בעיה,כרטיס קול.(נראה לי) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה,כרטיס קול.(נראה לי)

cb

Recommended Posts

קודם כל שנה טובה לכולם...!

אז ככה,יש לי ALTEC LANSING ATP 3,אחלה רמקולים תמורת המחיר הזול.יש לי אותם בערך שנה כבר...תיפקדו מצויין עד לפני חודש בערך.קיצר אני לא הרבה בבית אני חייל קרבי ובאחת הפעמים שחזרתי לפני כמה שבועות שמעתי והיו חירחורים בסאונד מין הפסקות קטנות שנשמעות מכניות כאלה קשה להסביר.לאחר מכן עם הזמן זה המשיך להפסקות של ממש לכמה שניות וחזרה.במיוחד כאשר הסאונד חזק,למשל שיחקתי במשחק יריות ובקטע עמוס של סאונד ופיצוצים הסאונד פשוט הפסיק וקרס או שהחירורים היו כאלה חזקים שפשוט לא היה אפשר לשמוע כלום.לא מזמן הרמקולים פשוט שווקו חיים ולא היה צליל במשך כמה שעות..חזרתי לצבא ל21 ושחזרתי הביתה תיכננתי לקנות רמקולים חדשים חשבתי שהרמקולים גמרו תקריירה,אבל הופתעתי לגלות שהם עובדים ועובדים מצויין גם בווליום גבוהה.

שוב אחרי זמן רב של התחילו החירחורים האלה ולבסוף שוב לא היה .כדי להנות מסאונד במחשב הרבה שעות אני נמצא על ווליום נמוך,משהו שאני לא רגיל אליו ולא צריך להתרגל אליו כי אני שונא את זה.

אני חושב שזה הכרטיס קול מתחמם או הרוס,דעתכם?

זה ממש חשוב לי אני צריך לטפל בזה בימים שאני כן בבית.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ניסת להפעיל אותם בנפרד ( אתה יכול על ידי החיבור שלהם לנגן ) ובהנחה שהם עבדו ( לאורך זמן מחוברים לנגן בצורה טובה ורציפה ) אז סיכוי סביר בהחלט שזה כרטיס הקול , יתכן שהמשחק שאתה משחק מכיל יותר מידיי מידע עבור כרטיס הקול שמותקן לך ובהחלט יתכן חימום .

האם שיחקת בעבר במשחק הזה למשך אותו פרקי זמן ולא היו בעיות

איזה כרטיס קול יש לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן קרה ששיחקתי במשחק הזה ולא היה שום בעיות בקול אבל זה קרה כששיחקתי מעט זמן או על ווליום יחסית נמוך כי פחדתי שהסאונד יקרוס

עריכה: לגבי הכרטיס קול...אני אבדוק ואערוך את ההודעה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...