האם פתיחת המחשב מבטלת אחריות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם פתיחת המחשב מבטלת אחריות?

yambtz

Recommended Posts

הלך לי כרטיס מסך ששווה 900 ש"ח. אני לא עשיתי את זה, הוא התחמם למוות (אני מנחש כי הוא עושה בעיות לפי טמפ החדר).

לי אין הסמכה של טכנאי אבל אני בכל זאת התעסקתי במחשב (מודינג) מה שכולל פירוק והרכבה פעמיים, שחיטה די עצבנית של המארז שעכשיו שוקל חצי, ועוד. אני גם שמתי את הכרטיס במחשב אחר כדי לוודא שזה באמת הוא (אחרי שבמשך חודש כל פעם שהוא עשה בעיות נגעתי בו וכל הכרטיס היה חם מספיק בשביל לעשות כוויה*) והתוצאה היא שהכרטיס אכן התפגר.

השאלה אם משהו מכל מה שעשיתי בחצי שנה האחרונה יכול היה לבטל לי את האחריות? כי אני 100% לא הרסתי אותו.

המחשב אצלי רק חצי שנה. הוא חדש יחסית.

*אני לא טיפש. אני פשוט מאוד עמיד לחום, כל פעם שאני מבשל עפות עליי טיפות של מים רותחים או שמן רותח ולא מזיז לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חברות (כבר ראיתי בעבר) ששמות כזה מדבקה בין הדלת למארז עצמו ואז שאתה פותח היא נקרעת ואין אחריות (לפי מה שהם אומרים)

אבל בעיקרון אמור להיות לך אחריות פר חלק צלצל אליהם וממש את האחריות שיש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאחריות, זה תלוי מאיפה קניתה את המחשב :-X יש חנויות אמינות ומקצועיות שנותנות אחריות כמו שצריך 8)

ויש את אלה ששמים את מדבקת האחריות עד דלת המארז בצורה שלא מאפשרת פתיחתו ללא אובדן האחריות >:(

לדעתי כדאי לך לברר מהחנות שקניתה את הכרטיס, ולתת אותו במידה ויש אחריות.

אם לא עשיתה שום שינוי לכרטיס(VMOD, OC,ביוס פרוץ וכדו') ואין על הכרטיס עצמו סימנים של פגיעה פיזית, סביר שיתנו לך לממש את האחריות, אבל שוב, זה תלוי מאיזה חנות קניתה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חברות (כבר ראיתי בעבר) ששמות כזה מדבקה בין הדלת למארז עצמו ואז שאתה פותח היא נקרעת ואין אחריות (לפי מה שהם אומרים)

זה מה שעשו לי עם המחשב הישן שלי >:(

בחיים אל תקנו מחשב בקומבינות מחבר של אבא שלכם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק את סוג כרטיס המסך, תבדוק מי היבואן של אותה חברה בארץ ותפנה אליהם לקבלת אחריות על כרטיס המסך.

לחילופין, תפנה לחנות שממנה קנית את המחשב, ואל תגיד להם שפתחת את המחשב (אלא אם כן היתה מדבקה ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...