המלצות למייצב מתח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות למייצב מתח

Bakke

Recommended Posts

אני גר בבית ישן והמתח החשמלי שיוצא מהשקעים החשמליים איום ונורא.

לשותפה שלי זה כבר שרף מחשב אחד ואני לא רוצה להיות הבא בתור.

לכן, אני רוצה לרכוש מייצב חשמלי שיעשה סדר בבלאגן החשמלי פה.

התקציב הוא עד 300 ש"ח. אין לי צורך באל פסק. אין לי בעיות של הפסקת חשמל.

כל הנושא של מייצבי מתח הוא נושא שלא מוכר לי וחשוב לי מאד שהמייצב יהיה מאד איכותי ואמין שכן אם לא המחשב שלי עלול ללכת קפוט.

תודה

נ.ב - במידה שיש צורך אמיתי בכל אני יכול לחרוג מהתקציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי את המכשיר הזה בעבר. היה לו אותו חודשיים ואז הוא הדליק את הנורה האדומה שלו.

יכול להיות שזה מספיק טוב בישבילי אבל אני רוצה להדגיש משהו. הנחשולי חשמל בשקע החשמלי אצלי בחדר הם אגרסיבים במיוחד.

אם אני עכשיו אגע במחשב שלי אפילו רק במארז אני ממש יתחשמל.

לכן אני יחכה עוד יום יומיים לעוד תגובות ברשותך:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני עכשיו אגע במחשב שלי אפילו רק במארז אני ממש יתחשמל.

מה שזה אומר (כנראה) זה שההארקה בבית שלך מנותקת.

בהנחה ואתה מעריך את החיים שלך, תזמין חשמלאי מוסמך שיסדר את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול להתווכח עם זה. זה המובן מאילו.

זה בית שכור ויש קצת בעיה עם זה אבל לקחתי בחשבון.

לגבי המייצב השני שהוצע. זה בידיוק מה שיש לשותפה שלי והיא ממש מרוצה. וקראתי תגובות טובות עליו.

לקחתי תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקע יש 3 מגעים - 2 שמעבירים זרם לעבודה של המחשב (החורים למעלה בשקע) ו 1 שמחבר את מארז המחשב לאדמה להגנה ממכות חשמל (החור למטה בשקע)

מייצב מתח מגן אל 2 החיבורים של זרם עבודה בלבד. את החיבור של האדמה הוא מעביר ישר מהכניסה ליציאה ואינו מטפל בו

במקרה שמגיע מתח למארז המחשב תפקיד חיבור האדמה להוריד אותו לאדמה וכך אתה לא תקבל מכת חשמל כשאתה נוגע במחשב

הבעיה אצלך היא שנשאר מתח (שמגיע מהמחשב עצמו או ממשהוא אחר בבית) אל המארז ולא יכול ללכת לאדמה כי יש איפה שהוא חוט מנותק. המקום הלא תקין יכול להיות בתוך המחשב / בחדר / בלוח החשמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם באמת יש בעיה עם החשמל בדירה/בניין, וההארקה מנותקת,

הרי שיום אחד נגיעה במכונת כביסה / מחשב / כל גוף מתכתי אחר שמחובר לחשמל

עלולה להביא לתופעת לוואי לא נחמדה בכלל... (מוות או סתם התחשמלות, לכל מי שלא הבין את הרמזים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה. אכן אין הארקה. מסתבר שזה קשור לכל הבינין ובעל הבית שמשכיר לנו את הדירה הוא גם בעל הבינין ופה זה מתחיל להסתבך.

מכיוון שהחוטי החשמל בבינין מאד ישנים צריך כנראה למיטב הבנתי להחליף את התשתית כי הכל ממש רקוב.

החלפה כזו עולה אלפי שקלים ויותר וככל הנראה בעל הביניין מתחמק מכך האלגנטיות שכן הוא לא מעוניין בלהפסיד כסף.

מה שכן אני ידבר איתו מחר וישאל האם לא מפריע לו שמישהו יכול להפגע.

לא הצלחתי להבין האם הוא עושה משהו לא חוקי שהרי הביניין והשטח של הביניין הם בבעלותו.

בכל מקרה אני רק יגיד שלשותפה שלי היתה אותה הבעיה והמייצב מתח אכן עזר לה. אין שום זרם חשמלי שאני נוגע במחשב שלה.

מסתבר שלחלק מהדיירים אין בעיה כזאת. יש מספר כבלים שעוד עושים את העבודה והשאר רקובים. הבעיה שלא ניתן להחליף כבלים בודדים עקב המבנה של התשתית החשמלית בבינין ולכן תיקון שכזה יעלה הרבה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...