפרטיים אישיים - זה פשוט יוריד אותך לאותה רמה פחותה .

זה מדהים שדברים שלא מותאמים לדעות של אחרים -הם מבקשים לסתום פיות ולהרחיק את אותו אדם = איראן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

danker

אני די מסכים לרוב הדברים שאתה כותב בנושא זה.

אך כמובן שתמי דצריך לשאוף לשלום + ביטחון =אחד.

במקרה שלנו לדעתי זה לא הולך לקרות -מכיוון שהשורש שם רקוב.

ועצה לי אלייך כדי תמיד שתירד מאדם שמזלזל בך ויורד לפרטיים אישיים - זה פשוט יוריד אותך לאותה רמה פחותה .

זה מדהים שדברים שלא מותאמים לדעות של אחרים -הם מבקשים לסתום פיות ולהרחיק את אותו אדם = איראן.

אמת,אני מתנצל בפני יואב אם העלבתי אותו,צינזרתי ושיניתי את ההודעה בהתאם.

כאשר אתה אומר שורש למה אתה מתכוון? הנהגה הישראלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלהם.

השורש שם רוצה את כל הארץ ולא מוכן לקבל את הבסיס של קיום .

לכן כל עוד השורש רקוב -לא ניתן לעשות שלום בטוח.

מסכים איתך. :hizuk:

לפעמים אני תוהה מדוע בני האדם נלחמים על כול פיסת אדמה ארורה,הם יכלו להתגמש לעבור לירדן. להתפתח מבחינה כלכלית ולהפוך את כול המזרח התיכון הזה ליהלום תיירותי רק על בסיס ההיסטוריה העתיקה שלו וזה כולל אירן שיש בה נופים מדהימים ומהווה נכס היסטורי אדיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר גרוע שהאחים שלך שהם יהודים -מנסים יותר להצדיק אותם , או ללכת איתם עדין אחרי מה שעושים לנו - כל הרציחות.

כמובן שישנם שמחוץ לזה [לטרור ] - אבל כל כך הרבה טרור יש שם -והתמיכה שם מאוד מאוד גדול - לכן פוסלים אותם -כאחד.

משהו אחד חכם מקדאפי פעם אמר - היהודים האלה איפה הם לא היו? היו במרוקו היו בצרפת היו בפולין היו ברוסיה וכו' וכו'...

לא הגיע הזמן לעזוב אותם בפיסת הנייר הקטנה [ישראל ] הזאת בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיהיה מופתע מיהודים שמצדיקים אותם,יש לעם היהודי אופי כזה ואני מצטט את ח"כ אריה אלדד בקטע הזה:

"משה רבנו שרואה את בגידת העם מיד לאחר מעמד הר סיני אומר "עם נבל ולא חכם" ואינו מצליח להבין איך העם שהתנסה בעבדות ובשעבוד נורא מוכן לחזור מצריימה. ואנחנו לא מבינים איך העם שנכווה שוב שוב ממנהיגי ליכוד(קרי אריאל שרון ) שהובילו מדיניות הפוכה למנדט שניתן להם – איך העם בוחר שוב ושוב בליכוד"

העם הזה ידוע כעם קשה עורף,לא סתם איבדנו כבר שני בתים.

בהערה אני יאמר שאריאל שרון באמת תרם למדינתו רבות ולא נשכח זאת,חבל שהוא טעה לקראת הסוף,אולי הוא ניסה להוכיח משהוא ולא היה לו זמן להסביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל תקופת ההסטוריה זה היה -ותמיד היו אנשים כאלה .

לדעתי, הרי אריאל שרון, כשל בלקיחת שוחד ובעוד מעשים פליליים [ שבנו ישב עליהם בכלא, וכתב אישום נוסף הוגש גם ]. ובכדי להגן על עצמו הוא נקט בצעד של סיכון מדיני מטופש , מלבד השטות המדינית, הוא יצר דה לגיטימציה לקבוצה שלמה, השליך אותם מבתיהם ככלבים, ללא שום פיצוי וחלופה בתנאים תת אנושיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...