מוצרים מומלצים ודילים משתלמים - פברואר 2014 (מתעדכן) - עמוד 162 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצרים מומלצים ודילים משתלמים - פברואר 2014 (מתעדכן)

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 2.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

מדובר פה על מוצרים מומלצים ודילים משתלמים מחנויות.

אאה וראית איזה יש לכרטיס שהצעת?

למי שמחפש כרטיס חזק לעריכה גרפית ,יעבוד עם רזולוציות גבוהות ולא אכפת לו מהרעש הכרטיס יהיה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, דוגמה לא הכי טובה. פשוט מבחינת מחירים בשוק זה לא משתלם בכלל.

הנא עם קירור שאתה תאשר רק ב 200 שקל יותר וגם זה אחריות שנתיים.

פשוט כרגע השוק ממש מוצף בכרטיסים מפלצתיים במחירים ממש נמוכים.

לשלם 800 שקל על 7970 זה לא משתלם. 660TI שפחות או יותר באותה קטגוריה, ניתן למצוא ב 500. אמנם זה 300 שקל אבל אפשר גם להסתכל על זה כ 60% הפרש.

לא משתלם נקודה. אם הולכים על משומש ובמיוחד כזה שכבר היה תקול, עדיף לקחת מפרטי. גם יותר זול וגם אותה הסתברות לתקלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס השני שקישרת אליו הוא רק 2GB, לא הרבה במושגים של היום.

רק לתת לך יחס, הנה קישור לאתר שנותן לך השוואות. תיעזר בו.

ה7970 משתלם יותר.660TI הוא שני דרגות מתחת ל7970. 680 די שווה ל7970 אך ב7970 יש לך אחריות בחנות וקירור מצוין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, בדיון הזה מדובר על על מוצרים מומלצים ודילים משתלמים מחנויות, בקשר למפרט שהוצע, לא קשור לדיון פה אך ניתן ככל הנראה ה-660 המעולה לעריכת דו מימד בהתאם לדרישות, לא לכולם יש כח להתעסק עם מוצרים יד שניה ולא אנחנו לא נתחיל לחפור ביד 2 אחר מוצר משומש בכדי לחסוך לפותח הדיון, אלא אם התקציב ממש נמוך ואין ברירה אחרת.

עכשיו בבקשה, בוא נפסיק להספים את הדיון ונשאיר אותו נקי להצעות של מוצרים מחנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב. זה כבר הפך ויכוח לשפ ויכוח :) אני חוזר בי מכל מה שאמרתי, פשוט בניגוד למוצרים של פלונטר, שם היו מלא כרטיסים שעבדו ופשוט הפכו למיותרים, פה מדובר על כרטיסים שהיו תקולים. הם לא עבדו ועברו תיקון. אם מישהו חושב שמהנדס כלשהו עם ידע מתקן אותם אז סבבה. אני אישית חושב שזה איזה נער סיני עם משכורת רעב ובתנאי עבדות בודקים אותם בדיקה זריזה ושולחים הלאה.

כבר היה פה במדור תקלות מישהו שקנה כזה כרטיס והוא לא עבד לו. על ההדלקה הראשונה. נכון, קורה פעם ב אבל זה רק אומר שאף אחד לא בודק מה תקלה ומה ביעה. כרטיס כזה יותר מסוכן לקנות מאשר כרטיס יד שניה שעובד.

זו דעתי, לכן הייתי מוריד את זה ממוצרים משתלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TMS החלו למכור לוחות ASUS במחירים שוברי שוק:

http://www.tms.co.il/cat/808

במיוחד הלוח הזה, שמתאים למערכות מחשב תקציביות ומגיע עם 4 סלוטים לזכרונות, 4 חיבורי SATA 3+ שני חיבורי SATA 2:

http://www.tms.co.il/product/14195

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב. זה כבר הפך ויכוח לשפ ויכוח :) אני חוזר בי מכל מה שאמרתי, פשוט בניגוד למוצרים של פלונטר, שם היו מלא כרטיסים שעבדו ופשוט הפכו למיותרים, פה מדובר על כרטיסים שהיו תקולים. הם לא עבדו ועברו תיקון. אם מישהו חושב שמהנדס כלשהו עם ידע מתקן אותם אז סבבה. אני אישית חושב שזה איזה נער סיני עם משכורת רעב ובתנאי עבדות בודקים אותם בדיקה זריזה ושולחים הלאה.

כבר היה פה במדור תקלות מישהו שקנה כזה כרטיס והוא לא עבד לו. על ההדלקה הראשונה. נכון, קורה פעם ב אבל זה רק אומר שאף אחד לא בודק מה תקלה ומה ביעה. כרטיס כזה יותר מסוכן לקנות מאשר כרטיס יד שניה שעובד.

זו דעתי, לכן הייתי מוריד את זה ממוצרים משתלמים.

הלוואי והייתי קונה בזול כרטיס משומש עם אחריות והוא היה תקול. הייתי מקבל חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...