ברכות מויאטנם ובעיית תצוגה ב PS3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברכות מויאטנם ובעיית תצוגה ב PS3

huber

Recommended Posts

שלום אנשים.

אתמול נחתתי לביקור משפחה בויאטנם. מי שזוכר, ה PS3 המקורי שלי נפל קורבן ל YLOD ולכן רכשתי את גירסת ה SLIM לפני כמה ימים בתאילנד. ווידאתי עם המוכר בעת הרכישה שהמכשיר תקין והיום כשניסיתי לחבר אותו לטלוויזיה נתקלתי בבעייה. ה PS3 נדלק ומציג את ההודעה הבאה:

an available device was detected.

do you want to output video and audio using HDMI?

אני כמובן בוחר ב"כן", שומעים את הצליל של המכשיר נדלק ועולה לתפריטים (ושומעים את הצליל של התצוגה בתפריטים) אבל אין תצוגה. ניסיתי והדבר נשנה בשני טלוויזיות שונות מיצרנים שונים לחלוטין ככה שהבעייה היא לא בטלוויזיה. כמובן שניסיתי ללחוץ על הכפתור של המכשיר כ 5 שניות רצוף בעת הדלקתו על מנת לאפסו, התופעה עדיין חוזרת על עצמה.

למישהו יש רעיון? [br]פורסם בתאריך: 12.09.2010 בשעה 11:25:18

עלה לי רעיון בראש. אני כן מצליח להגיע לתפריטים (למרות שאני לא רואה אותם אני עדיין שומע את הסאונד של התזוזה ב XMB). אולי מישהו יוכל לכוון אותי למקום בו מאפסים את המכשיר לברירת מחדל של היצרן? אולי הבדיקה בחנות בתאילנד "כיוונה" את המכשיר למסך של המוכר ואיפוס כללי יפתור את הבעייה?

פשוט תדליקו את ה PS3 שלכם, תגיעו ל XMB ותגידו לי כמה לחיצות לכל כיוון וכמה לחיצות על X צריך בשביל להגיע ולהפעיל את האופציה הנ"ל - לדוגמא "חמש לחיצות על חץ הימני, 3 לחיצות על החץ למטה, לחיצה על X" וכו.

מישהו מוכן לעזור לי לנווט "על עיוור"? :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי, בכבל הזה הכל תקין, אפילו נכנסתי בעזרתו להגדרות של המכשיר והחזרתי אותם להגדרות ברירת המחדל. לא עבד.

מחר אני אנסה כבל אחר אבל אני לא אופטימי, אני די בטוח שאם היה בעייה בכבל לא הייתי רואה אפילו את ההודעה הראשונית כפי שציינתי בתגובה הראשונה בת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קושחת המכשיר עדכנית? נסה קודם כל לעדכן את קושחת המכשיר באמצעות כבל סטנדרטי ורק אז לנסות שוב את ה .

כן, בדקתי את זה במעמד הרכישה (לא רציתי להגיע לארץ אחרת ולגלות שהמכשיר שרכשתי בתאילנד לא תקין). זו לא בעיית קושחה.[br]פורסם בתאריך: 12.09.2010 בשעה 17:16:06

ההודעה שראית תקינה לחלוטין.

וככה זה גם אצלי היה ,רק שאצלי הוא מראה תמונה וכו'.

מובן, לא ציינתי שהבעייה בהודעה, הבעיי המתחילה אחרי ההודעה. לא משנה אם אני בוחר כן או לא, אין אח"כ תמונה, רק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה עוד חבר למועדון שקיבל YLOD ?

אני את שלי מכרתי ככה בזול

כניראה שהPS3 לא אמין כמו שחשבתי

בעניין הPS3 SLIM תתחדש

אין לי איך לעזור לך אבל עם הקומפוזיט פועל כניראה שהבעיה לא חמורה וענין של הגדרות

תנסה לשחק בהגדרות עם הקומפוזיט ואז תנסה לחבר

דרך אגב לוקח לו כמה שניות לזהות שיש חיבור מהניסיון שלי אז תן לו כמה שניות לטעון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמליץ לך לקרוא שוב את התגובה הראשונית שלי ולראות שרשמתי שאת זה כבר ניסיתי.[br]פורסם בתאריך: 13.09.2010 בשעה 04:56:25

אז מה עוד חבר למועדון שקיבל YLOD ?

אני את שלי מכרתי ככה בזול

כניראה שהPS3 לא אמין כמו שחשבתי

בעניין הPS3 SLIM תתחדש

אין לי איך לעזור לך אבל עם הקומפוזיט פועל כניראה שהבעיה לא חמורה וענין של הגדרות

תנסה לשחק בהגדרות עם הקומפוזיט ואז תנסה לחבר

דרך אגב לוקח לו כמה שניות לזהות שיש חיבור מהניסיון שלי אז תן לו כמה שניות לטעון

יש סטטיסטיקות מדוייקות, ב PS3 כ 8 אחוז תקלות, ב XBOX כ 40-50 אחוז. עדיין יותר מהממוצע בשוק ב PS3 אבל לא קרוב אפילו לביזיון שהלך עם ה XBOX.

חיכיתי יותר מכמה שניות, זה כבר מגיע לתפריטים, כבר ציינתי שאני שומע את הסאונד של ההתחלה ושל התזוזה בתפריטים, ככה שזה לא עיניין של לחכות. לגבי הגדרות, העלתי את המכשיר בקומפוזיט (עובד) ושיחזרתי את ההגדרות לברירת המחדל של היצרן ככה שאני כבר לא יודע מה עוד אפשר לנסות.[br]פורסם בתאריך: 13.09.2010 בשעה 04:58:53

טוב, ניסיתי עם כבל חדש מחברה אחרת לחלוטין, אותה התופעה. ניסיתי פירמוט מלא של המערכת כולל החזרתה לברירות המחדל של היצרן, אותה התופעה.

אני כבר מיואש - לשחק ב 480P? [עצוב]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדין נישאר לך לנסות קומפוננט עם דברים אחרים לא יצליחו

קומפוננט מסוגל לשדר על 1080P

אולי יהיה מעצבן לקנות כבל חדש -אבל עם קומפוזיט פועל הקומפוננט של הPS3 משתמש באותו חיבור וזה אמור לעבוד

ויהיה לך מאוד קשה להבדיל באיכויות בין קומפוננט לHDMI בPS3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...