המלצות למייצב מתח - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות למייצב מתח

Bakke

Recommended Posts

שמע, היה חשמלאי שטוען שצריך להחליף הכל עקב ריקבון של החוטים ואיך שהתשתית בנויה בביניין הזה. אם זה כולה להחליף חוט אני לא יודע אבל אני בטוח לא חשמלאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת common sense

הבעיה היא ניתוק מערכת האדמה בלוח החשמל מהאדמה האמיתית שמתחת לבניין כתוצאה מהרס של החוטים

אם מחברים חוטים חדשים במקום אלה שנהרסו זה פותר את הבעיה

חוטי חשמל הם חוטי חשמל. הם יעבדו לא משנה אם הם עוברים בתוך הקיר / מחוץ לקיר / באלכסון דרך החדר. חשוב לשים חוט מסוג מתאים ואין בעיה להעביר אותו מחוץ לקיר

אם מנתקים את החוטים הישנים זה לא משנה שהם נשארים בתוך הקירות - הם לא עושים כלום

מסקנה - הבעיה ניתנת לפתרון פשוט אל ידיי חיבור חוטים חדשים למקומות המתאימים והעברת החוטים אל הקיר ולא בתוכו (לא כזה אכפת לך שיהיה אסטטי נכון ?)

יותר מזה

ניתן להשאיר את החוטים הישנים מחוברים. לחוטים החדשים תהיה התנגדות נמוכה יותר שתאפשר את העברת הזרם והחוטים הישנים לא יפריעו

ברוב המקרים לא כל האורך של החוטים הישנים נהרס אלא רק הקצוות או נקודות החיבור לצינורות המים - שמספיק לחתוך ולחבר מחדש או להאריך קצת את החוטים במקרה הצורך. זה לא נפוץ שצריך ממש להחליף את כל האורך של החוטים

החשמלאי כולה רוצה להרוויח קצת - כמו כל בעל מקצוע אחר. הוא בהחלט יכול לעשות את הפתרון הפשוט והזול יותר אם תעמוד אל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם באמת יש בעיה עם החשמל בדירה/בניין, וההארקה מנותקת,

הרי שיום אחד נגיעה במכונת כביסה / מחשב / כל גוף מתכתי אחר שמחובר לחשמל

עלולה להביא לתופעת לוואי לא נחמדה בכלל... (מוות או סתם התחשמלות, לכל מי שלא הבין את הרמזים)

פותח הדיון היקר,

מה שאתה מתאר הוא כל-כך לא תקין וזה גובל ברשלנות פושעת מצד בעל הבניין.

תסלח לי על הדרמטיות כביכול, אבל כמו שכתבו בציטוט מעלי, התחשמלות ומוות במקרה שלך/שותפיך זה כנראה רק עניין של זמן...

אני מבין שאתה סטודנט, אז לכל אגודת סטודנטים יש פורום משפטי ועו"ד שניתן להתייעץ איתו חינם אין כסף.

אני ממליץ לך בחום להתייעץ עם אחד כזה ולבדוק אפשרות לצאת מהחוזה ולחפש דירה חדשה במידה שבעל הבית מסרב לתקן את ההארקה.

מייצב מתח הוא דבר טוב בשביל המחשב בכל מקרה, אבל כשתחטוף מכת חשמל מזה שתיגע פתאום בטוסטר במטבח שום מייצב מתח לא יעזור לך!

:nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...