יומן בניה - Project Sanitarium - עמוד 5 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יומן בניה - Project Sanitarium

jclarkk

Recommended Posts

• תגובות 137
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני פוחד להיכנס לתחום בגלל שנראה שמדובר בנושא ל"מקצוענים" ואני לא מי יודע מה מקצוען...

חוץ מזה,זה נראה תחום למטורפים-אם יש לי תקציב של 3500 ש"ח לגיימינג אני לא רואה סיבה למה לזרוק ממנו 1000 ש"ח+ לקירור מים...

בכלל-מה תווך המחירים בו מומלץ מים? וכמה הקירור "מחזיר השקעה" בדמות ביצועים בOC?

מצטער שאני קצת גולש לתוך הפרוייקט שלך אם השאלות שלי,בכל מקרה אני במעקב אחרי הפרוייקט הזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשתדל שלא לגלוש מהנושא, ואנסה לסכם בקצרה את הנקודות הרלוונטיות

מערכת ראויה מתחילה בסביבות ה1500 ש"ח (ואל תתפתה לקנות את הקיטים בארץ בכמה מאות שקלים)

בתקציב שלך - לא הייתי מתקרב לקירור מים.

לעניין מחזיר השקעה - בגדול מדובר במערכת שניתן להעבירה ממערכת למערכת, בעזרת שינוי בלוק שיתאים לחומרה החדשה (לפעמים הבלוק אפילו אוניברסלי)

דמות ביצועי OC? ישנו שיפור מורגש ביחס לקירור אוויר, אבל העיקר הוא בפוטנציאל של החומרה עצמה.

תבצע חיפוש בפורום, הנושא מדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הצלחת להרכיב מחשב לבד אז אתה בטוח תצליח להרכיב מערכת מים, מה שמפחיד אנשים זה המחשבה של מים ליד רכיבים :)

לגבי אופציה זולה אז אם אתה מחפש למעבד בלבד יש לך את זה:

http://www.frozencpu.com/products/11743/ex-wat-159/XSPC_Rasa_750_RS240_Universal_CPU_Water_Cooling_Kit_Hot_Item.html?tl=g30c321s1310

עם משלוח יוצא לך 200$, קיט מצויין לכל הדעות.

אם יש לך עוד שאלות אשמח לענות :)

חזרה לנושא...

עוד רכיבים הגיעו היום :)

שני הSpinpoint F3

p1000205r.jpg

הCrucial C300 RealSSD 128GB ;D

p1000210g.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיט שנראה נחמד מאוד...

בכל מקרה,הפרוייקט שלך נראה מדהים :xyxthumbs:

אני מקווה שעוד ככה שנה אוכל לקנות גם מים והפרוייקט הזה ללא ספק יספק לי בית ספר :) וכן,קראתי גם את של arkadur וללא ספק זה לימד אותי כמה דברים חשובים בקשר לקירור מים (למשל,שמדובר בתחום למטורפי חומרה בלבד).

את האשכול אם השאלות שלי בקשר לקירור מים אני אפתח בצורה מסודרת בפורום .

מעקב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכן,קראתי גם את של arkadur וללא ספק זה לימד אותי כמה דברים חשובים בקשר לקירור מים (למשל,שמדובר בתחום למטורפי חומרה בלבד).

אני?! מטורף? :o

לעניינו:

תתחדש על הכוננים, הסמסונגים בחירה מעולה, והSSD... אוי הSSD.. לא כדאי לך שאני יגלה איפה אתה גר ;)

בקשר לצביעה, אני מעריך מאוד את הפדנטיות בדברים הקטנים, אם כי, את הברגים הייתי מחליף לברגי אלן (באותה מידה),

ולבקשר לידיות - הייתי צובע אותם בצבע ייסוד (פריימר) לפני כן כך הצבע היה נתפס טוב יותר.

טיפ קטן בקשר לברגים - כשאתה מבריג אותם - שים מסקיטגייפ על ראש המברג, כך הוא לא יפצע לך את הצבע בהברגה עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הידיות הגיעו ללא ציפוי לקה, הם תפסו את הצבע בצורה מדהימה לדעתי פשוט התאורת פלורסנט לא עשתה חסד לתמונה.

אני יעלה עוד אחרי שאר השכבות בקרוב באור יום טבעי ואני מקווה שזה ימחיש בצורה טובה יותר.

אחלה טיפ לגבי הברגים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני?! מטורף? :o

לעשות מים עם 4 לופים זה לא דבר שאנשים שפויים עושים-האם אני צודק? ;D

אה,וגם להתחיל אם מארז,להחליף אותו ב2 אחרים,להתחיל להשחיט אותם ואז לחזור למארז הראשון זה פרפקטיוניזם שגובל בטרוף:)

שאלה קטנה-אתה מתכנן raid 0 או אתה מתכוון להספק בSSD?

למה הקשיחים בכלל? בשביל אכסון נטו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה שהידיות יגיעו עם ציפוי לכה, אבל בכל מקרה הייתי מרסס צבע בסיס, ולו רק מהסיבה שזה יחזק את עמידות הצבע לפגיעות ושריטות.

אל תבין אותי לא נכון - בכל מקרה, הם נראים מעולה :cool2:

לעשות מים עם 4 לופים זה לא דבר שאנשים שפויים עושים-האם אני צודק? ;D

חכה שתראה את הפרוייקט החדש שלי :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...