New Africa השם החדש של ישראל בעתיד הלא רחוק - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

New Africa השם החדש של ישראל בעתיד הלא רחוק

lev-27

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3943939,00.html

כרגיל עבריינים מקבלים פרס, נבחרי ציבור דואגים יותר לתדמית (כאילו למי בחו"ל אכפת בכלל מגירוש עובדים זרים?!) מאשר לאינטרס של מדינת ועשרות אלפי מסתננים מאפריקה יכולים להפסיק לבזבז כסף על קונדומים ולהתחיל לגמור בפנים כי זה יתן להם אזרחות ישראלית. עוד מסמר בארון הקבורה של . אבל מה אכפת ליפי נפש. אזרחות זרה - יש. דירה באזור יוקרתי בו לא תדרוך רגל של עובד זר למעט המטפלת/מנקה - יש. כיף להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אההההה... סתם דאגתי. בסך הכל מדובר בעשרות אלפים. מספר זניח לחלוטין. ::) אל תדאג. עוד מספר שנים יציגו ילדים אפריקאים קטנים ומסכנים עם דגל ויצעקו איך אפשר לגרש אותם בחזרה לאפריקה הרי הם יודעים לשיר בעברית, יש להם חברים וישראל זה כל מה שהם מכירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה קל להעליב במקום להציג טיעון נגד. ברגע שמכופפים את החוק עבור קבוצה אחת קבוצות אחרות ידרשו את אותו הדבר. אם תשאיר בארץ עובדים זרים עבריינים רק בגלל שהם עברו על החוק עוד חמש שנים עשרות אלפי אפריקאים ידרשו את אותו היחס כי נולדו להם ילדים. מה לדעתך יקרה כאשר עובדים זרים אחרים ישמעו שחברים שלהם קיבלו אזרחות רק בגלל שיש להם ילד? על המושג Creampie שמעת? את החוק צריך לאכוף בצורה הכי עיוורת ויעילה. אין הנחות לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא מדיניות הדלת המסתובבת של הבאת העובדים הזרים והאנשים שגוזרים מזה קופון

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000558856&fid=3932

אבל הכי טוב זה טיעונים וכותרות דמגוגיים, זה מתכון לדיון פורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דלת מסתובבת או לא דלת מסתובבת,

אני מעדיף לחיות במדינה עם אפריקאיים שעובדים למחייתם מאשר עם אנשים כמו אלי ישי ושאר ש"סניקים למיניהם.

שישלחו את אלי ישי וחבר מרעיו לאפריקה ושיישארו שם.

אהה, וגם גזענים שטוענים שכל האפריקאיים האלה פושעים (*אהם* lev27 *אהם*) אפשר להעלות על המטוס

ביחד עם כל ש"ס עם כרטיס חד-כיווני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על אותם 400 ילדים לא הייתי מתעקש (אם כולם דוברי עברית וכל זה ) ,אבל מעכשיו מדניות ההגירה צריכה להיות קשוחה בהרבה ,כך שלא כל אחד שיביא פה ילד יחשב אוטומטי אזרח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארה"ב עד היום ניתנת אזרחות למי שנולד בארה"ב, גם אם לא נולד לאזרחים בפני עצמם. כך קיבלנו אני ואחיי אזרחות אמריקאית(הוריי גרו תקופה ארוכה בארה"ב ושם נולדנו).

אני מסכים עם עומרי, הבעיה העיקרית בנושא העובדים הזרים היא מדיניות הדלת המסתובבת שאני לא רואה בה שום תועלת ורק נזקים.

לב - בתור מישהו שמטיף נגד דמגוגיה אתה משתמש בה המון. לטעון שכל הזרים הם פושעים, לומר עליהם שמעכשיו הם יעדיפו creampies במקום לגמור בחוץ... אתה מגעיל והתיאורים שלך מגעילים עוד יותר. מתן את עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבי היה סטודנט לתואר שני בארה"ב ולאחר השלמת התואר המשיך לעבוד שם. הוריי קיבלו אזרחות מתוקף זמן ישיבתם במדינה. אני ואחיי קיבלנו אזרחות מתוקף כך שנולדנו במדינה.

אינני זוכר האם הוריי קיבלו אזרחות לפני שאנו קיבלנו אזרחות. אני יכול לברר אם זה דחוף לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...