איטיות עקב עומס תשתית בהוט‬ ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטיות עקב עומס תשתית בהוט‬ ?

Torian

Recommended Posts

שלום וצהריים טובים, כיום אני נמצא בהוט במהירות 7 מגה עד השדרוג של Ufi באזור שלי שיתרחש בנובמבר, יש לי שאלה, כיום מרגישים בשעות הערב וסופי שבוע את העומס על התשתית באזור שלי למרות שהוט כל הזמן טוענים שאצלם הכל בסדר, והמודם תקין וכך גם התשתית.

רציתי לשאול האם המעבר לufi יקל על התשתית הקיימת וארגיש פחות את העומס גם במהירות שלא נחשבת לufi?

אני יעבור ל12 מגה אבל בכל זאת לא אקבל את המודם שעובד על 4 ערוצים, מה שהufi מתהדר בו.

דיברתי עם התמיכה של הספק

וגם כן בוצע בדיקת מהירות מאתר התשתית של speed.hot.net.il שלא אמור להיות מושפע מהספק, אלא מציג מהירות לשרתים של בלבד,

כמו כן ביצעתי בדיקות עם הספק שכולן היו תקינות, נציג טכני של דווקא הציע לשלוח אליי טכנאי שיבדוק את העניין.

מה אני אמור להגיד לטכנאי ? מה יכולה להיות הבעיה?

יש כבל כבלים ראשי בארון שלי שהוא מאוד ישן עקום ומעוות, יכול להיות שזה הבעיה?

יש לי מגבר ישן, אולי הוא הבעיה?

העוצמות תקינות יחסית, אולי טיפה נמוכות.

בתודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל האיזורים שבתהליך שדרוג יש בעיות קשות מאוד בחלק מהשעות (לי אפילו היו ימים שהיה פחות מ 1M), מודעים לבעיה אבל לא מדיוק מנסים לסדר אותה. מה שמוזר זה שלא מדובר בעומס שנגרם על ידי המשתמשים, כניראה שהוט חונקים את רוחב הפס עם בדיקות שלהם או משהו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

11@11 לא הבנתי את תגובתך, איך ספק האינטרנט יכול לחסום את מהירות האינטרנט שלי כאשר אני מבצע בדיקת מהירות מול תשתית באתר speed.hot.net.il ללא חייגן כאשר המודם מחובר ישירות למחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

---עדכון---

הוט עשו פעולה כל שהיא בתשתית וכרגע אני מקבל 7 מגה יחסית יציב, הם אמרו לי שכרגע בגלל השידרוגים לרשת החדשה ה-UFI יש בעיות איטיות ואי יציבות, אבל זה אמור להסתדר בעוד כחודשיים כאשר הם יסיימו את השידרוגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...