עזרה בחיבור הרדיסקים במערך raid 0 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בחיבור הרדיסקים במערך raid 0

noam1979

Recommended Posts

שלום לכל חברי הפורום בירצוני לעשות מערך raid 0 .

הבעיה שלי שאני לא ממש יודע איפו הכוננים מיתחברים על לוח האם ואיזה כבלים אני צריך.

לוח האם שלי הוא p5q-e כמו כן אשמח ליקנות שני הרדיסקים חדשים לצורך העיניין בעלי 1 טרהבייט כל אחד בעלות כוללת

של עד 800 ש"ח עם יש המלצות על דיסקים טובים יותר לביצוע ה raid אשמח להמלצות בתודה מראש לכל המשיבים

נ.ב עם אפשר לקבל לינק עם ללוח אם הספציפי שלי ואופן החיבור של ה raid 0 זה יכול ממש לעזור

ושוב פעם תודה רבה לכולם ויום טוב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוקח את החוברת של הלוח אם שלך, פותח בעמוד שמדבר על RAID ורואה מה בדיוק צריך לעשות במקרה הספציפי שלך שלב אחרי שלב

בגדול אתה צריך להיכנס לביוס ולהגדיר משם RAID

אתה לא צריך שום כבלים מיוחדים ושום דבר מיוחד אחר חוץ מהגדרה בביוס לRAID

לגבי המלצות... F3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iakovl תודה רבה על התשובה כמו כן פתחתי את החוברת וקראתי את ההוראות הבעיה שהוא לא מראה/מסביר איפו לחבר פיזית את ההרדיסקים כי לפי מה שאני יודע הם לא אמורים להתחבר לסוקטים של ה sata הרגיל אלה למקום מיוחד לזה וזאת בידיוק השאלה כי אני לא יודע(גם אחרי עיון בחוברת) לאן לחבר את ההרדיסקים

ותודה שוב פעם:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מיתכוון לחיבורי sata הרגילים שיש ללוח האם?

ומה ההבדל בין החיבורים עם יש?

ושאלה אחרונה לפי מה שקארתי יש הבדל בביצואי המערכת (אני משחק המון במחשב כמו שאפשר להבין מהמיפרט שלי) האם אני ירגיש את הביצואים במישחקים ובעבודה רגילה ואם כן בכמה

והמון המון תודה על העזרה והסבלנות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בדקתי את הלוח שלך אבל מניח שבדומה ללוח שלי ולשאר לוחות האסוס

יש לך חיבורי SATA בצבע אחד וזוג חיבורים שיהיו בצבע כתום ולבן

הבקר המובנה של הצ'יפסט עדיף ברוב המקרים המוחלט על הבקר היעודי שיש לזוג החיבורים האלו

האם תרגיש בהבדל? כן

בכמה? אין לזה תו תקן

תזכור רק שמדובר על RAID מסוכן ושהסיכון לאובדן מידע מוחלט הוא גדול, תגבה מידע חשוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עדיף להישתמש בחיבורי sata הרגילים(לפי מה שהבנתי)?

זה הלוח שלי (ראשון מלמעלה)ולפי מה שהבנתי אתה אומר לחבר לחיבורים האדומים ליד הסלוטים של הזיכרון

http://www.dvhardware.net/article26802.html

כמו כן אין לי מידע חשוב מה גם שכמו שאמרתי אני מיתכוון ליקנות זוג הרדיסקים חדש לצורך העיניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...