אני לא מאמין ! ולא מבין מאיפה יש להם את החוצפה . - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני לא מאמין ! ולא מבין מאיפה יש להם את החוצפה .

udicol

Recommended Posts

זה באמת חוצפה ואין להם שום זכות.. ואני חושב שבספק שזה יקרה ואם זה יקרה נראה כמה אנשים יסכימו לזה.... אני אישית הייתי אפילו מחרים את המשחקים בתשלום שבאים על משחקים מאירופה רק בשביל בניית מונופול......

ולudicol אחלה הודעה שמת פה אבל ההגזמה של הדעה האישית נמצאת לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הליגה שלנו פשוט מדרדרת לאט לאט זה התחיל כאשר הורידו את מספר הקבוצות בליגה מ16 ל12 והפכו אותה לליגת העל במקום הלאומית שהייתה לפני, זו הייתה ליגה אמיתית.

אני כאוהד של חיפה לא משלם אפילו אגורה למשחקים בתשלום יש לי 5+ ואני מעדיף בשבת לצפות בליגה אנגלית מאשר בחרא שלנו למה לשלם 20 שקל בשביל לצפות בשלושה משחקים ששניים מהם במקרה הכי טוב בכלל לא מעניינים אותי אני מעדיף לשלם לספוקט 5+ פחות לקבל ערוץ לחודש שלם עם תכנים הרבה מיותר טובים ויותר משחקים זה בטוח.

זה פשוט לא יאומן שהם רוצים להגיד לנו במה לצפות למה מי הם יאללה אני רוצה לראות אותם משביתים את הליגה ואז בכלל לא יהיה להם כסף לשלם לשחקנים.

דבר שני הזכירו פה את העובדה שהרבה שידורים הועברו מערוץ 5 ל5+ אני רוצה להגיד דבר אחד אנחנו נהנו כמה שנים טובות מתכנים מעולים שלא עלו לנו כמעט כלום בערוץ 5 עם הייתם הולכים למדינה אחרת הייתם רואים שערוץ כמו ערוץ 5 שהיה עולה דיי הרבה כסף אומנם שערוץ 5+ נפתח כמעט לא השתנתה המתקונת של ערוץ 5 ואני מפרט-שידורים מהליגה הספרדית יש בשני הערוצים, ליגת אלופות גם בשניהם אלו הדברים העיקריים מה שכן ב5+ יש שלושה משחקים אם לא יותר בשבוע מהליגה האנגלית עליהם אנחנו משלמים כסף ומקבלים תמורה מלאה ופעם ב4 שנים מונדיאל שמשודר או ב5+ או בערוץ ללא תשלום (אני מעדיף לשלם כדי לראות מונדיאל אם מודי בראון ולא אם אריק איינשטיין באולפן תאמינו לי), בקיצור אומנם נפםתח ערוץ חדש אבל אנחנו צריכים להודות לחברה של ערוץ 5 שהשאירה חלק מהתכנים הטובים ללא כסף בערוץת 5 הרגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכונים : ראשי הקבוצות רוצות ערוץ טלויזיה שינוהל על ידם. בעלי ממון עם כסף רוצים ערוץ משלהם של כדור - רגל.

האן מדובר בניסיון השתלטות ?

http://sports.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=7&id=479324

בעלי הקבוצות דורשים לקבל ערוץ שינוהל על ידם. במידה שיחליטו להפסיק את פעילות ליגת העל, הם עלולים להיות חשופים לתביעות מצד השחקנים, הטוטו וההתאחדות. העיקר הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית בכלל לא אכפת מכדורגל בארצנו. גם מכדורסל ת'אמת לא. הדבר היחידי שאני רואה זה משחקי

מכבי ת"א ביורוליג. אבל חבל על כל אותם אוהדי כדורגל שבאמת אוהבים כדורגל ובאמת אוהבים את הקבוצות, עליהם

חבל. אני לא יודע אם זה יריה ברגל אן יריה בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש, סוף סוף, חבר כנסת שאני מרוצה ממנו - איתן כבל. הוא לא נותן לראשי הקבוצות לעשות מה שבא להם. הוא מתנה את פתיחת הערוץ החדש במכרז ולא באיזו "זכות אבות" שיש לראשי הקבוצות או להתאחדות. כל הכבוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...