רומן זדורוב הורשע ברצח פה אחד - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רומן זדורוב הורשע ברצח פה אחד

omrij

Recommended Posts

1.טביעת הנעל-כל השופטים קיבלו את חוו"ד המומחה בקשר לטביעת הנעליים (אגב, גם את הנעליים הוא זרק לפח באותו יום)

2.בקשר לבגדים - זה לא מה שמופיע בהכרעת הדין, בטח לא הקטע של המשטרה השמידה את כל הבגדים ללא עקבות הדם

מאיפה המקור?

3.יש עוד דברים "קטנים" (כמו למשל שיומיים לפני הרצח הוא גלש ברשת באתר שמסביר איך לשסף גרון "בשיטה של הק.ג.ב" שזו גם הדרך שבה נרצחה תאיר)

בוא לא נשכח שהוא נכשל בכל בדיקות הפוליגרף שנעשו לו (בלי קשר לזה שזאת לא ראיה לבית משפט), הודה מספר פעמים (גם לא בחקירות), שינה גרסאות כל שני וחמישי

ויש עוד מספר לא מבוטל של נקודות בהכרעת הדין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^

1. את הנעליים הוא לא זרק כלל לפח. איך אחרת המשטרה השוותה את טביעות הנעל על מכנסי המנוחה לטביעת נעל רגלי הנאשם?

2. הדבר מופיע בחקירה נגדית באחד הפרוטוקולים שקראתי. אני זוכר זאת בוודאות, אך לא זכור לי באיזה פרוטוקול בדיוק.

3. לא ראיתי את החומר על המחשב של זדורוב, אך מספיק שיהיו לך כמה תולעים, ויוכלו למצוא במחשב שלך כל דבר שתרצה (אין לי מושג מה הייתה עמדת ההגנה בנושא).

בפוליגרף, למיטב זכרוני (ייתכן ואני טועה כאן) התוצאה לא הייתה חד משמעית. עם זאת, השוטרים סיפרו לזדורוב כי הוא נמצא דובר שקר.

לא חסר אנשים שהודו, שחזרו, ידעו פרטים שרק הרוצח האמיתי יכול היה לדעת, ולבסוף נמצא כי אין להם יד ורגל בדבר. (המקרה האחרון שזכור לי, הוא רצח החייל אולג שייחט בצפון, בו נעצרו כ-3 ערבים, שעשו את כל המוזכר לעיל, ורק לאחר הגשת כתב אישום, המשטרה עצרה במקרה אדם שברכבו נמצא הנשק של שייחט, ואז התברר שלחברה במעצר אין שום קשר לסיפור. מיותר לציין כי לא שמעתי על כך שמי מהמעורבים פוטר מהמשטרה, או כפי שצריך היה לקרות - הלך לכלא.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.הנעליים נמצאו ע"י המעביד שלו

2.זה לא מה שכתוב בהכרעת הדין, יותר מזה הוא אמנם שלח את השוטרים למזבלה, אבל למדובב סיפר שאת הבגדים קבר בבטון באתר בניה

3.אני בספק שעל מחשב ממוצע תמצא חומר על "איך לשסף גרונות ביעילות של הק.ג.ב"

4.בפוליגרף הוא נכשל בכל הבדיקות (אבל זה לא מעניין לצורך המשפט)

לא חסר אנשים משום סוג, גם לא חסר מטורפים שרוצחים ילדה קטנה בגלל שטות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יסלח אלוהים אבל

לצערי זה בדיוק הרושם שיש לי עליו מהקריאה של החומר ומההבנה הבסיסית שלי בבני אדם .

הוא כמו אחד מטורף שרוצח ילדות קטנות בגלל שטיות , למזלי אני לא השופט , אולם , אם השלושה שופטים קבעו ביחד לאחר עיון בחומר הראיות אני חייב להתחשב בדעתם - זו העבודה שלהם .

אמשיך לקרא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.הנעליים נמצאו ע"י המעביד שלו

2.זה לא מה שכתוב בהכרעת הדין, יותר מזה הוא אמנם שלח את השוטרים למזבלה, אבל למדובב סיפר שאת הבגדים קבר בבטון באתר בניה

3.אני בספק שעל מחשב ממוצע תמצא חומר על "איך לשסף גרונות ביעילות של הק.ג.ב"

4.בפוליגרף הוא נכשל בכל הבדיקות (אבל זה לא מעניין לצורך המשפט)

לא חסר אנשים משום סוג, גם לא חסר מטורפים שרוצחים ילדה קטנה בגלל שטות

1. איפה הנעליים נמצאו ע"י המעביד? איך לא מצאו עליהן דם (או עקבות חומרים שמנקים דם)? אני לא מצליח לנקות שאריות בוץ מהנעליים שלי...

2. הבגדים היו במקלט ביום הרצח, ונאספו משם רק למחרת. איפה אתר הבנייה בו נקברו הבגדים?

3. בשביל אדם בוגר, לשסף גרון של ילדה בת 12, לא צריך טכניקות של הק.ג.ב. בכל אופן, לא זכורה לי התייחסות של ההגנה ומתן הסבר לעניין, אך יכולים להיות הסברים תמימים לעניין.

4. הוא נכשל בשאלה האם יש לו קשר לרצח, ולא בשאלה האם הוא רצח את המנוחה (בניגוד למה שנמסר לו בחקירות). ראה בין היתר עמודים 172-173 להכרעת הדין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.לא יודע, צריך להתעמק בשביל זה בפס"ד ואין לי ממש זמן, אבל לא נראה לי שכ"כ קשה לנקות נעליים מדם, אפילו עם מים

תקרא את כל הפרק של החוו"ד על טביעת הנעל, זה הרבה יותר חד משמעי מאשר אתה מנסה להציג

בכל מקרה, תסכים איתי שזאת לא התנהגות רגילה להגיע לעבודה ולזרוק את הבגדים שלך במהלך יום העבודה

2.לא ראיתי את העניין הזה בפס"ד, איפה נקברו? תשאל את זדורוב

3.ועדיין יומיים לפני זה הוא גלש לאתרים כאלו

4.קראתי דברים אחרים בעבר, אבל יכול להיות, אני אסתכל בפס"ד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הראיות כל כך חד משמעיות למה לקח להם ארבע שנים להרשיע אותו? למה כל המומחים מחו"ל טענו שאין מספיק ראיות? למה לא נמצאה בזירת הרצח טיפת DNA (דם, רוק, שיער, טביעת אצבע) של רומן? למה התעלמו מהעובדה שתאיר החזיקה בידה שיער שלא היה שייך לרומן? יש יותר מידי "למה" בפרשה הזאת. לדעתי אם רומן יגיש ערעור יש לו סיכוי לקבל זיכוי מחמת הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משפטי רצח לוקחים הרבה זמן

אף אחד לא אמר שזה התיק הכי קל שיש, הוא בטח לא שה תמים כמו שניסו לצייר אותו ("שעיר לעזאזל")

איפה המומחים מחו"ל שטענו שאין מספיק ראיות?

איפה ראית שהיא החזיקה בידה שיער של מישהו אחר?

[br]פורסם בתאריך: 14.09.2010 בשעה 17:16:45

תעלעל בפאקינג פס"ד

מדובר בשקרן פתולוגי, ששינה גירסאות כל יומיים

עם יותר חורים בסיפור שלו מגבינה משוויצרית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אין לי מושג לגבי ההתייחסות לכך בפסק דין, אך מומחה נעליים מחו"ל מטעם ההגנה טוען כי לא מדובר כלל בטביעת נעל של הנאשם. מטעם ההגנה אף הוגשה תלונה למח"ש על זיוף ראיות. מח"ש החליטו שלא לחקור את העניין.

ידוע זה זמן רב שבידיה של המנוחה נמצא שיער שלא שייך לא לה ולא לזדורוב.

הנאשם הוא לא הבן אדם הכי אינטליגנטי בעולם. ייתכן גם אם שיקר בחלק מהדברים כי חשב שזה יקל עליו בצורה זו או אחרת. מכאן ועד לרצח המרחק רב מאוד.

אין בתיק הרצח הזה לא מניע ולא ראיות פורנזיות. אם הנאשם כל כך מתוחכם ושקרן פתולוגי, אין שום סיבה לכך שהיה מודה ברצח, גם מול תרגיל חקירה מדהים כמו מדובב בתא. אם מצד שני מדובר בשלומיאל, הייתי מצפה שימצאו ראיות כנגדו.

2.לא ראיתי את העניין הזה בפס"ד, איפה נקברו? תשאל את זדורוב

החוקרים היו צריכים לעשות זאת. אם הוא כבר הודה ברצח, אין סיבה שלא יגיד להם היכן המכנסיים. זו יכולה להיות ראיה די חזקה, אתה לא חושב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את החלק הרלוונטי בפס"ד (מעמוד 226), המומחה לא כזה "מומחה"

בכל אופן, יש 6 עקבות של הנעל.

לגבי השערות, יש גם לזה הסבר בפס"ד, מצאו על גופה מספר סוגי שערות, שלה ושל מישהו אחר

יותר מזה, מצאו שיער של חיה, אז אולי כלב רצח אותה?

בידה היה סוג אחד של שערות, שלה (עמוד 253 בפס"ד)

לא יודע למה החלטת שהוא לא אינטיליגנטי, השופטים התרשמו אחרת ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המניע לדברי זדורוב הוא קללות, היא ביקשה ממנו סיגריה, הוא לא הסכים לתת לה ואז היא קיללה אותו (קללות על רוסים/רוסיות/זונות וכו')

הוא סבל מהרבה קללות מצד הילדים ותאיר היתה הקש ששבר את גב הגמל

בנושא הסיגריות,אחיה הגדולים של תאיר אמרו שהיא לא עישנה, וממש תיעבה ריח של סיגריות.

חוץ-מזה,אם הרצח נעשה "בלהט הרגע",אז מה רלוונטי בעובדה שהוא חיפש כביכול שיטות לשסף

גרון יומיים קודם?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתיימר להבין מה עובר לפסיכופת בראש

אבל באופן כללי, הוא כנראה סבל מהצקות חוזרות ונשנות מצד הילדים.

תסתכל על תמלול השיחה שלו עם המדובב, בהחלט היתה לו איזו בעיה עם הילדים.

בקשר לאם תאיר עישנה/לא עישנה

זה לא ממש רלוונטי

אולי ילד אחר עיצבן אותו והיא היתה השעיר לעזאזל, אולי אחיה לא ידע שהיא מעשנת, אולי הוא סתם חולה נפש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתימר להבין מה עובר לפסיכופט בראש - :smile1: ( אותי זה היה מפחיד קצת אם מישהו אחר היה מבין לכן אני אבין את התגובות הפחות מסיפטיות )

האישיות הרצחנית נבנת בהדרגה אולם המעשה נעשה כאשר "מאלה הסאה"

"נקודת משבר" " מסה קריטית" "הקש ששבר את גב הגמל " של רגשות ויכולת לביצוע הפשע .

לכן לא היה חשוב אם היא מעשנת או לא , מספיק שהיא תסתכל עליו בצורה לא מתאימה לא כל שכן לעשות האצת משבר של קללה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...