הסלרי שיכול!! 1.6GHZ - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסלרי שיכול!! 1.6GHZ

prince amir

Recommended Posts

LOL!

אחלה ביצועים...

בפעם הבאה, תאכסן את התמונות שלך על שרת נורמלי.

ובנימה יותר רצינית, התוצאה נראית מאוד מכובדת ושוב מראה את חוזקו של הסלרון החדש באוברקלוקינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים יש לי כרטיס SCSI 68PIN , כרטיס רשת, כרטיס פריסה ל ,כרטיס קול, כרטיס SCSI לסורק אבל אני לא חושב שאחבר אותו

384MB , שני HD SCSI שעדיין לא מחוברים , אני עובד עם HD ישן של 8 GB עד שאני אסדר הכול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שינוי בביוס פתאום נוצר שינוי שמאפשר הגברה של מהירות ה FSB ללא בעיות מיוחדות

הצלחתי להגביר את המהירות ל 1.6GHZ אבל הבעיה בעיקרת היא חום רב שנוצר וללא מאוורר טוב שיגיע עוד מעט אין מה לעשות הרבה.

המאוורר המסכן של הסלרון פשוט לא יכול לעמוד בקצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הלוח הטוב ביותר להמהרת הסלרי טואלטין שאפשר להשיג ברץ בארץ :

http://www.asus.com.tw/mb/socket370/tua266/overview.htm

אפשר לעבוד איתו גם עים SDRAM וגם עים

כך שבמצב אן מגבלה ל FSB כי פס ה רחב יותר.

הלוח הזה זול טיפה מה TUSL2-C

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שינוי בביוס פתאום נוצר שינוי שמאפשר הגברה של מהירות ה FSB ללא בעיות מיוחדות

הצלחתי להגביר את המהירות ל 1.6GHZ אבל הבעיה בעיקרת היא חום רב שנוצר וללא מאוורר טוב שיגיע עוד מעט אין מה לעשות הרבה.

המאוורר המסכן של הסלרון פשוט לא יכול לעמוד בקצב.

מה ? איזה באס ומה בדיוק עשית בביוס !?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי ההחלפה של הביוס דרך התוכנה של פתאום היה שינוי רציני לא שנראה לעין אלא שפשוט היה אפשר להפוך ל 133:133:33

והיד עוד נטויה, המגבלה היחידה שבה נעצרתי היתה חום המעבד אשר עלה ל 60 מעלות עקב שנוי דרסטי ועם המאוורר הפשוט שלו זה לא יספיק

לכן אני לוקח את הסיכון ושם את המאוורר הכי חזק שיש TT DRAGON ORB 3 בתור מערכת הכי חזקה בינתיים.

נראה לאן המערכת תגיע !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...