דיון| ישראל VS קרואטיה-9.10.2010 - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון| ישראל VS קרואטיה-9.10.2010

avi1231231900

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אלרואי כהן ויוסי בניון זומנו, סהר, בוזגלו וידין בחוץ.

רגע האמת של נבחרת ישראל במוקדמות היורו מתקרב, עם צמד משחקים חשוב שיקבע לאן פניה מועדות. המפגש הראשון ייערך בארץ ב-9 באוקטובר מול קרואטיה ברמת גן ושלושה ימים לאחר מכן ייערך משחק נוסף, מול נבחרת יוון בחוץ.

מאמן הנבחרת הלאומית, לואיס פרננדז, פירסם את הסגל לשני המשחקים החשובים באוקטובר:

שוערים: דודו אוואט, אריאל הרוש, אוהד לויטה.

הגנה: דקל קינן, דני בונדר, דדי בן דיין, טל בן חיים, יואב זיו, רמי גרשון, אושרי רואש.

קישור: תמיר כהן, אלמוג כהן, בירם כיאל, ביברס נאתכו, ליאור רפאלוב, גילי ורמוט, ערן זהבי, אייל גולסה, יוסי בניון, דור מלול.

התקפה: עמית בן שושן, איתי שכטר, אליניב ברדה, עומר דמארי, אלרואי כהן, רוברטו קולאוטי.

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.285.86250.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרואטיה נותנת רביעיה

וישראל תתן חמישייה.די עם הזלזול הזה.

בספורט הכל אפשרי,על הנייר מי שצריכות לעלות מכל בית זה המדורגת 1 ו2 .אבל אני חושב שאפשר לעשות את זה.

אל אל ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היחיד שזלזל פה זה אתה. בקרואטיה...

אם אתה מאמין שלנבחרת שמשחקת בצורה כזאת יש סיכוי לעלות אז....בהצלחה

אני בחיים לא אזלזל בנבחרת כמו קרואטיה הם קבוצה עדיפה עלינו בכל עמדה,אני בסך הכל אומר שזה והכל יכול להיות.כל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה ביום נתון.

אם נבחרת יוון לקחה את יורו 2004 אז גם אנחנו מסוגלים לעלות ליורו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באמת ובתמים מאמין בזה? שיש איזשהו יקום מקבילי שבו הנבחרת שלנו משתווה לנבחרת יוונית\טורקית?

ביום טוב שלנו וסגל נוער שלהם, אנחנו נוציא בלחץ תיקו.

בכדורגל אמנם הכל יכול להיות, אם היינו עכשיו בפלאיאוף עליה וכל מה שמפריד בין הנבחרת למונדיאל זה 90 דק' של לחימה אז הייתי אומר ואללה הכל יכול להיות.

אבל בסדרה של משחקים נגד נבחרות כשאנחנו מציגים משחק זוועה לאורך כל הדרך באמת שאין סיבה להיות אופטימי.

אני פשוט משתמש בהגיון בריא. הנבחרת של ברקוביץ' ורביבו בזמנו לא הצליחו לעלות לא ליורו ולא למונדיאל. הנבחרת הנוכחית הרבה יותר גרועה. אני פשוט לא רואה שום סיכוי לעליה. זה לא מזלזול, זה פשוט נטו הסתכלות על איך שהדברים מתנהלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהנבחרת היוונית כבר מזמן לא מה שהיא הייתה פעם, והיא לא כ"כ חזקה. בארץ אפשר אפילו לגנוב 1-0 קטן, ביוון עם בונקר עצבני להוציא תיקו (בונקר בסגנון מוריניו בקאמפ נואו עונה קודמת). בסופו של דבר יוון לקחה ככה אליפות אירופה, לא?

אבל קרואטיה זה סיפור אחר לגמרי. אחת הנבחרות החזקות באירופה, בארץ עם הרבה הרבה מזל ובונקר אפשר לסחוט תיקו - במשחק חוץ הסיכויים לא להפסיד שואפים לאפס.

גם אני מאוד רוצה להיות אופטימי ומה שכתבתי פה די אופטימי בסופו של דבר (אם הייתי צריך להמר הייתי שם על שני הפסדים לקרואטיה, תיקו ביתי מול יוון והפסד חוץ), אבל הנבחרת די חלשה עם מאמן שאני לא מחזיק ממנו (למה הביאו את הפרננדז הזה אם בארץ יש מאמנים לא פחות טובים שהיו עולים חצי ממנו לעזאזל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהנבחרת היוונית כבר מזמן לא מה שהיא הייתה פעם, והיא לא כ"כ חזקה. בארץ אפשר אפילו לגנוב 1-0 קטן, ביוון עם בונקר עצבני להוציא תיקו (בונקר בסגנון מוריניו בקאמפ נואו עונה קודמת). בסופו של דבר יוון לקחה ככה אליפות אירופה, לא?

אבל קרואטיה זה סיפור אחר לגמרי. אחת הנבחרות החזקות באירופה, בארץ עם הרבה הרבה מזל ובונקר אפשר לסחוט תיקו - במשחק חוץ הסיכויים לא להפסיד שואפים לאפס.

גם אני מאוד רוצה להיות אופטימי ומה שכתבתי פה די אופטימי בסופו של דבר (אם הייתי צריך להמר הייתי שם על שני הפסדים לקרואטיה, תיקו ביתי מול יוון והפסד חוץ), אבל הנבחרת די חלשה עם מאמן שאני לא מחזיק ממנו (למה הביאו את הפרננדז הזה אם בארץ יש מאמנים לא פחות טובים שהיו עולים חצי ממנו לעזאזל).

אני מאמין שגם מול קרואטיה אפשר לגנוב 1-0 קטן,זה לא בשמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סופית-יוסי בניון לא ישחק מול קרואטיה ויוון ייעדר תקופה ארוכה מהמגרשים.

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.285.86634.html

למרות זאת אני מאמין שזה אפשרי,

בואו לעודד את הנבחרת,

אל אל ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול יוון וגיאורגיה ניצחו וכעת הם במקומות 1 ו2.

היום ב21:05 המשחק החשוב מול נבחרת קרואטיה.

נותרו כרטיסים לשערים 13-14 ו6-7.בואו לעודד את הנבחרת.

זה אפשרי,

המכירה כעת היא דרך קופות האיצטדיון בלבד.

יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיקים אותי האנשים בארץ,אני רואה תגובות של אנשים שאומרים שפרננדז ''פחדן'',בגלל שהוא יעלה עם 5-3-2 ככל הנראה,זה יותר סוג של 3-5-2 שהשחקנים בכנף(ככל הנראה אלרוהי כהן ויואב זין)לא כל כך אמורים להיות בלחץ ולהשאר תמיד למטה,זה יותר התקפי מה4-5-1 ששיחקנו בגרוזיה.

קרואטיה ביום טוב יכולה לדגדג בקלות את נבחרות העל כמו ברזיל,ספרד,וכל אלה,יש להם חוד מפחיד.

כל הנבחרת שמה עדיפה על כל שחקן שיש לנו בארץ,אולי למעט בן חיים.

רקטיץ',אדוארדו(שאני מת על השחקן הזה,נו אני אוהד ארסנל),מודריץ',קוזמנוביץ,סרנה הם שמות ענקיים ביחס לישראל,אני לא רואה אותנו מנצחים נבחרת חזקה כמו קרואטיה,תיקו יהיה בהחלט הישג.

מה שיצא טוב זה שביברס,ורמוט,שכטר,ברדה-כל אלה ישחקו,הם רביעייה מאוד טכנית וזריזה,עם קצת מזל נוכל לעקוץ אותם במיתפרצות.

שיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...