משרד החינוך מכה שנית- שנת הלימודים תתחיל משביתה בעל יסודיים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משרד החינוך מכה שנית- שנת הלימודים תתחיל משביתה בעל יסודיים

EasyPooper

Recommended Posts

ARENT WE ALL?

אבל מה שאני חושש ממנו זה האיומים על שביתת ענק באוקטובר, אני עכשיו ביא ואם תיהיה שביתה באוקטובר כל הדור שלי יוכל לאמר שהוא עבר DOUBLE PENETRATION...

בולשיט אחי ,החברה הקודמים שחווה שביתת ענק בי"א או י"(אלה שהיהו שיכבה מעליי אם אני לא טועה ) ,קיבלו הקלות כאלו שאתה הייתה חולם לקבל (לא סתם המספרים של מקבלי הבגרות ,לפחות בבית ספר שלי ,לא צנחו בגלל השביתות ,אפילו טיפה עלו ) ,כנ"ל גם לגביי החברה שלמדו בזמן לבנון השנייה ואלו שלמדו בשדרות בזמן שחטפו קסאמים .

לא שאני חס וחלילה בעד שביתה ,אבל אני אומר שזה לא כל כך נורא (האמת שלא אכפת לי מי יודע מה ,תכלס אני עולה לי"ב ,כמעט ולא נשאר לי מה לעשות מלבד תיקונים וליטושים לבגרות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ARENT WE ALL?

אבל מה שאני חושש ממנו זה האיומים על שביתת ענק באוקטובר, אני עכשיו ביא ואם תיהיה שביתה באוקטובר כל הדור שלי יוכל לאמר שהוא עבר DOUBLE PENETRATION...

דווקא באוקטובר יוצאים משחקים טובים לא?? :) זה יכול להתאים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתום ישיבה סוערת, החליט מטה המאבק של מרכז השלטון המקומי להיענות לפניית שר החינוך, גדעון סער, ולאפשר את פתיחת שנת הלימודים ב 1/9 כסדרה, כדי לא לפגום ביום החגיגי של הילדים וההורים. מיד אחרי החגים- שביתה כללית ברשויות המקומיות. יו"ר מרכז השלטון המקומי, שלמה בוחבוט: "את מה שהממשלה חייבת לשלם, כיום הרשויות משלמות ומחר ההורים ישלמו. כדי למנוע הכנסת יד גסה לכיסם של ההורים אנו יוצאים למאבק ושביתה, כולל שרותי הניקיון, דוחות החנייה, מערכת החינוך והחינוך המיוחד". ראשי הרשויות קוראים לראש הממשלה להתערב במשבר

http://www.masham.org.il/Dovruet/Katavot/Pages/%D7%A9%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A9%D7%99%D7%9D%D7%91%D7%A4%D7%AA%D7%99%D7%97%D7%AA%D7%A9%D7%A0%D7%AA%D7%94%D7%9C%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%93%D7%99%D7%9D%D7%94%D7%97%D7%9C%D7%9E%D7%94-1%D7%91%D7%A1%D7%A4%D7%98%D7%9E%D7%91%D7%A8.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...