שאלה בקשר ללובסטרים קובנים.... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ללובסטרים קובנים....

ofeky1

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

^ הוא טרול .

p-89429-lobster.jpg

הינה שרשור כתוב שם שהוא לא יצליח להחזיק מעמד עם הציקלאידים צר לי , הוא חמוד . ( זה אתה גם שם ? )

http://www.aqua.org.il/forums/showthread.php?t=171626

אתה מראה לי לובסאר קיבוצניק ברור שהוא לא יחיה עם ציקלידים!! קובני יכול לחיות איתם!

בנתיים הוצאתי אותו ולפי מה שהבנתי אלה ביצים שהיא שומרת עליהם

בקרוב יהיה לה ילדים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף לובסטר לא יכול לחיות עם דגים כי יקרה אחד משני דברים

- הלובסטר יאכל את הדגים

- הדגים יאכלו את הלובסטר

אפשר יש לובסטרים "צמחוניים" שחיים טוב עם דגי נוי

אפשר לסגור את הדיון זה לא יגיע לשום מקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לובסטר צימחוני ? אני בספק , אולי יש לך קישור ? לובסטר הוא אוכל תחתית "בוטם פידר" קשה לי לראות את זה שהוא אוכל צמחים , האם בכלל בים יש יצור שאוכל רק צמחים קרי אצות ? ולא אוכל דגים קטנים אחרים ? האם המשפט דג גדול אוכל דג קטן איננו נכון ? , אני בטוח שיש חיות שהדיאטה שלהם איננה מוגבלת רק לדבר אחד , אבל רק צימחוני ? אשמח להרחיב ידע בנושא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופק, לדאוג לבעל חיים זה לא רק לקנות לו אוכל אלא גם לספק לו את תנאי המחייה המתאימים וכאן אתה כושל בתפקידך ובעלי החיים משלמים בחייהם.

אין לך ידע בנושא והמעט שאתה "יודע" הוא שגוי מיסודו, שוב אני מציע לך להכנס לאקווה לקרוא מאמרים ולהתייעץ בפורום.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צימחוני במרכאות לא התכוונתי שאוכל צמחים אבל פשוט לא טורף ותוקפני כמו סוגים אחרים של לובסטרים

ולפי מה שאני יודע לובסטר לא יכול לטרוף דג אלה אם הוא פצוע או חולה רק אז הוא יצליח ללכוד אותו ודג באותו גודל לא יצליח לטרוף לובסטר בגלל השיריון והצבתות הוא יכול למור על עצמו וברור שלא שמים לובסטר חלש עם דגים טורפים ולהפך לובסטר תוקפני עום דגי נוי

ואיך אתה מסביר שלחצי מדינה יש אקווריומים עם לובסטרים ודגים שחיים ביחד ורק אני טועה???

ולא נראה לי שמה שאני יודע לא נכון אתה מוזמן להביא לי מאמר שאומר שדגים לא יכולים לחיות עם לובסטרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הקטע של אקוריום טוב הוא לדמות כמה שיותר את התנאים שיש לדגים בטבע.

אני לא מכיר מגדל מקצועי שמגדל לובסטר עם ציקלדים בגלל שבמקום המחיה הטבעי שלהם אין לובסטירים כנראה

מה שאתה עשית זה הפרת האיזון הטבעי אז אחד יאכל את השני

לפני שאתה מכניס לובסטר או דג תעשה שיעורי בית עליו, מה הדרישות שלו ועם מי הוא מסתדר.

תשאל ב AQUA לפני שאתה קונה דג או לובסטר ומכניס לאקוריום.

בנתיים כמו שזה נראה הדגים שלך רוצים לאכול אותו אז תוציא אותו ותמסור למישהו כי צער מה שאתה עושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר אופק

המילה שצריך להשתמש בה היא "טריטוריאלי" ולא "צימחוני" או "נחמד" לחילופין מ " לא טורף ותוקפני" טריטוריאלי !

אז כן , אני מתאר לעצמי שיש מינים בטבע שהם טריטוראלים יותר או פחות , תלוי גם בתחרות בין המינים . ( הן על טריטוריה והן על ובעונות מסויימות על שמירת צאצאים ) בדרך כלל ( יש מעט יוצאים מין הכלל ) פרט שיש לו טריטוריה משלו ומזון מספק משלו ואין כרגע צאצאים ו / או מתכנן אותם כרגע , הוא/היא יהיו לא יהיו "טורפים ואגרסבים"

ולכן , תלוי גודל האקווריאיום התנאים שהוא מספק וגודל הפרטים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- לובסטרים תוקפים בלילה כשהדגים "הןלכים לישון"

- לובסטרים משילים את השיריון כל כמה זמן בהתאם לקצב הגדילה ואז הם חשופים לתקיפות דגים

אופק, כמות השטיות שאתה פולט עולה מפוסט לפוסט, להביא לך מאמרים\הוכחות? אולי אבוא להחליף לך מים ולשאוב רפש? .... חתיכת חוצפן, אלה בעלי החיים שלך וזה האינטרס שלך לדאוג לשלומם, קיבלת הפניה לאתר הכי מקצועי בארץ שבו מאות חכמים כמוך הבינו כמה הם לא הבינו לפני שהם נכנסו אליו (בדומה למה שקורה ב HWzone), וההשענות שלך על "כולם מגדלים ככה והולך להם יופי" היא משענת קנה רצוץ. אז סע לשלום חביבי ולך קנה ספק גנרי 500W "אמיתי" וחבר לו שלושה כרטיסי 5970 כי חצי מדינה עושה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...