איפה ניתן לקנות בארץ ? OPA2107 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה ניתן לקנות בארץ ? OPA2107

D.r Bit

Recommended Posts

שלום לכולם אני צריך כמה מגברים של Texas Instruments OPA2107

באריזה של SOIC 8

מישהו יכול לכוון אותי מאיפה ניתן להשיגם בארץ או שרק להזמין מחול

עם מישהו עושה הזמנה כזואתי אשמך עם יכול להזמין לי כמה יחידות ואני אשתתף איתו ...

תודה ושבת שבת לכולם ..

רום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים קשה לי להבין למה אנשים יורדים מפרוייקט בגלל חלק אחד. אפשר למצוא אותם בדר"כ בפורומים השונים. כשאני הייתי צריך רכיב מסוים שמשלוח שלו לארץ היה יקר, ביקשתי בפורום כלשהו שאם מישהו מעוניין למכור ייצור איתי קשר, וקיבלתי את הרכיבים במחיר החנות ומשלוח כלול בפנים.

למה אתה צריך את השבב הזה בדיוק? ייתכן שיש שבבים דומים שיתאימו בדיוק ואולי אף יהיו טובים יותר. אם אכן מדובר על cMoy יש לא מעט שבבים אחרים שיכולים להתאים למקום הזה.

להזמין מאריהב עולה דיי הרבה, הם לוקחים לעצמם בערך 10$ עמלה על רכיב בודד. אם אין ברירה אז אין ברירה, אבל בדר"כ עדיף למצוא במקום אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה בחרת דווקא ב-2107?

ידוע לך מה הדגם שיושב שם כרגע?

וד"א, אני במקומך הייתי מחליף לערוצים הקדמיים בלבד. בשאר הערוצים זה הרבה פחות משנה.

זה מה שחשבתי לעשות ...

לא יודע מה יושב שם במקור הכרטיס לא ביידים שלי כרגע !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע עד כמה טוב יותר הוא נחשב, אבל ה-4562 הוא שבב מצוין לדעתי. יש לו מעט בהיר, אבל פירוט טוב ובאס מצוין. גם ה-2107 זוכה לתגובות חיוביות, אבל זה לא אומר בהכרח שהוא יהיה טוב יותר.

אגב, אני לא מכיר את הכרטיס, אבל אתה ביררת לפני כן שה-2107 יתאים שם? הדרישות מתח המינימליות שלו הן 4.5V+/-, וזה המינימום שהוא מיועד לעבוד בו. תוודא אילו מסילות יש בכרטיס כרגע. סביר להניח שיש יותר מזה, אבל ליתר ביטחון. ה-4562 יודע לעבוד בערך על חצי מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע עד כמה טוב יותר הוא נחשב, אבל ה-4562 הוא שבב מצוין לדעתי. יש לו סאונד מעט בהיר, אבל פירוט טוב ובאס מצוין. גם ה-2107 זוכה לתגובות חיוביות, אבל זה לא אומר בהכרח שהוא יהיה טוב יותר.

אגב, אני לא מכיר את הכרטיס, אבל אתה ביררת לפני כן שה-2107 יתאים שם? הדרישות מתח המינימליות שלו הן 4.5V+/-, וזה המינימום שהוא מיועד לעבוד בו. תוודא אילו מסילות יש בכרטיס כרגע. סביר להניח שיש יותר מזה, אבל ליתר ביטחון. ה-4562 יודע לעבוד בערך על חצי מזה.

מוד של RAVID

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=376298.220

וד עדכון בקשר לנעשה לשיפור הרכב.

שבוע שעבר בוצע החלפת מגברי השמע בכרטיס קול audigy2.

בכרטיס יש 4 מגברי שמע :

JRC 4556 לשמע הקידמי.

ועוד 3

JRC 4558S לשאר הערוצים.

כל אלו למעשה מגברים לא משהו בכלל שמומלץ להעיף.

במקומם התקנתי מגברי שמע של Texas Instruments דגם OPA2107 הראויים להיכנס לרכב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה. אם כך יש שם מתח מספיק גבוה כדי שהשבב הזה יעבוד כמו שצריך.

אני מציע לך לנסות תחילה את ה-4562. לי יש אותו ב-, וגם ב-Zhaolu היה לי זוג כאלה ואהבתי מאוד את התוצאה. אפילו שמתי אחד כזה ב-cMoy שבניתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה. אם כך יש שם מתח מספיק גבוה כדי שהשבב הזה יעבוד כמו שצריך.

אני מציע לך לנסות תחילה את ה-4562. לי יש אותו ב-, וגם ב-Zhaolu היה לי זוג כאלה ואהבתי מאוד את התוצאה. אפילו שמתי אחד כזה ב-cMoy שבניתי.

עם אתה אומר ששוה לי להחלף אז סבבה נחליף ונראה עם יהיה שיפור

עם כך מישל איך אני יכול לקבל אותם ממך

כמה יידות שארו לך ... זה 8 SOIC נכון ?

מה אני יהיה חייב לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, שקלת לשים שם אולי מתאם מ-SOIC ל-DIP?

זה יכול להיות נוח מאוד. בעיקר להתחלה כדי שתוכל לבדוק כמה שבבים שונים. הבעיה עם המתאמים הללו היא שקשה להשיג אותם. נתקלתי בהם פעם באיביי אך כרגע לא ראיתי אותם שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...