אני לא מאמין ! ולא מבין מאיפה יש להם את החוצפה . - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני לא מאמין ! ולא מבין מאיפה יש להם את החוצפה .

udicol

Recommended Posts

יש לך טעות,כוונתו לעשות את כל מישחקי הכדורגל גם שידורי הטלוויזיה וגם אלה שלא משודרים באותם השעות וככה לפי החוקה הוא יכול.

הוא יטען שהוא רוצה שכולם יצאו למיגרשים ןלכן הוא מבטל את שעות הצפייה לאירופה כשוונתו האמיתית זה שהם יצפו

בשידורים הישראלים.אבל החוק מאפשר לו את זה.

כמו כן קובע תקנון פיפא בבירור כי להתאחדות לכדורגל אין זכות להפסיק את שידורי הליגות הזרות אם בטלוויזיה משודרים משחקי הליגה שלה, וכך יוצא בעצם שההצעה של משה תאומים לא רק שאינה מעוגנת בתקנון פיפא אלא מנוגדת לו ובלתי חוקית.

אבל אים המישפט הזה נכון אז ייתכן ומה שכתבת נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת היא שאפילו לא הכרתי את החוקה הנידונה. אבל האמת היא שזה באמת לא משנה את העובדה שהוא מנסה לעשות שימוש לרעה בחוקה על חשבון הצופים בארץ. זה סוג של דיקטטורת תרבות וכבר הזכרתי זאת בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוקי או לא איזו מן שיטה זו לגרום לאנשים לצפות במשהו ע"י מחיקת האופציות האחרות?

במקום לשפר את האיכות של המוצר שלך אתה הולך ומוחק את המוצר המתחרה, ממש שיא ההגינות והדאגה לצרכן.

אם לא מוצא חן בעיניהם שיעבירו את משחקי הליגה ליום אחר ככה שלא יהיה קונפליקט, אני בטוח שהחרדים יהיו מאוד מרוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני לא מבין הוא מאיפה יש לו את החוצפה לחשוב שכדורגל אנגלי מקביל לכדורזבל הישראלי (במיוחד של הפועל ת"א).

בקיצור אני רואה שלא אישרו את הבקשה שלו.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2809388,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו לא נשכח את הדיון על ערוץ הספורט שמעביר את כל השידורים מספורט5 ל 5+, אף אחד פה לא דואג לאזרח אלא רק לכיס שלו וגם על חשבון יושר והגינות בסיסיים.

משה תאומים מנסה ליצור מונופול וערוץ הספורט מנסה לקחת מהצופים דברים שהיו סטנדרטיים בזמן שהם התחברו לכבלים/יס ולקחת עבורם תשלום כפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גורם המקורב לנושא אמר ל-ynet: "היו שיחות עם פיפ"א, אנו מפעילים לחץ כבד, וכבר בקרוב יוחשכו המסכים בשידורי הכדורגל האירופי בשעת השידור של הליגה הישראלית ב'שלם וצפה'"

אם גם זה יקרה, לא יהיה בשביל מה לראות את הערוץ העלוב הזה 5+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(שריקות ברקע) "אם זכרוני אינו מטעני .... המהפכה הצרפתית....כיכר מרכזית, הפגנות, גרדום" (שריקות) .... אוף לא הייתי מתנגד למהפכה כזו מול עסקני/עשקני הכדור רגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם גם זה יקרה, לא יהיה בשביל מה לראות את הערוץ העלוב הזה 5+

"הערוץ העלוב הזה" הוא הדבר הטוב ביותר שקרה לחובבי הספורט בארץ. עם כל הכבוד לערוץ הספורט לפני עידן ספורט 5 פלוס, הוא לא היה רבע מספורט 5 פלוס עכשיו.

אין לי מושג למה בכלל התבכיינו אי פעם לגביו. כולם צריכים להגיד תודה רבה ולשתוק כי הם מקבלים כל כך הרבה תכנים תמורת תשלום סמלי(הרוב המכריע בכלל לא משלם את מלוא התשלום עבור ספורט 5 פלוס... למי שיש את חבילת הסרטים בYES למשל(אני), משלם כל כל ערוץ שיקנה בנוסף חצי מחיר, אז אני משלם 15 ש"ח בחודש. בהחלט מקובל ושווה. אני בעצם משלם 20 שקל בחודש כי אני מנוי על כל חבילת הספורט(+NBA, פוקס ספורט, יורו ספורט ניוז וערוץ הקבוצות) )

אבל הכתבה הזאת:http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2810181,00.html

מתחילה להפחיד אותי... עם כל צעקות ה"חרם צרכנים" על הפיי פר ויו, חייבים הפעם באמת לעשות את זה אם זה יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוני -בלוני

שחר - של יום רע

תאומים - הלא תמים

אתם זבל וגם הקבוצות שלכם אני מעדיף להיות אוהד של קבוצה פלסטינית ןלא של הכדורגל המזוויע שלכם .. אפסים

אתם לא תקבעו לנו מה לראות בסלון כמו שאני לא מכריח אתכם

עדיין !!

צריך להחרים כל מה שקשור אליכם

צריך להפסיק להסתכל בשידורים של הכדורגל הישראלי בכלל

וגם לא ללכת למשחקים ... בכלל , לא משנה מה יהיה

מי אתה חושב שאתה בכלל תאומים ?? שתגיד לי מה לראות אני אוהד

דרום אמריקאי ואירופאי שאתה תקבע לי בכלל מה לראות ..??

באיזה זכות אתה מבקש לחסום ערוץ שלי עולה כסף ויש לי זכות

מלאה לצפות במה שאני רוצה ... מנוול

החל מהיום אני אפסיק להשתמש בכל מותג שמזוהה איתך ועם

קבוצתך .... כן אני ועוד בערך 20 איש שהתארגנו לכך

אתה בסוף תשבר אני מבטיח לך

מי בכלל רוצה כדורגל ישראלי זבל ??

גם חברת הכבלים יודעת כי ביום שיחסמו ערוצים אנחנו נבטל את

שירות של הכבלים או הלוויין שימו לב אתם תחסמו שידור תדעו שאתם מבטלים הסכם חתום שיביא לתביעה בבית משפט

אני אוהד של בוקה גוניורס מארגנטינה ושם האוהדים קובעים הכל אפילו עם תהיה ליגה .... כן השכונה הכי ענייה בבואנוס איירס

יש לה את הקבוצה הכי חזקה בעולם !! כי העם אחריה עד הסוף והקבוצה יודעת שהיא מיצגת את המסכנים..

לאחד כמו לוני או תאומים שמה בארגנטינה היו מעשה סדום לעיני המצלמות במגרש אם היה מתנהג ככה ולא היו עוזרים לו 500 שוטרים

השוטרים גם אף פעם לא יכלו מולנו המופרעים משכונת הביבים ... בסוף יהיה מה שקרה בהפיכה אזרחית

מדינה עלובה כזאת וסחטנית PENDEJOS DEL ORTO כאן כל השלטון מסריח לי נמאס מהכל ואני משרת מילואים ומשלם מיסים כמו

פראייר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מדבר בשם אחרים ולא בשם עצמך?

למה אתה אמרת שבוקה ג'וניורס היא הקבוצה החזקה בעולם?

למה נראה לך שקבוצה של 20 אנשים יכולה להזיז את השערה השמאלית על הבוהן הימנית של תאומים?

אף אחד עדיין לא אמר שזה יקרה... אז אל תתנהג כאילו שזה כבר קרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תומך של מאומים ?? או מה ?.

זה שבוקה אלופת דרום אמריקה ידעת ?? ועכשיו יהיה משחק של בוקה מול מילאן שהיא אלופת אירופה ואני חושב שאם בוקה

תקח היא תהיה הקבוצה החזקה בעולם ... לא ??

גם קבוצה של 20 איש זה התחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

למה אתה מדבר בשם אחרים ולא בשם עצמך?

למה אתה אמרת שבוקה ג'וניורס היא הקבוצה החזקה בעולם?

חיכיתי עד עכשיו לענות לך ולא נשארתי חייב ... ;D

מה אמרת ?? " .... למה אתה אמרת שבוקה ג'וניורס היא הקבוצה החזקה בעולם?...." הנה הם כן הקבוצה החזקה בעולם

( לא באופן כזה רשמי אבל עדיין כך זה נחשב ..) בוקה אלופת ארגנטינה ואלופת הליברטדורס כיום גם מחזיקה בתואר

אלופת הבין יבשתי .. לאחר שניצחה את מילאן 3:1 .. הנה האתר הרשמי של בוקה http://www.bocajuniors.com.ar/default.cfm?act=votar&gr=1&id=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...