אמריקה יצאה מעיראק :( - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמריקה יצאה מעיראק :(

אהלן וסהלן יחביבי

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עצוב שאירן הולכת לכבוש את עירק ואת כל משאבי הנפט שיש בה ,דבר שיהפוך אותה למעצמה (לפחות במובן הנפט ) .

ובכלל אני לא מבין איזה עוד רמזים העולם (ואנחנו צריכים ) ,יום אחד ארה"ב יוצאת מעיראק יום אחרי זה אירן מכריזה על טיל חדש שלה ,ויום אחרי זה היא מפעילה כור גרעיני .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שיקרה אם ארה"ב לא תהיה עם היד על הדופק:

איראן משתלטת על עיראק, מעצימה את כוחה, עכשיו שיש לה כוח גרעיני היא תייצר פצצה. המטרה הראשונה שלה? מישהו זוכר את סאדם, על מי הוא ירה קודם?

נדפוק לו במלך נדפוק לו בראש, אחת שתיים שלוש. או שנחכה עם הכפתור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם הכניסה האמריקאית לעירק הייתה מטופשת.

אולי בסרט השמאלני שאתה חיי בו (אהה אופס זה אמריקה ,בסרט ה"דמוקרטי-ליברלי" שאתה חיי בו ) .

אבל אני מסכים ,הסיבה שהם נכנסו לא נכונה (או יותר נכון התיזמון ) ,אם כי כאשר ארה"ב באזור זה רק טוב לנו ,אז בתור אדם שהוא לא אזרח ארה"ב (שמפסיד הרבה מהכסף שלו על המלחמה )אני מרוצה מהעובדה שהם היו פה .

בכלל עכשיו אנחנו לגמריי לבד באזור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן וסהלן יחביבי:

מתן את דרך ההתבטאות שלך.

חשבת על זה שעקב הבוץ העיראקי ארה"ב לא באמת יכולה להרשות לעצמה להתערב בנעשה באירן, שתמיד הייתה(ובטח עכשיו) איום גדול יותר על כל האזור(ועלינו) מאשר עירק של הרודן המשופם? "עכשיו אנחנו לגמרי לבד". בגלל המלחמה בעירק אנחנו לגמרי לבד. לא בגלל שהם יצאו משם עכשיו.

יואב - אני זוכר שארה"ב נכנסו לעירק משתי סיבות עיקריות:

1. סדאם חוסיין היה משת"פ של אל-קעאידה (והוא לא היה)

2. לסדאם חוסיין היה להשמדה המונית (ולא היה לו)

שתי הסיבות היו שקר הלכה למעשה, ולכן עצם הכניסה למלחמה הייתה טיפשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן וסהלן יחביבי:

מתן את דרך ההתבטאות שלך.

חשבת על זה שעקב הבוץ העיראקי ארה"ב לא באמת יכולה להרשות לעצמה להתערב בנעשה באירן, שתמיד הייתה(ובטח עכשיו) איום גדול יותר על כל האזור(ועלינו) מאשר עירק של הרודן המשופם? "עכשיו אנחנו לגמרי לבד". בגלל המלחמה בעירק אנחנו לגמרי לבד. לא בגלל שהם יצאו משם עכשיו.

בסדר אל תתעצבן .

ללא כניסת ארה"ב אירן הייתה פועלת בחופש כמעט מוחלט באזור ,דבר שהיה הופך אותה לאיום בזמן קצר יותר ,דבר שהיה מאלץ אותנו לספוג הכל (או התערבות של ארה"ב ,דבר שהיה משאיר את המצב זהה ,אולי פלוס מינוס שנה לכנסה שלהם ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...