ביקורת על הX58A-UD3R ,מחיר נמוך,אבל תמורה ענקית ! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת על הX58A-UD3R ,מחיר נמוך,אבל תמורה ענקית !

David_K

Recommended Posts

לא ממש חדש ,אבל ראיתי שלא פרסמו

http://www.overclockers.com/X58A-UD3R-overclocking-gigabyte-entry-X58-platform

במחיר של כ1000 שקל ניראה כאילו זה הלוח האולטימטיבי מבחינת תמורה וביצועים ,בנוסף גם תמיכה בUSB3.0 וSATA 6GB/S , ניראה כאילו שיחקו אותה בגדול ,

ניראה שזה הולך להיות הלוח אם הבא שלי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט לוח מעולה מבחינת price/performance. :xyxthumbs:

הדבר היחיד שקצת מפריע לי (בתור מוזיקאי) הוא שהלוח הזה מוציא צפצוף בתדר גבוה, במיוחד עם ספקי כח של SeaSonic.

(אגב, למרות שהצפצוף דיי חזק - יש אנשים שלא מצליחים לשמוע אותו, ככל הנראה עקב טווח תדרים מוגבל באוזן שלהם)

בינתיים הפתרון היחיד שמצאתי ברשת זה ביטול C1E בביוס, זה מנמיך את הצפצוף אך לא מבטל אותו סופית.

אם למישהו יש פתרון יותר יעיל - אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלוי במה אתה צריך. אני את הלוח שלי קניתי ב100 שקלים פחות והוא מספיק לי לאוברקלוקינג עצבני על קירור מים

בכלל אני חושב שלסדרת P7P55D של מצ'יפסט P55 כמובן מגיע שבח רציני, יכולת השחזור של הלוח הזה מבעיות היא אגדית

אין מצב שלוח כזה נדפק בקלות, יכולות בקרה פסיכיות. אפילו המערכת קרסה בהמלך עדכון ביוס ללוח אם והוא שיחזר את עצמו תוך שניות כמו גדול

אז לא הייתי קורא ל1060 שקלים מחיר נמוך, אל תשכח שמערכת מבוססת AM3 היא עם לוח שעולה חצי מזה ובהחלט מספיק ליכולות גיימינג דומות.

אין מה להתרגש מלוחות כאלה, הם טובים מאוד... וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק הערה קטנה, הלוח, ולמעשה כל הפלטפורמה, מיועדים לפלח שוק ממוקד מאוד. לרוב המשתמשים הביתיים והממוצעים (כולל גיימרים) אין בכלל צורך במערכת כזאת.

לכן אני לא חושב שניתן להגדיר את הלוח הזה כמשתלם לכלל המשתמשים כפי שניתן אולי להבין מהכותרת. הוא אולי משתלם או יכול לקרוץ לקהל יעד מאוד ספציפי אבל יש להבהיר שבכך מדובר ושזה לא הלוח אם הראשון שמשתמש ממוצע צריך לבחון בבואו לקנות מערכת חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...