רוצה לעשות OC ל4770 כמה שאלות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לעשות OC ל4770 כמה שאלות

jangelboy

Recommended Posts

שלום

פעם ראשונה שאני מתכוון לעשות OC קראתי את מדריך להמהרת כרטיס המסך קראתי בפורום ויש לי כמה שאלות לפני שאני מתחיל

כרטיס המסך שלי הוא HD 4770 של מספר דגם AX4770 512MD5-P

הקירור של הכרטיס מסך הוא הקירור הרגיל שבא איתו

ספק enermax modu82+ 425w שאר המפרט נמצא במפרט שלי בצד

1.

מה הם הטמפ' המומלצות לכרטיס שלי במאמץ ובמנוחה ?

איזה טמפ אסור לי להגיע אליה?

בקשר לדריברים האם אחרי שאני עושה OC אני ממשיך לעדכן את הדריברים רגיל או שצריך להחזיר את המהירויות להגדרות מקוריות? או שאסור לעדכן דריברים אחרי OC ?

2.

כמה נקודות OC יכול להוסיף לי לבדיקה של 3DMARK06 (בבדיקה האחרונה 10310 סביר ?)

האם אני יכול לעשות OC מבחינת הספק ?

בתוכנה של ATI ה CATALYST CONTROL CENTER בקטגוריה ATI OVERDRIVE יש אפציה לעלות את המהירויות ,זה בעצם תוכנה לOC ?

בגדול אם אני מחזיר את הגדרות המהירות להגדרות המקוריות אז זה כאילו לא עשיתי OC ?

איזה תוכנה מומלץ לי להשתמש ? ראיתי סרטון ביוטיב שהוא משתמש בתוכנה RivaTuner האם זאת התוכנה המומלצת ? או ATITOOL ?

הבנתי גם שצריך להתאים את ה RivaTuner ל4770 אבל לא הבנתי איך עושים את זה

עריכה: מצאתי תשובות לשאלות שלי בחלק 2. אז אפשר לא להתייחס לחלק 2.

מצטער על כל השאלות פשוט אני רוצה לדעת כמה שיותר פרטים במדוייק

תודה על הסבלנות

עריכה: כבר אין לי סבלנות אז כנראה שהיום בערב אני יעשה את הOC אז אם רק תוכלו להגיד לי לפחות אם הספק שלי מתאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לעשות OC עם הליבה הגעתי עד 850 יציב כמה פעמים הגעתי קצת יותר 860 אבל אחרי כמה בדיקות ב3DMARK06 זה נתקע לי והייתי צריך לעשות restart

עם המהירות של הזיכרונות הגעתי עד 1000 והכל היה בסדר פשוט קצת חששתי לעבור את ה1000 בגלל שבתוכנה rivatuner שעוברים את ה1000 זה מסמן לך משולש אזהרה כזה אז השארתי את זה ככה וזהו בנתיים זה לא עושה בעיות היום אני ישחק כמה שעות ונראה אם הכל יהיה בסדר

רק אני לא יודע מה לעשות עם העדכונים של כרטיס מסך לעדכן כרגיל או להחזיר למהירויות המקוריות ואז לעדכן ושוב לעשות OC ולעבור את כל התהליך שוב ?

כדאי לנסות לעבור את ה1000 בזיכרונות או שלא מומלץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...