Dell N3010 החלטה סופית ? - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell N3010 החלטה סופית ?

L4ma11

Recommended Posts

אני קיבלתי היום את המחשב Vostro 3300, אחרי התלבטויות רבות בינו לבין ה N3010.. כרגע עדיין לא הפעלתי אותו.

אך נכון לרגע זה, אני יכול להגיע לך בוודאות, שהמחשב הזה הרבה יותר יפה מ N3010 (שאותו ראיתי בכל הצבעים).

גם מבחינת העובי.. שזה קריטי בשבילי (כדי להכנס לתיק לימודים), גם מבחינת ה-,

וגם מבחינת החומר שעשוי עטיפת המחשב, כי ה N3010 משאיר טביעות אצבע בכל נגיע בו, וזה די מעצבן..

לבסוף, המסך המט, שעושה את החיים הרבה יותר קלים ואיכותיים במצב שיש שמש / אור כלשהו מאחורייך.

אם תרצי להמתין עוד מס' ימים, אוכל להתקין ולומר לך מה ההתרשמות שלי גם מבחינת ביצועי המחשב.

בהצלחה.

אשמח מאוד

מה אתה מצפה להריץ עם g310m?

מדובר בכרטיס מסך חלש (חלש אפילו מה-5470 של AMD)

דברים רגילים - לא משחקים וזה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה שאתה מתאר לא צריך כרטיס מסך בכלל. הוא רק יפגע לך בזמן סוללה

ואני לא הייתי קונה את הווסטרו (בגלל הסוללה) או את ה-3010 (בגלל המסך)

אבל כבר היה לך דיון אחד בנושא הזה

מה אם משדרגים ?

ומה כן היית קונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Access denied, אתה כנראה לא מבין אותה נכון (ואם לא שמת לב, מדובר באישה)

היא כבר ירדה מהקטע של הכרטיס המסך (כי אכן אין לה שימוש בו). זו הסיבה שגם אני לא לקחתי כרטיס מסך חיצוני (שלא נדבר על העובדה שהוא גורם למחשב להתחמם וגורם מס' 1 לבעיות במחשב נייד)

לגבי מה שאתה היית קונה או לא, בוא נאמר כ-80% מגיעים כיום עם מסך מבריק, ואני מסכים שזה לא נוח וזה הורס את העיניים תרתי משמע.

לגבי הוסטרו, אפשר לשרדג / לרכוש נוספת ובזה פתרת את הבעיה. כמו כן אל תשכח שהסוללה אומנם קטנה, אך גם המשקל בהתאם.

לכן אם נערכים בהתאם, למקומות שידוע מראש שיש מקור חשמל - לוקחים את הסוללה הקטנה. ואם מתכננים להעדר מנקודת חשמל למשך זמן רב, לוקחים את הסוללה הגדולה (8 תאים)

אני רכשתי את המחשב הנ"ל שלשום, ועד כה אני מרוצה מאוד. ממליץ בחום ואהבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

גם אני מעוניין לרכוש עוד יומיים בערך מהחנות הזאת את ה- vostro 3500 i 330m.

רציתי לשאול אם הרחבתם שם את הזיכרון?

המחשב שלי בעיקרון מגיע עם הארד דיסק של 250 ג'יגה. האם יש טעם להגדיל ל- 320? אני מעדיף לקבל את המחשב בארגז סגור כי אני לא סומך עליהם שלא יגעו בחומרה של המחשב. אגב בגלל זה נראה לי עדיף לקפוץ ל- ksp ולהכניס בעצמי כרטיס . מה גם שאני לא יודע איזה כרטיס הם דוחפים לי.

אשמח לשמוע איזה הרחבות ביקשתם. תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Access denied, אתה כנראה לא מבין אותה נכון (ואם לא שמת לב, מדובר באישה)

תודה על ההבהרה :)

לגבי הוסטרו, אפשר לשרדג / לרכוש נוספת ובזה פתרת את הבעיה. כמו כן אל תשכח שהסוללה אומנם קטנה, אך גם המשקל בהתאם.

שאלה : האם רכשת של 8 תאים ? אם כן , האם היא בולטת מלמטה או מהצד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

גם אני מעוניין לרכוש עוד יומיים בערך מהחנות הזאת את ה- vostro 3500 i 330m.

רציתי לשאול אם הרחבתם שם את הזיכרון?

המחשב שלי בעיקרון מגיע עם הארד דיסק של 250 ג'יגה. האם יש טעם להגדיל ל- 320? אני מעדיף לקבל את המחשב בארגז סגור כי אני לא סומך עליהם שלא יגעו בחומרה של המחשב. אגב בגלל זה נראה לי עדיף לקפוץ ל- ksp ולהכניס בעצמי כרטיס . מה גם שאני לא יודע איזה כרטיס הם דוחפים לי.

אשמח לשמוע איזה הרחבות ביקשתם. תודה!

נתחיל מזה שלא רכשתי את המחשב ב NotebookClub, אלא ב-shopeilat במחיר די מוזל (3300 ש"ח, עם דיסק של 320 גיגה והקופסא הגיעה סגורה ישירות מהספק). החנות הנ"ל לא עושה משלוחים מחוץ לאילת, אך לא חסר אנשים שיורדים לאילת בתקופה הזו :)

מעבר לכך, יש שם בחור נחמד מאוד, והוא נתן מענה ואדיבות בצורה יוצאת מן הכלל.

אני לא שדרגתי את הזיכרון, כי כרגע אין לי צורך בכך. זה משהו שאני תמיד אוכל לשדרג בעתיד במידה ואצטרך. (זה גם יעלה יותר זול).

L4ma11 : לא, רכשתי את הסוללה של ה-4 תאים, בדיוק מאותה סיבה שלא שדרגתי את הזיכרון.

היום בדקתי את המחשב עם הסוללה של ה-4 תאים, אחרי טעינה מלאה, הסוללה החזיקה לי שעתיים וחצי בדיוק.

בכל אופן, הסוללה 8 תאים בולטת כלפי מטה, מה שנותן קצת שיפוע למחשב. אם המחשב יושב על שולחן.. זה יכול אפילו להיות יותר נוח.

אך אם הוא יהיה על הרגליים, זה יהיה קצת מעצבן. זו גם הייתה ההתלבטות היחידה שלי, והגעתי למסקנה שעם כל היתרונות שיש במחשב, זה גובר על החיסרון הנ"ל שאפשר לפתור אותו ברכישת של 8 תאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת סדר. (כל הדברים נאמרים בלשון זכר אבל מופנים לשני המינים)

סוללה בולטת לא נוחה בתיק - במיוחד לסטודנט שצריך לקחת גם לא מעט דפים ואיזה ספר או שניים.

לזה תוסיף משקל נוסף שסוללה כזו לוקחת, והמחיר שנוסף שהיא עולה וזה כבר גורם לקניה להראות פחות כדאית

זמן הסוללה בעיניי הוא חשוב מאוד. ועדיין אני לא אומר שאי אפשר להסתדר עם שעתיים עבודה (המצב הראלי בווסטרו)

זה רק משהו לחשוב עליו למי שרוצה לפעמים לא לקחת את המטען.

יש את ה-4320s של שכדאי לבדוק.

אם יש לך אפשרות לראות את ה-3300 עם סוללת 8 תאים לפני קניה זו גם יכולה להיות אופציה טובה

אם את מוכנה לקבל את החסרונות של גדולה, זו אפילו אופציה טובה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שלא יפריע לי לשדרג או לקנות עוד אחת של 4 תאים .

OREN : עד כמה גרוע הsound מהרמקול ?

סביר ביותר - לי זה מספיק לגמרי (כדי לנהל שיחות ווידאו / לשמוע קליפ קצר ביוטיוב / לשמוע שירים ברדיו)

זה לא איכותי מדהימה, איכות סבירה מינוס. בשימוש שלי זה מספק. שלא נדבר על העובדה ש-90% מהזמן הרמקול על השתק בגלל שאני עובד על המחשב בלימודים/בספריה/בעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...