דיון| ישראל VS קרואטיה-9.10.2010 - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון| ישראל VS קרואטיה-9.10.2010

avi1231231900

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קרואטיה לא ממש התקשתה נגדנו,אחרי ה2-0 הם כבר שיחקו בעמידה ובהילוך שלישי,דקל קינן השחקןהכי אוברטייד שראיתי בימיי,יותר שחקן ג'ודו.

היתביישתי לראות את המשחק הזה בגלל הפרשון של ברקוביץ,מביך...כל כך. :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מאמנים בישראל מתעקשים לעשות מעצמם מפגרים אחרי משחק?

"דווקא בחצי השני ניצחנו"...אלוהים...........

:goodposting:

ישראל פשוט נבחרת מאוד בינונית..עד חלשה.

מה לעשות ,זה המצב וזהו.

מסכים חלקית. אנחנו אכן מאוד בינוניים ביום טוב (חלק מזה קשור ישירות לשלושת המאמנים המצויינים האחרונים שהיו לנו) אבל הפיתרון לא טמון בנבחרת או בשחקנים הנוכחיים אלא בתשתית שלנו ובעובדה שאנחנו לא אוהבים לעבוד קשה וזה מחלחל ממאמני הילדים והנוער ועד לבוגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד - אני מקווה שקיבלת את התשובה שלך.

שחקני הכדורגל והעסקנים המעורבים הם המיץ של הזבל במדינה שלנו. העסקנים (ויו"ר ההתאחדות) מייצגים את השחיתות והקומבינות. השחקנים מייצגים את הערסים הדפ"רניקים שמגיל קטן חונכו לכך שהכל מגיע להם, ואין להם צורך להשקיע או להתאמץ. ממילא ישלמו להם הרבה כסף, כי עדיין האנשים כאן צמאים כל כך לטיפת שהם גם יעשו מנוי לליגה למקומות עבודה אם זה הדבר היחידי שהיה בנמצא.

טוב יעשו האנשים במדינה אם הם יפסיקו להגיע למשחקי הנבחרת. אולי אם נצביע ברגליים, משהו ישתנה בהתאחדות הרקובה ובמועדוני הכדורגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נותרו כרטיסים בודדים, למה אתה מתחנן שאנשים יבואו למשחק? :screwy:

נותרו כרטיסים בודדים לשער 2-3,השער הטוב באיצטדיון.

לא אמרתי שנותרו כרטיסים בודדים למשחק,

כי אכפת לי מהנבחרת לעומת אנשים אחרים שרק מחכים שתיפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל שלא צפיתי במשחקים הפעם

אמרתי שצריך לקחת הימור עם ברקוביץ יכשל בגדול או ינצח בגדול

אבל לא היו חייבים לשלם הרבה למאמן זר -מה קרה ? קמפין סופר כושל אפילו במונחים של הניבחרת המסריחה שלנו

סליחה אבל מי שקונה כרטיסים צריך להיות אידיוט -שיעיפו את לוזון והמאמן האידיוט הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מת שברקוביץ יהיה מאמן הנבחרת ואחרי שהוא יכשל אנשים כמוך קרירין וכמו 90 אחוז מהעם הזה ישתקו קצת עם זה שהוא צריך להיות מאמן הנבחרת.

הוא רוצה לאמן?,אין לי בעיה שיוכיח את עצמו בקבוצות אחרות קודם כל,למה שהוא יקבל ישר את הנבחרת?,ישראלי מצוי מה שנקרא,כל העולם נגדנו מבחינתו,שלא נדבר על כל פליטות הפה ההזויות האלה שלו.

האתר של אופירע עושה ל80 אחוז מהעם שטיפת מח רצינית,וחבל שכך,הבן אדם לייצן,מאמן נבחרת ישראל?,תעשה לי טובה.

התגובה שלי בפורום אחר אחרי המשחק.

חבל חבל שבמשחק כזה לא הוצאנו לפחות נקודה אחת.

ההגנה שלנו הייתה על הפנים,ממש על הפנים,גם העתיד לא נראה כל כך ורוד בכל מה שקשור להגנה,בונדר זה שחקן ההגנה יחידי שהוא עוד ''נורמלי''.

ההתקפה אבל הייתה לא רעה בכלל,יש לנו בסיס מצוין לקמפיין הבא,אני לא מאמין שיש לנו עוד מה למכור בקמפיין הזה,הכל כבר גמור וסגור.

שכטר הוא נקודת האור היחידה,הוא התבגר קצת מאז שהוא היה בנתניה,אבל עוד לא מספיק,שחקן ברמה גבוהה מאוד והיה המיצטיין בנבחרת.

כל השאר עם משחק בינוני מאוד ומטה,דקל קינן פשוט אוברטייד ברמות על,הבן אדם גאון שהוא השיג חוזה מבלקפול.

שיהיה בהצלחה בהמשך,אני לא כל כך מאוכזב כי לא ציפיתי באמת היום שנוציא נק',אני יותר ממופתע מאיך שנראנו היום,בעיקר בהתקפה,יש לנו הרבה כשרון שמה.

וד'א,רמי גרשון...הוא העתיד של העורף של הנבחרת,נקווה שהוא יממש את מלוא הפונטציאל שלו,לקמפיין הבא אנחנו נבוא הרבה יותר טובים,עם שחקנים שהם בשיא שלהם(ורמוט,שכטר,בונדר,אולי בן סהר,יצחקי,עטר,ביברס,אלמוג,גולסה,בוזגלו,וכו' וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וד'א,רמי גרשון...הוא העתיד של העורף של הנבחרת,נקווה שהוא יממש את מלוא הפונטציאל שלו,לקמפיין הבא אנחנו נבוא הרבה יותר טובים,עם שחקנים שהם בשיא שלהם(ורמוט,שכטר,בונדר,אולי בן סהר,יצחקי,עטר,ביברס,אלמוג,גולסה,בוזגלו,וכו' וכו').

את זה אמרו גם כשהקמפיין הקודם נכשל.

וגם זה שלפניו.

וזה שלפניו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מת שברקוביץ יהיה מאמן הנבחרת ואחרי שהוא יכשל אנשים כמוך קרירין וכמו 90 אחוז מהעם הזה ישתקו קצת עם זה שהוא צריך להיות מאמן הנבחרת.

הוא רוצה לאמן?,אין לי בעיה שיוכיח את עצמו בקבוצות אחרות קודם כל,למה שהוא יקבל ישר את הנבחרת?,ישראלי מצוי מה שנקרא,כל העולם נגדנו מבחינתו,שלא נדבר על כל פליטות הפה ההזויות האלה שלו.

האתר של אופירע עושה ל80 אחוז מהעם שטיפת מח רצינית,וחבל שכך,הבן אדם לייצן,מאמן נבחרת ישראל?,תעשה לי טובה.

תעשה לי טובה -עם ניבחרת כמו שלנו צריך לקחת הימור רציני להגיע לאיזה שהוא השג קטנטן

ברקוביץ משוגע ואחד כמוהו יכול או להצליח בגדול או להפסיד בגדול

יותר גרוע מהקמפין הזה כבר לא יהיה -והוא לא רוצה כסף שזה עוד יתרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיניין הוא שתמיד מחפשים קיצורי דרך.ברקוביץ מאמן הנבחרת זה כמו שמראדונה אימן את ארגרטינה.מאמן זה לא הבעייה.למה אף-פעם לא ניסו לבנות כאן תשתית אירופאית?עם 5 ימי אימונים בשבוע.

בגלל זה אני לא מבין את מ.כ חיפה שרוצים להיות מועדון אירופאי.בסדר אז הם הכשירו להם סקאוטר(חרזי),וזהו,כאן זה נגמר? קיצורי דרך לא עובדים אף-פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...