חוות דעת על מחשב נייד Dell Inspiron n4030 i3-350M HD 530v - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מחשב נייד Dell Inspiron n4030 i3-350M HD 530v

Roman123

Recommended Posts

שלום

אני מחפש מחשב של 14 אינץ בתקציב של עד 4000 שח למטרות של לימודים, סרטים, הורדות והרצה של מס' יישומים במקביל.

מה דעתכם על המחשב הזה?

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=15738

ועוד שאלה, האם המסך המבריק מסנוור ומשתקף רק בשימוש בחוץ או במצבים נוספים?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה דווקא בנייד הזה???.

דבר ראשון היא אחת החברות המובילות בייצור מחשבים ניידים... המחשבים שלה פשוט נחטפים בארצות הברית.

דבר שני ומאוד חשוב החברה נותנת לך 3 שנים אחריות, מה שאף חברה אחרת לא נותנת.

בעיקרון ההתלבטות שלי היא בין לHP וכנראה שאני ילך על ה- מכיוון ששמעתי עליו ביקורות טובות יותר מאשר על הHP

רק מעניין אותי לדעת אם יש אפשרות הרחבת ... וזה לא מצויין בשום מקום... אם יש משהו שיכול לענות לי על זה אני מודה מראש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד שאלה, האם המסך המבריק מסנוור ומשתקף רק בשימוש בחוץ או במצבים נוספים?

בכל מצב שיש בו אור ישיר, גם אם זה מנורה מעל השולחן - המנורה תשתקף במסך. בגלל זה מומלץ מסך מט

משהו יודע אולי עם יש למחשב הזה אפשרות של הרחבת הזיכרון הפנימי????

אם הוא מגיע עם 4 ג'יגה, לדעתי 2 הסלוטים לזכרונות כבר תפוסים. אני לא רואה מצב שבוא שמו סטיק של 4 ג'יגה במחשב זול יחסית

או במילים אחרות מה השיקול המרכזי אצלכם? העיצוב? המסך? המשקל?...

כשאני בוחר נייד, חשוב לי בעיקר משקל, סוג המסך (מט) וזמן הסוללה. אם המחשב יותר או פחות חזק זה פחות נוראי בד"כ

דבר ראשון היא אחת החברות המובילות בייצור מחשבים ניידים... המחשבים שלה פשוט נחטפים בארצות הברית.

דבר שני ומאוד חשוב החברה נותנת לך 3 שנים אחריות, מה שאף חברה אחרת לא נותנת.

מה שאתה אומר לא נכון, המחשבים של דל לא טובים יותר ממחשבים של כל חברה אחרת.

היתרון של דל בארץ הוא מחיר סביר עם אחריות ארוכה יחסית לחברות אחרות, אבל אצל כל חברה אפשר להרחיב אחריות בתוספת מחיר.

לי יש שנקנה עם 3 שנים אחריות ודעתי הוא מחשב מעולה ועדיף אולי על כל דגם של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו יודע אולי עם יש למחשב הזה אפשרות של הרחבת הזיכרון הפנימי?

אם הוא מגיע עם 4 ג'יגה, לדעתי 2 הסלוטים לזכרונות כבר תפוסים. אני לא רואה מצב שבוא שמו סטיק של 4 ג'יגה במחשב זול יחסית

לא בדיוק הבנתי מה אמרת פה??

ולגבי מה שאמרת על ה אני עוד לא מצאתי מחשב אחד של שנמכר עם אחריות ליותר משנה אלה בתוספת תשלום של 600 שקל לקבלת עוד שנתיים אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבים ניידים יש 2 סלוטים שבהם יש מקום ל 2 מודולים של זיכרון

מה שאומר אם יש שם כבר 4GB אזי 2gbX2gb = 4GB מה שאומר כי הסלוטים תפוסים,אתה יכול לשדרג ע"י החלפת מודול 2GB במודול 4GB

אשר ערכת השבבים תומכת עד 8GB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מולגבי מה שאמרת על ה HP אני עוד לא מצאתי מחשב אחד של HP שנמכר עם אחריות ליותר משנה אלה בתוספת תשלום של 600 שקל לקבלת עוד שנתיים אחריות

הסדרה הבכירה שלהם ה-elitebook מגיע עם 3 שנים, הסדרה מקבילה לסדרת ה-T של לנובו או לסדרת ה-e של דל.

הנה דוגמאות:

http://www.nayadnayad.co.il/Product.aspx?ProductID=762

http://www.skypc.co.il/Product.asp?PID=WK301EA&Cat2ID=&Cat2Cat1ID=14&Rnd=04/09/2010%2013:55:58

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...