דיון| ישראל VS קרואטיה-9.10.2010 - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון| ישראל VS קרואטיה-9.10.2010

avi1231231900

Recommended Posts

^

לא נכון, מאמן זו כן בעיה, בעיה רצינית. מאמן קובע טקטיקה, מאמן קובע איזה שחקנים יעלו. כשהמאמן נותן הוראה לשחק כדורים ארוכים שאין לך שחקנים שיוכלו לעצור אותם בהתקפה, שמאמן מציב קשר ימני בתור מגן שמאלי, שמשחק עם קשרים אחוריים בתור בלמים וכו' - משהו כאן לא בסדר.

תעשה לי טובה -עם ניבחרת כמו שלנו צריך לקחת הימור רציני להגיע לאיזה שהוא השג קטנטן

ברקוביץ משוגע ואחד כמוהו יכול או להצליח בגדול או להפסיד בגדול

יותר גרוע מהקמפין הזה כבר לא יהיה -והוא לא רוצה כסף שזה עוד יתרון

לוזון רצה להביא מאמן זר וטוב, ברמה מעל המאמנים שיש בארץ. אם הוא היה מביא אחד כזה - בסדר, מילא. אבל ברגע שהוא הביא את פרננדז (כי להפתעתו הוא גילה שמאמן טוב משתכר בקצת יותר מ-20 שקל לשעה) הוא עשה את הצעד הכי מטומטם שהוא יכל לעשות - כי מאמנים בברמה של פרננדז יש כמו זבל בארץ. מצד שני - ברקוביץ'? בכלל לא בטוח שהוא היה המאמן המתאים. אבל יותר גרוע מזה לא יכול להיות. אם היה לברקו קצת פחות אגו היו צריכים להביא מאמן ישראלי בכיר (יצחק שום מישו?) ואת ברקו כעוזר, אבל זה לא יעבוד בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כי אכפת לי מהנבחרת לעומת אנשים אחרים שרק מחכים שתיפול.

אף אחד פה לא מחכה שהנחברת תיפול. פשוט יש אנשים ריאלים בחיים שמסתכלים על הרמת משחק של הנבחרת ועל רמת המשחק של הכדורגל בארץ ושואלים את עצמם מה זה הגועל נפש הזה.

הרבה יותר כייף לי לראות את נבחרת בכדורסל משחקים למרות שאני יודע שאלופי אירופה הם לא יהיו.

^

לא נכון, מאמן זו כן בעיה, בעיה רצינית. מאמן קובע טקטיקה, מאמן קובע איזה שחקנים יעלו. כשהמאמן נותן הוראה לשחק כדורים ארוכים שאין לך שחקנים שיוכלו לעצור אותם בהתקפה, שמאמן מציב קשר ימני בתור מגן שמאלי, שמשחק עם קשרים אחוריים בתור בלמים וכו' - משהו כאן לא בסדר..

בסדר אבל עם חבורה של עגלות גם אם תביא את ליפי על הקווים זה לא מה שיעזור לך.

וברקוביץ'? עוד ערס שחושב שמגיע לו הכל בחיים? בחיים לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה אמרו גם כשהקמפיין הקודם נכשל.

וגם זה שלפניו.

וזה שלפניו.

ממש ממש לא,הדור של היום באמת הרבה יותר מוכשר משל פעם,יש לנו המון המון כשרון בהתקפה,צריך רק לחכות הרוב השחקנים באמת יגיעו לשיא שלהם.

והמאמן לא בעיה,הרוב רצה פעם את גרנט שיאמן את הנבחרת,אחרי זה קשטן,עכשיו לוזון בחר את פרננדז,מה הלאה?

הנה כבר האתר של אופירע התחיל כבר במסע הגירוש של פרנדדז ולרמוז קלות שברקו הוא ''המאמן'' היחיד שיכול לעלות אותנו לקמפיין כל שהוא.

בדיחה עצובה האתר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש ממש לא,הדור של היום באמת הרבה יותר מוכשר משל פעם,יש לנו המון המון כשרון בהתקפה,צריך רק לחכות הרוב השחקנים באמת יגיעו לשיא שלהם.

ממש ממש כן. אין לנו שום דבר שמשתווה לשלישיית עטר-ברקוביץ'-רביבו שהייתה לנו בזמנו. כמה שחקנים היום יש לך כמו ראובן עטר שגם יש להם יכולת טכנית גבוהה וגם יתנו את הנשמה על המגרש? לא ורמוט, לא גולסה ולא אף אחד אחר בנבחרת היום לא מסוגל להיכנס למשבצת של שחקן נשמה, אחד כזה שיורק דם על הדשא. היום אנחנו תמיד נעדיף לביים נפילה מאשר באמת להיכנס לכיוון השער.

חשוב לזכור שכישרון זה לא הכל, זה טוב בשביל לכדרר, אבל זה לא עוזר כשצריך להפעיל את הראש או לתת מסירה אחרונה מול השער. קור רוח, נחישות, חברות, משמעת טקטית... כל כך הרבה דברים ששחקן כדורגל אמיתי צריך מעבר לכישרון טכני. אה, כן - גם רצון להזיע, אבל זה כבר לא בסקאלה של השחקן הישראלי, אז חבל להזכיר את זה.

עם הנבחרת של היום לא היית משיג את נס "פארק דה-פרנס".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW נס פארק דה פרנס,מי ישמע מה זה עזר לנו שניצחנו את פאקינג נבחרת צרפת.

פערי הרמות הצטמצמו מאז,הנה תראה נבחרת חלשה מאוד כמו אזרבגי'אן ניצחה את טורקה שמאמן אותה אחת המאמנים הכי גדולים בעולם כיום שזה חוס הידינק.

צריך קצת מזל גם בכל הדברים האלה,אין לי ספק שקמפיין הבא עם הגרלה נוחה כמו של השנה נוכל לעלות למונדיאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW נס פארק דה פרנס,מי ישמע מה זה עזר לנו שניצחנו את פאקינג נבחרת צרפת.

פערי הרמות הצטמצמו מאז,הנה תראה נבחרת חלשה מאוד כמו אזרבגי'אן ניצחה את טורקה שמאמן אותה אחת המאמנים הכי גדולים בעולם כיום שזה חוס הידינק.

צריך קצת מזל גם בכל הדברים האלה,אין לי ספק שקמפיין הבא עם הגרלה נוחה כמו של השנה נוכל לעלות למונדיאל.

פארק דה פרנס מאוד עזר לנו. הוא עזר לנו להאמין שזה אפשרי, הוא עזר לנו לקבל יותר מוטיבציה והוא לפחות נתן לנו לרשום פרק היסטורי יפה.

פערי הרמות אכן הצטמצמו, פתאום הקוראיות הן כבר לא בשר תותחים, אורוגוואי מתחילה לחזור לימיה היפים, קבוצות אפריקאיות שקודם לא היית יורק לכיוונן כמו מרוקו הפכו להיות כוח יותר משמעותי ובכלל הגדולות כבר מתחילות להתאמץ הרבה יותר מול הקבוצות שפעם לא היה צריך להזיע נגדן.

אבל אתה טועה בחלק השני - אין פה שום מזל. בוודאי, מזל עוזר, אף פעם לא מזיק שיש קצת מזל, אבל יש פה מגמה ברורה שזה לא פעם ראשוה שאנחנו רואים אותה. מזל הוא עניין חד פעמי, זה שגאנה מגיעה לרגע גמר מונדיאל זה כבר לא עניין של מזל. זה מתוכנן, זה סבלני ויש הרבה עבודה שבאה לפני זה אבל אני לא ארחיב על זה כרגע כי זה ארוך ותתייאש אחרי 2 שורות.

הכי אהבתי את המשפט הבא: "אין לי ספק שקמפיין הבא עם הגרלה נוחה כמו של השנה נוכל לעלות למונדיאל." :lol:

אתה יכול להזכיר לי מה אמרו בסוף הקמפיין הקודם אחרי שנכשלנו מול בית (שבזמנו) היה ההגרלה הכי נוחה שקיבלנו? :facepalm:

חלאס, די כבר עם "בשנה הבאה עם הגרלה יותר נוחה"... כל פעם אלה אותן מנטרות, כל פעם אותן הבטחות, כל פעם מאמן כושל שמסתפק בתיקו בשביל לכסות את אחוריו וכל פעם אוהדים שבטוחים ש"השנה זה השנה". במילים אחרות - שיטת לוזון במיטבה.

צאו מזה, תתעוררו! אנחנו פשוט לא מספיק טובים (בעיקר בראש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...